İLK HAMİLELİĞİNİZİ NASIL ANLADINIZ?

linsea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
12
9
26
Merhaba en son 6 eylülde adet oldum normal de hiç aksamaz günü gününe olurum ancak şubattan beri bebek deniyoruz bir kaç kez adet günümün şaşırdığı oldu. Şimdi de 4 ünde olmam gerekiyordu ancak olmadım 3gün geçti. Test için biraz daha bekleyeyim diyorum bir kaç kez yaptım negatifti şuanda yapmaya cesaret edemiyorum. Ancak adet olduğundan günden 2 hafta sonra göğüslerim inanılmaz ağrıdı ve hassaslaştı bu bir işaret olabilir mi yoksa kendimi dinlediğim için mi böyle oluyor bilmiyorum. Olmam gereken gün inanılmaz karın ağrısı adet belirtisi yaşadım gelecek diye bekledim ama gelmedi bu 3. Gün ve ağrı kayboldu. Herhangi bir yerleşme kanaması denilen tarzda bişey yaşamadım başka belirtide yok. Siz neler yaşadınız? Hamile olabilir miyim çok istiyorum umarım bu kez olur

Merhaba son 3 adetimi 2 ayda bir oldum. en son adetimi 8 ağustosta oldum. 8 ekim gibi olcam desek ağrım yok adet belirtim yok. Şüpheli ilişkinin üstünden 19 gün geçti bugün. 10. Gün test negatifti. Ve belirtiler arasında aşırı gaz. Hayatımda hiç geğirmediğim kadar geğiriyorum. 10.11. Günlerde kasık sızlaması vardı sonra karnımın yanlarında bi kaç kez ağrı hissettim. Bugün de göğüslerim hafif bastırınca ağrıyor. 3 gün sonra evime dönücem memleketteyim. 3 gün sonra doktora gidip baktırmak istiyorum. Hamile değilsek neden 2 ayda 1 oluyorum adeti ona baktıracağım. Umarım hamileyimdir. Ha bide dün 18. Gün garip bi uzayan akıntı geldi şeffaf.

Merhaba en son 6 eylülde adet oldum normal de hiç aksamaz günü gününe olurum ancak şubattan beri bebek deniyoruz bir kaç kez adet günümün şaşırdığı oldu. Şimdi de 4 ünde olmam gerekiyordu ancak olmadım 3gün geçti. Test için biraz daha bekleyeyim diyorum bir kaç kez yaptım negatifti şuanda yapmaya cesaret edemiyorum. Ancak adet olduğundan günden 2 hafta sonra göğüslerim inanılmaz ağrıdı ve hassaslaştı bu bir işaret olabilir mi yoksa kendimi dinlediğim için mi böyle oluyor bilmiyorum. Olmam gereken gün inanılmaz karın ağrısı adet belirtisi yaşadım gelecek diye bekledim ama gelmedi bu 3. Gün ve ağrı kayboldu. Herhangi bir yerleşme kanaması denilen tarzda bişey yaşamadım başka belirtide yok. Siz neler yaşadınız? Hamile olabilir miyim çok istiyorum umarım bu kez olur
Merhaba son 3 adetimi 2 ayda bir oldum. en son adetimi 8 ağustosta oldum. 8 ekim gibi olcam desek ağrım yok adet belirtim yok. Şüpheli ilişkinin üstünden 19 gün geçti bugün. 10. Gün test negatifti. Ve belirtiler arasında aşırı gaz. Hayatımda hiç geğirmediğim kadar geğiriyorum. 10.11. Günlerde kasık sızlaması vardı sonra karnımın yanlarında bi kaç kez ağrı hissettim. Bugün de göğüslerim hafif bastırınca ağrıyor. 3 gün sonra evime dönücem memleketteyim. 3 gün sonra doktora gidip baktırmak istiyorum. Hamile değilsek neden 2 ayda 1 oluyorum adeti ona baktıracağım. Umarım hamileyimdir. Ha bide dün 18. Gün garip bi uzayan akıntı geldi şeffaf.
Bide karında şişlik, sertlik var ve aşırı uyku hali. Elim yüzüm şiş uyandım bugün. Sizce olabilir mi? Korunmadan ilk şüpheli cinsel ilişkimi yaşadım 19 gün önce.

ilk hamileligimde. cok idrare cikiyordum. Adet gunum geldiginde kahverengi lekeleme oldu. test yapmsitim positief cikmisti

benimde adetim 1 hafta gecikti. Goguslerim agriyor 1 bucuk haftadir. adetim ah gelicek diyorum gelmedi biturlu. Birazdan test almaya gidicem bende bakalim.

Merhaba son 3 adetimi 2 ayda bir oldum. en son adetimi 8 ağustosta oldum. 8 ekim gibi olcam desek ağrım yok adet belirtim yok. Şüpheli ilişkinin üstünden 19 gün geçti bugün. 10. Gün test negatifti. Ve belirtiler arasında aşırı gaz. Hayatımda hiç geğirmediğim kadar geğiriyorum. 10.11. Günlerde kasık sızlaması vardı sonra karnımın yanlarında bi kaç kez ağrı hissettim. Bugün de göğüslerim hafif bastırınca ağrıyor. 3 gün sonra evime dönücem memleketteyim. 3 gün sonra doktora gidip baktırmak istiyorum. Hamile değilsek neden 2 ayda 1 oluyorum adeti ona baktıracağım. Umarım hamileyimdir. Ha bide dün 18. Gün garip bi uzayan akıntı geldi şeffa
Geç döllenme olabiliyor diye duymuştum. Bir de beklenti için de olup insan kendini dinleyince ona yönelik şüpheler de buluyor illa. Ben de aynı şekilde 2 ay önce 10 gün geçti adetimde aşırı uyku hali , akıntı, sızlama her şey vardı muayene oldum doktor gebelik olabilir test verelim dedi ama 0,10 çıktı yoktu. Anlamıyorum herkeste farklı etkileri oluyor heralde . Bu sefer de hamilelik yoksa tekrqr gideceğim doktora çünkü Korunmasız ilişki yaşamadan önce hiç gecikme yaşamıyordum düzenli adet döngüm vardı. Korkuyorum böyle olunca. Umarım bir problem yoktur hamileyizdir 🙏🏻

İnşallah ikimizde hamileyizdir 🥰 siz de mutlaka test yaparsanız olumlu olumsuz haber verin 🤗 ben gidince öğreneceğim.
Tabiki vereceğim ben de bi gün daha bekleyip yarın yapacağım çok heyecanlı🙈 sabah yapılan testlerin daha iyi sonuç vereceğini duydum öyle ni yapıyorsunuz yoksa günün herhangi bir saatinse yapılsa çıkar mı acaba

Benim reglim gecikmisti ama düzensiz olduğu için ihtimal vermiyordum..arada bir regl krampı oluyordu gece uykumdan uyandırıyordu hatta bı defasında adet oldum sanmıştım..ara ara bulantım oluyordu başkada belirtim yoktu zaten test yapar yapmaz hemen ikinci çizgi çıkmıştı ☺️ rabbim tez zamanda size ve isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️

Benim reglim gecikmisti ama düzensiz olduğu için ihtimal vermiyordum..arada bir regl krampı oluyordu gece uykumdan uyandırıyordu hatta bı defasında adet oldum sanmıştım..ara ara bulantım oluyordu başkada belirtim yoktu zaten test yapar yapmaz hemen ikinci çizgi çıkmıştı ☺️ rabbim tez zamanda size ve isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️
Ah inşallah 🤲🏻❤️ beklemek çokk zor çünkü☹️

Tabiki vereceğim ben de bi gün daha bekleyip yarın yapacağım çok heyecanlı🙈 sabah yapılan testlerin daha iyi sonuç vereceğini duydum öyle ni yapıyorsunuz yoksa günün herhangi bir saatinse yapılsa çıkar mı acaba
Herhangi bir saatte çıkar varsa. Bide gecikme var diyorsunuz. Çıkması gerekir

Ben adet oldum
Fakat adetin son günü ruya gordum
Bebek istemiyorduk (Allahım affetsın)
Ruyadan cok etkilendim acık acık hamile olduguma dairdi

Aklımızda yokken bu ruya bari testyapayıma yonlendırdi beni.
Yaptım gebeyim hayırlı olsun🤣🤷
Sımdı bır yasına girmek uzere 🩷

Biliyorum gerçekten aylarca bende sizin gibi her regl gecikmesinde umutlaniyordum 🥲 çok şükür rabbim hiç ummadığım anda nasip etti 🌸size de nasip olsun inşallah ❤️
Hay
Ben adet oldum
Fakat adetin son günü ruya gordum
Bebek istemiyorduk (Allahım affetsın)
Ruyadan cok etkilendim acık acık hamile olduguma dairdi
Olacağı varsa her şekilde oluyor demek ki 🤷‍♂️😂 sağlıkla büyüsün inşallah ❤️🥹
Aklımızda yokken bu ruya bari testyapayıma yonlendırdi beni.
Yaptım gebeyim hayırlı olsun🤣🤷
Sımdı bır yasına girmek uzere 🩷

Kızlaaar bu hamileyim anlamına mı geliyor????

Eklentiler

• IMG_7010.jpeg
    IMG_7010.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 261
X