İlk ilişkimde kan gelmedi

Kahveseven11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
20
-1
23
Arkadaşlar selam, biraz çekinerek yazıyorum ama. Nişanlımla daha önce ilişkiye girme denememiz oldu birinci denememizde ben çok gergindim ne yapacağımı bilemedim nisanlimda yerini bulmakta zorluk çekti ve başarısiz oldu. Ikinci denememizde ben yine çok gergindim yeterli ıslaklık oluyordu ama nişanlım yine içime girmeyi başaramiyordu sanki bir duvar var gibi girmesini engelliyordu. Tek parmağımı sokmayı denedim girdi ama kan gelmedi. Vajinismus olduğumu düşündüm yaptığım araştırmalar sonucu. Kegel egzersizlerini denedim. Kayganlastiriciinin etkili olabileceği yazıyordu. Üçüncü denememizde nişanlıma onun sırasıyla parmaklarini sokmasını istedim1-2-3derken hepsini soktu. Yine kan yoktu. Nişanlımın penisi ile denedik tam dört kere ama yine kan yoktu. Benim tek hisseditigim mesaneme olan baskıdan dolayı cisimin gelmesi, acı ve ağrı. Kendimi rahat bıraksam bile ağrı duyuyordum. Ilişkiden 3-4 gün sonra kadar da bacaklarımda, kasıklarımda, karnımda, vajinamda çok büyük ağrılar vardı. Sizce kanamam neden olmadı. Bir yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Doktora sıra aldim gideceğim bu arada.

Yani hemen gelecek diye bir şart yok dimi. Çünkü yaptığımız günden beri kontrol ediyorum yok.
Elinizi kestiğinizde 1 ay sonra mi kanıyor
Şaka yaptığınızı sandim inanın zarınız esnekmiş o kadar yoksa obur ay obur hafta gelecek sene gelecek birşey değil bu zar yırtılır ve kanar şimdi yırtılan zar gelecek ay kanamaz
Sonradan kan görenler başka bir zorlama enfeksiyon adet başlangıcı ya da bitimi vs denk gelmiştir

He kadından kan gelmez. Biz engeli aştığımızı hissettik ama hiç kan yoktu, sonrasında falan da gelmedi. Parmak egzersizi seni esnettiği için kanama olmadan birleşme sağlamışsınız. Karın ve kasıklarındaki ağrı gerginliğinden kaynaklanmış olabilir. Zamanla gevşersin ve ağrın kalmaz. O kadar huzursuz olduğunu uğraştığını görmüş, beraber uğraşmışsınız, göreceğini görmüş, kanı da görmeyiversin bir zahmet. Senin de aklın kalmasın hiçbir şekilde, kendimden sonra 3 kişiyle daha konuşmuştum bu konuyu 2si görümcem onlar da kan görmediğini söyledi. Kan beklemeyin
Parmak egzersizi yapmamış olsaydık kanar mıydı peki, inanın bu konu yüzünden o kadar rahatsızım ki belki size sorularım saçma gelebilir kusura bakmayın

Parmak egzersizi yapmamış olsaydık kanar mıydı peki, inanın bu konu yüzünden o kadar rahatsızım ki belki size sorularım saçma gelebilir kusura bakmayın
Onu bilemem. Hiç kimse de bilemez zarın durumuyla ilgili bir şey. Ben de kanamayınca paniklemiştim, hatta eşime bile sordum kafanda soru işareti var mı diye. Saçmalama dedi. Biz şehir efsanelerinin etkisinde kaldığımız için yaşıyoruz bunu, ne kadar çağdaşlaşmaya özgür olmaya çalışsak da bilinç altımızda hep o var. Sakinleş artık bence

Onu bilemem. Hiç kimse de bilemez zarın durumuyla ilgili bir şey. Ben de kanamayınca paniklemiştim, hatta eşime bile sordum kafanda soru işareti var mı diye. Saçmalama dedi. Biz şehir efsanelerinin etkisinde kaldığımız için yaşıyoruz bunu, ne kadar çağdaşlaşmaya özgür olmaya çalışsak da bilinç altımızda hep o var. Sakinleş artık bence
Çok teşekkür ederim :)

Arkadaşlar selam, biraz çekinerek yazıyorum ama. Nişanlımla daha önce ilişkiye girme denememiz oldu birinci denememizde ben çok gergindim ne yapacağımı bilemedim nisanlimda yerini bulmakta zorluk çekti ve başarısiz oldu. Ikinci denememizde ben yine çok gergindim yeterli ıslaklık oluyordu ama nişanlım yine içime girmeyi başaramiyordu sanki bir duvar var gibi girmesini engelliyordu. Tek parmağımı sokmayı denedim girdi ama kan gelmedi. Vajinismus olduğumu düşündüm yaptığım araştırmalar sonucu. Kegel egzersizlerini denedim. Kayganlastiriciinin etkili olabileceği yazıyordu. Üçüncü denememizde nişanlıma onun sırasıyla parmaklarini sokmasını istedim1-2-3derken hepsini soktu. Yine kan yoktu. Nişanlımın penisi ile denedik tam dört kere ama yine kan yoktu. Benim tek hisseditigim mesaneme olan baskıdan dolayı cisimin gelmesi, acı ve ağrı. Kendimi rahat bıraksam bile ağrı duyuyordum. Ilişkiden 3-4 gün sonra kadar da bacaklarımda, kasıklarımda, karnımda, vajinamda çok büyük ağrılar vardı. Sizce kanamam neden olmadı. Bir yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Doktora sıra aldim gideceğim bu arada.
1.Kızlık zarınız esnek olabilir.
2.Nişanlınız nazik davranmış, sabırlı yaklaşmış, acele etmemişsiniz, böyle olunca vajinada yırtık oluşmamış ve kan gelmemiş.
3.Herkeste kan gelecek diye bir şey yok. Kızlığın kanıtı kan değildir.

1.Kızlık zarınız esnek olabilir.
2.Nişanlınız nazik davranmış, sabırlı yaklaşmış, acele etmemişsiniz, böyle olunca vajinada yırtık oluşmamış ve kan gelmemiş.
3.Herkeste kan gelecek diye bir şey yok. Kızlığın kanıtı kan değildir.
Nişanlım sert davranmış olsa gelir miydi yani ? Canımın yandığını görünce nazik davrandı gerçekten.

Nişanlım sert davranmış olsa gelir miydi yani ? Canımın yandığını görünce nazik davrandı gerçekten.
Sert davranmak iyi birşey değil zaten, vajinismusa sebep olabiliyor. Cinsel ilişkiye rahat girmeniz önemli olan, zevk alabilmeniz. Çiş hissi geldiğinde kendinizi bastırmazsanız ağrınız da olmayacak.

Arkadaşlar selam, biraz çekinerek yazıyorum ama. Nişanlımla daha önce ilişkiye girme denememiz oldu birinci denememizde ben çok gergindim ne yapacağımı bilemedim nisanlimda yerini bulmakta zorluk çekti ve başarısiz oldu. Ikinci denememizde ben yine çok gergindim yeterli ıslaklık oluyordu ama nişanlım yine içime girmeyi başaramiyordu sanki bir duvar var gibi girmesini engelliyordu. Tek parmağımı sokmayı denedim girdi ama kan gelmedi. Vajinismus olduğumu düşündüm yaptığım araştırmalar sonucu. Kegel egzersizlerini denedim. Kayganlastiriciinin etkili olabileceği yazıyordu. Üçüncü denememizde nişanlıma onun sırasıyla parmaklarini sokmasını istedim1-2-3derken hepsini soktu. Yine kan yoktu. Nişanlımın penisi ile denedik tam dört kere ama yine kan yoktu. Benim tek hisseditigim mesaneme olan baskıdan dolayı cisimin gelmesi, acı ve ağrı. Kendimi rahat bıraksam bile ağrı duyuyordum. Ilişkiden 3-4 gün sonra kadar da bacaklarımda, kasıklarımda, karnımda, vajinamda çok büyük ağrılar vardı. Sizce kanamam neden olmadı. Bir yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Doktora sıra aldim gideceğim bu arada
Kızlar başka bu tarz bir olay başına gelen varsa bana mesaj atabilir, veya cevap verebilir misiniz

Aynı şey benim basimada evlendigimde gelmişti eşimle doktora gitmistik ve kizlik zarimin esnek olduğunu ilişkiye girdikçe patlayacagini ve kızlık kani akinca 1 hafta ilişkiye girmemeyi söylemişti çünkü rahim yara oluyormuş yani nişanlın sıkıntı yapmiyorsa evlendikten sonra ilişkiye girdikçe patlıyor ben patladiginda çığlık atmıştım sonra baktigimda ise pembe kan vardi bizde doktorun önerisine uymustuk

Ne kanmış arkadaş yaaa, zaten normali gelmemesi. Ne güzel , demek ki yeterli islakliga erişmişsin, ortamın musaitmis, kendini de kasmamissin olmuş bitmis..
Okuduğum çok kaynak fizyolojik bir sorun yoksa zaten kadının kendini kasmadgi durumlarda kanama olmayacağını söylerdi. Bence de mantıkli olan bu. Ben hiç ilişkiye girmeden önce de buna inanıyordum, kendi kişisel deneyimimde de bunu yaşadım.

Neden rahatsız hissediyorsunuz kendinizi? Nişanlınızın toyluğunu bakir olmasına yordum, sanırım önem veriyor siz mahçup mu hissediyorsunuz?

Herkes de kan gelmiyor. Kafaya takacak bir durum yok ki.

Neden rahatsız hissediyorsunuz kendinizi? Nişanlınızın toyluğunu bakir olmasına yordum, sanırım önem veriyor siz mahçup mu hissediyorsunuz?

Herkes de kan gelmiyor. Kafaya takacak bir durum yok ki.
Evet mahçup hissediyorum, ama sorun olmadığını söyledi. Ben yine de bir kadın olarak mahçup hissediyorum

Aynı şey benim basimada evlendigimde gelmişti eşimle doktora gitmistik ve kizlik zarimin esnek olduğunu ilişkiye girdikçe patlayacagini ve kızlık kani akinca 1 hafta ilişkiye girmemeyi söylemişti çünkü rahim yara oluyormuş yani nişanlın sıkıntı yapmiyorsa evlendikten sonra ilişkiye girdikçe patlıyor ben patladiginda çığlık atmıştım sonra baktigimda ise pembe kan vardi bizde doktorun önerisine uymustuk
Kaç deneme sonunda kan gelmişti peki

Aynı zamanda mı farklı zamanda mı (cevap vermek zorunda değilsiniz yine de teşekkür ederim)
Farklı zamanlarda oldu bazilarida çocuk doğururken kizliklari patliyormus istersen özel jinekologa nisanlinla git kendinden zaten eminsin hiç değilse nişanlinin aklında soru kalmaz çünkü evleniceksiniz ilişkinizi yipratir bu durum bence elinden tut dr git derim bu benim kişisel fikrim yanlış anlaşılmasın

X