İlk kez tüp bebek yaptıracak olanlar yardım lütfen !!

rosebatum

🍀Güzel günler göreceğiz Çocuklar..🍀
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Şubat 2007
3.101
4.394
Adetin 6.gunu daha önceki bu 2.günü yani bugün yapildi
bugünkü sonuçlar doğrudur canım
sen o 12 çıkan fsh değerini eğer adetin 6.günü yaptırdıysan onu dikkate alma
çünkü fsh için adetin 2.ve 3.günü bakılması gerekir
fsh değerin gayet güzel çıkmış
e2 değerin biraz yüksek gibi ama bilgisi olan arkadaşlar da daha iyi yorum yapabilir

Adanaz01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
35
7
35
bugünkü sonuçlar doğrudur canım
sen o 12 çıkan fsh değerini eğer adetin 6.günü yaptırdıysan onu dikkate alma
çünkü fsh için adetin 2.ve 3.günü bakılması gerekir
fsh değerin gayet güzel çıkmış
e2 değerin biraz yüksek gibi ama bilgisi olan arkadaşlar da daha iyi yorum yapabilir
Ayy teşekkür ederim biraz rahatladım cok sagol

rosebatum

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Şubat 2007
3.101
4.394
Peki hayıt tohumunu iceyimmi
hayıt sadece fsh için değil , yumurta kalitesi ve sayısını da arttırıyor canım , eğer istersen içebilirsin
hem adetleri de düzenliyor
günde 1 bardak tüketmenin bir zararı olmaz bence canım , hatta yararı bile olur

rosebatum

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Şubat 2007
3.101
4.394

Nureella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
2.401
8.973
Tüp bebege baslamak icin regli bekliyorum,birdd kist kontrolu bekliyorum bende durum bu,sende durumlar nedir canim
günaydın cnm bende regli bekliyorum başlamak için mayısta başlarız bir aksilik olmazsa senin problemşn neydi bende çikolata kisti var :KK43:

key23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2021
15
10
30
Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bu uğraşlarımıza Rabbim mucizelerimizi nasip etsin inşallah stres yapmayın hiçbir şekilde stres hormonları da etkiliyor soğan suyu kullanabilirsiniz sonrasında hayıt tentürü kullanın ben şimdi gebe olmak isteyenler için bir kür var onu da yapcam isteyen olursa gönderirim bunları aynı zamanda yapmıyorum her ay bir kür yapıyorum normalde düzensiz adet görüyordum Rabbime şükür düzeldi bu şekilde yumurtalarımda düzeldi tembellik başlamıştı çünkü Rabbim hepimize şifa versin inşallah he birde rahminizi sıcak tutun yün korse takın rahim sogukluğunda bebek tutmuyormus bildiklerimi paylaşmak istedim Allaha emanet olun

gizem2607

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
44
22
31
günaydın cnm bende regli bekliyorum başlamak için mayısta başlarız bir aksilik olmazsa senin problemşn neydi bende çikolata kisti var :KK43:
Canim bende fsh yüksek rezerve azligi var mayis 4 gubi regli bekliyorum olursam tedaviye basliycaktik ama bu yasaklar geldi tedaviye baslanirmi bilmiyorum

Aleyna talatoglu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
2
0
44
Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bu uğraşlarımıza Rabbim mucizelerimizi nasip etsin inşallah stres yapmayın hiçbir şekilde stres hormonları da etkiliyor soğan suyu kullanabilirsiniz sonrasında hayıt tentürü kullanın ben şimdi gebe olmak isteyenler için bir kür var onu da yapcam isteyen olursa gönderirim bunları aynı zamanda yapmıyorum her ay bir kür yapıyorum normalde düzensiz adet görüyordum Rabbime şükür düzeldi bu şekilde yumurtalarımda düzeldi tembellik başlamıştı çünkü Rabbim hepimize şifa versin inşallah he birde rahminizi sıcak tutun yün korse takın rahim sogukluğunda bebek tutmuyormus bildiklerimi paylaşmak istedim Allaha emanet olun
Merhaba yollayabilir isiniz teşekkürler

key23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2021
15
10
30
Sarımsak Limon Kürümüzu İçmeye Devam ediyormuyuz📢📢📢 Kürü İçen Birçok Hastalardan Güzel Haberler Alıyoruz🤲😊
Ohal İçmeye Devam..

SARIMSAK+ LİMON +ZENCEFİL ZERDEÇAL
KÜRÜ MÜZÜN ŞİFASI
📌Vücudunuzda Kanser hücresi varsa kanser hücresini parçalayarak kanamalı olarak dışkıyla yada burun kanaması olarak atılmasını sağlar..

📌Tüm damar iltihaplarını ( vasküler) tedavi ediyor..
Tıkanan damarları açıyor..
Damar sertliklerini, ve hipertansiyonu önlüyor..

📌Kolesterolü düşürüyor.. zararlı yağların yakılmasını sağlar.. kilo verdirir.. metabolizmayı hızlandırdığı için iştah da açar dikkat edilmesi gerekir.. Vücuttaki şeker oranını dengeler..
📌 Pankreasın yenilenmesini sağlar..
Böbrek ve safra taşlarını eritir..
İdrar söktürür.. vücuttaki şişkinliği yok eder..
📌Ayrıca vücuttaki yağ bezelerini temizler..
📌Vücuttaki bütün ödemleri idrar yolu ile atılmasını sağlar..
📌Candida mantarınin ülserinin mikroplarını öldürerek vücutta ki onikiparmak ülserini kesin tedavi yapar..

📌Vücuttaki romatizma ya bağlı ödemleri temizler.. Her türlü romatizma ağrılarını dindirir.. bacaktaki şişlikleri indirir
📌Ayrıca kireçlenmeyi çözer ve temizler..
📌Eklem yüzeyinin yenilenmesini sağlar.. vücuttaki bütün ağrıları keser..
📌 Tiroid, hastalarına oldukça faydalıdır..
📌Beyin hücrelerini ve tüm sinir sistemini yeniliyor.. sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri refleks hızını arttırır... felç hastalarına fayda sağlar..

📌Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getirir. ..
📌 Alerjiye bağlı oluşan ciltteki rahatsızlıkları temizler deri kendini yeniler..
📌Ayrıca strese bağlı bütün deride oluşan rahatsızlıkları sıfıra indirir..

📌 Gebe kalmak isteyen hanım kardeşlerimiz kullanabilir..
Yumurta rezervlerini çoğaltır.
Rahimde oluşan bütün hastalıkları temizler..
Miyom ,kist, polistik over.....
📌Kişinin hamile kalmasına vesile olur..
📌Fibromiyalji hastalarına iyi gelir..
📌Karaciğer yağlanmasını temizler..
📌Manevi ruhsal sıkıntısı olanlar mutlaka bu kürü yapmalıdır..
Kür sonrası vücudunuz da sivilceler çıkarsa, baş ağrısı, kulak ağrısı , karın ağrısı, olursa sakın korkmayın hastalık derinize attığının belirtisidir.. Siz içmeye devam ettikçe hastalık koruyacaktır..
Muhakkak bu ağrılar görülürse sırt taraması en son kafa hacamatı yapılmalıdır...

Kürü müz
📌100 adet diş sarımsak kabuklarından ayıklanıp bilandırdan geçirilecek..
📌3 kilo limonun, suyunu sıkın
📌Bir yemek k. Toz Zencefil
📌Bir yemek k. Toz Zerdeçal
📌 3 litre içme suyu

Bu karışım bir Kaşım kaynatılır. (Kaynadığını gördüğünüz gibi kapatın).. kullanmaya hazırdır..
Buzdolabında muhafaza edilir.

Sabah Akşam birer çay bardağı olmak üzere iki defa tüketilir.
1 hafta sonra sizde sonucu görün bizimle paylaşın.. eminim çok şaşıracaksınız..
Tansiyon düşüklüğü olanlar 1 tatlı kaşığı kaya tuzu ile tatlandırıp içmelidir..