İlk kez tüp bebek yaptıracak olanlar yardım lütfen !!

Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bu uğraşlarımıza Rabbim mucizelerimizi nasip etsin inşallah stres yapmayın hiçbir şekilde stres hormonları da etkiliyor soğan suyu kullanabilirsiniz sonrasında hayıt tentürü kullanın ben şimdi gebe olmak isteyenler için bir kür var onu da yapcam isteyen olursa gönderirim bunları aynı zamanda yapmıyorum her ay bir kür yapıyorum normalde düzensiz adet görüyordum Rabbime şükür düzeldi bu şekilde yumurtalarımda düzeldi tembellik başlamıştı çünkü Rabbim hepimize şifa versin inşallah he birde rahminizi sıcak tutun yün korse takın rahim sogukluğunda bebek tutmuyormus bildiklerimi paylaşmak istedim Allaha emanet olun

günaydın cnm bende regli bekliyorum başlamak için mayısta başlarız bir aksilik olmazsa senin problemşn neydi bende çikolata kisti var :KK43:
Canim bende fsh yüksek rezerve azligi var mayis 4 gubi regli bekliyorum olursam tedaviye basliycaktik ama bu yasaklar geldi tedaviye baslanirmi bilmiyorum

Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bu uğraşlarımıza Rabbim mucizelerimizi nasip etsin inşallah stres yapmayın hiçbir şekilde stres hormonları da etkiliyor soğan suyu kullanabilirsiniz sonrasında hayıt tentürü kullanın ben şimdi gebe olmak isteyenler için bir kür var onu da yapcam isteyen olursa gönderirim bunları aynı zamanda yapmıyorum her ay bir kür yapıyorum normalde düzensiz adet görüyordum Rabbime şükür düzeldi bu şekilde yumurtalarımda düzeldi tembellik başlamıştı çünkü Rabbim hepimize şifa versin inşallah he birde rahminizi sıcak tutun yün korse takın rahim sogukluğunda bebek tutmuyormus bildiklerimi paylaşmak istedim Allaha emanet olun
Merhaba yollayabilir isiniz teşekkürler

Sarımsak Limon Kürümüzu İçmeye Devam ediyormuyuz📢📢📢 Kürü İçen Birçok Hastalardan Güzel Haberler Alıyoruz🤲😊
Ohal İçmeye Devam..

SARIMSAK+ LİMON +ZENCEFİL ZERDEÇAL
KÜRÜ MÜZÜN ŞİFASI
📌Vücudunuzda Kanser hücresi varsa kanser hücresini parçalayarak kanamalı olarak dışkıyla yada burun kanaması olarak atılmasını sağlar..

📌Tüm damar iltihaplarını ( vasküler) tedavi ediyor..
Tıkanan damarları açıyor..
Damar sertliklerini, ve hipertansiyonu önlüyor..

📌Kolesterolü düşürüyor.. zararlı yağların yakılmasını sağlar.. kilo verdirir.. metabolizmayı hızlandırdığı için iştah da açar dikkat edilmesi gerekir.. Vücuttaki şeker oranını dengeler..
📌 Pankreasın yenilenmesini sağlar..
Böbrek ve safra taşlarını eritir..
İdrar söktürür.. vücuttaki şişkinliği yok eder..
📌Ayrıca vücuttaki yağ bezelerini temizler..
📌Vücuttaki bütün ödemleri idrar yolu ile atılmasını sağlar..
📌Candida mantarınin ülserinin mikroplarını öldürerek vücutta ki onikiparmak ülserini kesin tedavi yapar..

📌Vücuttaki romatizma ya bağlı ödemleri temizler.. Her türlü romatizma ağrılarını dindirir.. bacaktaki şişlikleri indirir
📌Ayrıca kireçlenmeyi çözer ve temizler..
📌Eklem yüzeyinin yenilenmesini sağlar.. vücuttaki bütün ağrıları keser..
📌 Tiroid, hastalarına oldukça faydalıdır..
📌Beyin hücrelerini ve tüm sinir sistemini yeniliyor.. sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri refleks hızını arttırır... felç hastalarına fayda sağlar..

📌Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getirir. ..
📌 Alerjiye bağlı oluşan ciltteki rahatsızlıkları temizler deri kendini yeniler..
📌Ayrıca strese bağlı bütün deride oluşan rahatsızlıkları sıfıra indirir..

📌 Gebe kalmak isteyen hanım kardeşlerimiz kullanabilir..
Yumurta rezervlerini çoğaltır.
Rahimde oluşan bütün hastalıkları temizler..
Miyom ,kist, polistik over.....
📌Kişinin hamile kalmasına vesile olur..
📌Fibromiyalji hastalarına iyi gelir..
📌Karaciğer yağlanmasını temizler..
📌Manevi ruhsal sıkıntısı olanlar mutlaka bu kürü yapmalıdır..
Kür sonrası vücudunuz da sivilceler çıkarsa, baş ağrısı, kulak ağrısı , karın ağrısı, olursa sakın korkmayın hastalık derinize attığının belirtisidir.. Siz içmeye devam ettikçe hastalık koruyacaktır..
Muhakkak bu ağrılar görülürse sırt taraması en son kafa hacamatı yapılmalıdır...

Kürü müz
📌100 adet diş sarımsak kabuklarından ayıklanıp bilandırdan geçirilecek..
📌3 kilo limonun, suyunu sıkın
📌Bir yemek k. Toz Zencefil
📌Bir yemek k. Toz Zerdeçal
📌 3 litre içme suyu

Bu karışım bir Kaşım kaynatılır. (Kaynadığını gördüğünüz gibi kapatın).. kullanmaya hazırdır..
Buzdolabında muhafaza edilir.

Sabah Akşam birer çay bardağı olmak üzere iki defa tüketilir.
1 hafta sonra sizde sonucu görün bizimle paylaşın.. eminim çok şaşıracaksınız..
Tansiyon düşüklüğü olanlar 1 tatlı kaşığı kaya tuzu ile tatlandırıp içmelidir..

merhaba hangı karışımı kullanıyorsunuz ben de tüp bebek tedavisine baslicam genetik sonuçları bekliyorum kür için bilgi verebilirmisin

merhaba hangı karışımı kullanıyorsunuz ben de tüp bebek tedavisine baslicam genetik sonuçları bekliyorum kür için bilgi verebilirmisin

Ben ilk soğan kürü yaptım reglymin duzene gırmesi ve yumurta tembelliğim için şükürler olsun sonucunuda gordum şimdi hayıt tentürü kullanıyorum birde bebegın rahme tutunması ve diğer rahim hastalıkları için sarımsak kürü yapıyorum bunlar birlikte yapılmıyor her ay bır kür yapıyorum sarımsakla olan kürüde gönderdim ama size tekrar gönderim okuyun yapabılcek durumdaysanız bır suru hastalıga devası var

Sarımsak Limon Kürümüzu İçmeye Devam ediyormuyuz📢📢📢 Kürü İçen Birçok Hastalardan Güzel Haberler Alıyoruz🤲😊
Ohal İçmeye Devam..

SARIMSAK+ LİMON +ZENCEFİL ZERDEÇAL
KÜRÜ MÜZÜN ŞİFASI
📌Vücudunuzda Kanser hücresi varsa kanser hücresini parçalayarak kanamalı olarak dışkıyla yada burun kanaması olarak atılmasını sağlar..

📌Tüm damar iltihaplarını ( vasküler) tedavi ediyor..
Tıkanan damarları açıyor..
Damar sertliklerini, ve hipertansiyonu önlüyor..

📌Kolesterolü düşürüyor.. zararlı yağların yakılmasını sağlar.. kilo verdirir.. metabolizmayı hızlandırdığı için iştah da açar dikkat edilmesi gerekir.. Vücuttaki şeker oranını dengeler..
📌 Pankreasın yenilenmesini sağlar..
Böbrek ve safra taşlarını eritir..
İdrar söktürür.. vücuttaki şişkinliği yok eder..
📌Ayrıca vücuttaki yağ bezelerini temizler..
📌Vücuttaki bütün ödemleri idrar yolu ile atılmasını sağlar..
📌Candida mantarınin ülserinin mikroplarını öldürerek vücutta ki onikiparmak ülserini kesin tedavi yapar..

📌Vücuttaki romatizma ya bağlı ödemleri temizler.. Her türlü romatizma ağrılarını dindirir.. bacaktaki şişlikleri indirir
📌Ayrıca kireçlenmeyi çözer ve temizler..
📌Eklem yüzeyinin yenilenmesini sağlar.. vücuttaki bütün ağrıları keser..
📌 Tiroid, hastalarına oldukça faydalıdır..
📌Beyin hücrelerini ve tüm sinir sistemini yeniliyor.. sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri refleks hızını arttırır... felç hastalarına fayda sağlar..

📌Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getirir. ..
📌 Alerjiye bağlı oluşan ciltteki rahatsızlıkları temizler deri kendini yeniler..
📌Ayrıca strese bağlı bütün deride oluşan rahatsızlıkları sıfıra indirir..

📌 Gebe kalmak isteyen hanım kardeşlerimiz kullanabilir..
Yumurta rezervlerini çoğaltır.
Rahimde oluşan bütün hastalıkları temizler..
Miyom ,kist, polistik over.....
📌Kişinin hamile kalmasına vesile olur..
📌Fibromiyalji hastalarına iyi gelir..
📌Karaciğer yağlanmasını temizler..
📌Manevi ruhsal sıkıntısı olanlar mutlaka bu kürü yapmalıdır..
Kür sonrası vücudunuz da sivilceler çıkarsa, baş ağrısı, kulak ağrısı , karın ağrısı, olursa sakın korkmayın hastalık derinize attığının belirtisidir.. Siz içmeye devam ettikçe hastalık koruyacaktır..
Muhakkak bu ağrılar görülürse sırt taraması en son kafa hacamatı yapılmalıdır...

Kürü müz
📌100 adet diş sarımsak kabuklarından ayıklanıp bilandırdan geçirilecek..
📌3 kilo limonun, suyunu sıkın
📌Bir yemek k. Toz Zencefil
📌Bir yemek k. Toz Zerdeçal
📌 3 litre içme suyu

Bu karışım bir Kaşım kaynatılır. (Kaynadığını gördüğünüz gibi kapatın).. kullanmaya hazırdır..
Buzdolabında muhafaza edilir.

Sabah Akşam birer çay bardağı olmak üzere iki defa tüketilir.
1 hafta sonra sizde sonucu görün bizimle paylaşın.. eminim çok şaşıracaksınız..
Tansiyon düşüklüğü olanlar 1 tatlı kaşığı kaya tuzu ile tatlandırıp içmelidir..

Ben ilk soğan kürü yaptım reglymin duzene gırmesi ve yumurta tembelliğim için şükürler olsun sonucunuda gordum şimdi hayıt tentürü kullanıyorum birde bebegın rahme tutunması ve diğer rahim hastalıkları için sarımsak kürü yapıyorum bunlar birlikte yapılmıyor her ay bır kür yapıyorum sarımsakla olan kürüde gönderdim ama size tekrar gönderim okuyun yapabılcek durumdaysanız bır suru hastalıga devası var
soğan kürü ve incir kürü benim hormon degerlerimi çok yükselti 6 ay hayıt kullandım hamile kaldım daha önce de hayıt kullanirken hamile kalmıştım maalesef 2 kez bebek kaybım var ama limon kürünü deneyecegim çok teşekkür ederim rabbim bize ve isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🙏🌹

Hormonlarda sıkıntı varsa ;

Hormonlari temizleyen kür

1 yemek kaşği keten tohumu
1 tatli kaşği çörekotu
1 tatli kaşği issirgan tohumu
1 baş sarimsak ( yaklasik 11 adet falan)

*alabildigi kadar has bal bunlari her gün taze ogüteceksiniz ve macun yapip yiyeceksiniz suyla tuketin*

kahve degirmeni ile çekebilirsiniz ben bunu denedim 3 yil önce rahim kistleri eridi 2 ay hic kesmeden kullanılacak..

[bu kür defalarca denendi bütün kistleri eritiyo şeker hastalığının da ilacı
kanseri dahi durduruyo

Hormonlarda sıkıntı varsa ;

Hormonlari temizleyen kür

1 yemek kaşği keten tohumu
1 tatli kaşği çörekotu
1 tatli kaşği issirgan tohumu
1 baş sarimsak ( yaklasik 11 adet falan)

*alabildigi kadar has bal bunlari her gün taze ogüteceksiniz ve macun yapip yiyeceksiniz suyla tuketin*

kahve degirmeni ile çekebilirsiniz ben bunu denedim 3 yil önce rahim kistleri eridi 2 ay hic kesmeden kullanılacak..

[bu kür defalarca denendi bütün kistleri eritiyo şeker hastalığının da ilacı
kanseri dahi durduruyo
ayy çok sagolun Allah razı olsun 🙏🤩 mutlaka uygulayacağım

soğan kürü ve incir kürü benim hormon degerlerimi çok yükselti 6 ay hayıt kullandım hamile kaldım daha önce de hayıt kullanirken hamile kalmıştım maalesef 2 kez bebek kaybım var ama limon kürünü deneyecegim çok teşekkür ederim rabbim bize ve isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🙏🌹
Rabbim şu mübarek günlerde size ve evlat isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah herşeyde bir hayır vardır rahminizi sıcak tutmaya çalışın özellikle yün korse yada devetüyü korseler öneriliyor rahim soğuk oldugında da bebek rahme tutunamayabiliyormuş sizin için dua edicem inşallah Rabbim büyüktür ❣️

Rabbim şu mübarek günlerde size ve evlat isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah herşeyde bir hayır vardır rahminizi sıcak tutmaya çalışın özellikle yün korse yada devetüyü korseler öneriliyor rahim soğuk oldugında da bebek rahme tutunamayabiliyormuş sizin için dua edicem inşallah Rabbim büyüktür ❣️
Aminn inşallah allah razı olsun sizdende 🤲🙏🌹 rabbim sizinde gonlunuzdeki muradinizi versin inşallah

Rabbim şifa versin inşallah önemli olan niyet edip inanmak bu kürü de karşınıza çıkaran Rabbimdir herşey bir vesile 😊❣️
aminn inşallah evett belki sizin verdiğiniz körler bizlere şifa olacak allahim herşeyi gönlünüze göre versin inşallah 🌹🤲

Merhaba kızlar bnde bu ay aşılama yaptırdım ama maalesef olmadi tüp bebek düşünüyorum ama aklm çok karışık nasıl başlanıyor kaç iğne vuruluyosunuz süreç nasıl ilerlio pek anlamadm .. yumurta toplama işlemine kadar her gün iğne mi vurdunuz 😔süreç hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Gonaf 450 her gün göbekden

X