İLK HAMİLELİĞİNİZİ NASIL ANLADINIZ?

Kızlar benimde son adetim 6 Eylül'dü normalde düzenlidir hatta erken bile olur ama bu sefer hala olmadım hiçbir adet belirtisi yok normalde kasıklarım bacaklarım ağrır bu defa sadece ödem var. İdrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce kan testi yapmalı mıyım yoksa beklemeli mıyım?

Kızlar benimde son adetim 6 Eylül'dü normalde düzenlidir hatta erken bile olur ama bu sefer hala olmadım hiçbir adet belirtisi yok normalde kasıklarım bacaklarım ağrır bu defa sadece ödem var. İdrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce kan testi yapmalı mıyım yoksa beklemeli mıyım?
Bence şüphen varsa bir kan testi yaptırabilirsin🌸

Hiç belirtim olmadan hamile kaldım.
Merhaba ben de aynı durumdayım adetim henüz 1 gün geçti ama hiç bir belirti yok karın ağrım göğüs ağrım veya şişliğim , çok düzenli olurum hatta nisandan beri 24-25 günde bir oluyorum bugün 29. Günüm , test yapmaya korkuyorum

Sizinle aynı durumdayım sadece ödemim var resmen tartıda iki kilo fazla çıkıyorum ama ağrım sızım hiç yok 24-25 günde bir veya en fazla 28 günde bir olurdum bugün 29. Gün , test yapmaya da korkuyorum

Merhaba ben de aynı durumdayım adetim henüz 1 gün geçti ama hiç bir belirti yok karın ağrım göğüs ağrım veya şişliğim , çok düzenli olurum hatta nisandan beri 24-25 günde bir oluyorum bugün 29. Günüm , test yapmaya korkuyorum
Bence yapın varsa çıkar zaten ne kaybedersiniz ki bu ay olmazsa bir dahaki ay olur üzmeyin kendinizi oluruna bırakın

Evett galiba hamileyim inanamıyorım hala çok heyecanlı🙈🙈 Allah isteyen herkese versin inşallah❤️ 8 ay oldu evet bu ay da olmasaydı doktora gitmeyi düşünüyordum🫢
Merhaba bende şubattan beri deniyorum ne olur bana da dua et bu ay olayım sağlıklı bir evladım olsun. Tebrik ederim seni de ❤️

X