İlk kez tüp bebek yaptiricam cok sorular var yardimci olurmusunuz?

Kizlar merhaba birsey sormak istiyorum biz tup bebege başladık 25 yasindayim adet gunumun 3. Gunu.dr gittim.sadece 1 yumurtam oldugunu gordu hemen başlayalım tedaviye dedi suan igne vuruluyorum haftaya yumurtam toplanacak tek yumurta ile hamile kalan varmi

Bugün kontrolüm vardı.doktor bu akşam itibariyle cetrotide ekledi.Gonal-f merionel ile vuracağım.Bu şekilde kullanan oldu mu?

Kizlar merhaba birsey sormak istiyorum biz tup bebege başladık 25 yasindayim adet gunumun 3. Gunu.dr gittim.sadece 1 yumurtam oldugunu gordu hemen başlayalım tedaviye dedi suan igne vuruluyorum haftaya yumurtam toplanacak tek yumurta ile hamile kalan varmi
Var tabiki olmaz olur mu eğer kaliteli bir embriyo elde edilirse neden olmasın :)

Benim iki kere olumsuz transferim var yaklaşık 6 ay ara verdim şimdi tekrar başlıycam İnşallah.

Ben Yasmin kullandım ama mantık aynı ilaç isimleri farklılaşsada yumurta büyüklükleri asagı yukarı aynı olunca hem sizin hem doktorunuzun işi kolaylaşıyor zamansız çatlamanın önüne geçiliyor yalnız kullanma talimatına dikkat edin ben biraz fazla kullanmışım bir sıkıntı olmadı ama olabilirdi de deneyimsizlik oldu bu ilacın biz faydasını gördük kendi adıma söyliyim doktor ne derse ona uyuyoruz işte😊
Evet. Haklısınız. Ben tedaviye başlayamadım. Bakalım bu önmüzdeki adeti beklyorum. Belki bu sefer öyle bir durumla karşılaşmayız.

X