İlk öpüşme :(

• Konu Sahibi aloneprincess
  • Başlangıç Tarihi
ne güzel duygudur o. ne kadar güzel sevdiğin aşık olduğun adamla çok özel duygulardan birini paylaşmışsın. insan herkesi yanağından öper bi anlam ifade etmez çoğu zaman ama sevgiliyi öpmek onun dudaklarına dokunmak çok değişiktir vay beee yaşladım mı nedir ya:)

neden böyle konuşuyorsun anlamadım olumsuz düşünüyorsan yorum yapma lütfen, ben marifet gibi falan anlatmadım ilk heyecanımı paylaştım..

o an yazacaktım ama misafirim geldiği için yazamadım.

eğer işine gelmeyen cevaplar istemiyorsan konu başlığını olumsuz yorum yapacaklar yazmasın lütfen diye ek koyacaktın.yada bundan sonra koyabilirsin.

ayrıca olumlu yada olumsuz herkes yazabilir kendi düşüncesini paylaşabilir.

kusura bakma ben geniş olamıyorum sen olabilirsin.zaten tutan yok gaz veren çok.

benim senin yaşlarında kardeşim var o geldi birden gözümün önüne onu düşünerek yazdım.ama hata etmişim.

kardeşim olmasada yine yazardım.şuan çok seviyorsun öpüştün.ayrılmayacağınızı kim garanti ediyor.

yarın ayrıldın başkasını seveceksin ki sen daha çocuksun.o başkasınlada sakınca görmüceksin çünkü seviyorsun.

annem babam biliyor demişsin.neyi biliyor?öpüştüğünümü?nasıl heyecanlandığını anlatsana babana ne diyecek?eğer kızarsada biraz geniş ol baba dersin.

seni yargılamıyorum olacakları yazıyorum sana.ALLAH korusun.benim kardeşim gelse böyle dese bana onun o söylediği dilini kopartırım.zırnık kadarda pişman olmam.

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az demiş atalarımız.nede güzel söylemişler.

eğer sana deseydim oh oh negüzel diye.pohpohlasaydım seni teşekkür edecektin.ama karşı olunca yazma.birde neden böyle yazıyorsun dedin.

ben sana soru sordum ama sen ne yaptın.aman herneyse......

mevlam sana hayırlı olan herşeyi nasip etsin.

eğer işine gelmeyen cevaplar istemiyorsan konu başlığını olumsuz yorum yapacaklar yazmasın lütfen diye ek koyacaktın.yada bundan sonra koyabilirsin.

kusura bakma ben geniş olamıyorum sen olabilirsin.zaten tutan yok gaz veren çok.

benim senin yaşlarında kardeşim var o geldi birden gözümün önüne onu düşünerek yazdım.ama hata etmişim.

kardeşim olmasada yine yazardım.şuan çok seviyorsun öpüştün.ayrılmayacağınızı kim garanti ediyor.

yarın ayrıldın başkasını seveceksin ki sen daha çocuksun.o başkasınlada sakınca görmüceksin çünkü seviyorsun.

annem babam biliyor demişsin.neyi biliyor?öpüştüğünümü?nasıl heyecanlandığını anlatsana babana ne diyecek?eğer kızarsada biraz geniş ol baba dersin.

seni yargılamıyorum olacakları yazıyorum sana.ALLAH korusun.benim kardeşim gelse böyle dese bana onun o söylediği dilini kopartırım.zırnık kadarda pişman olmam.

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az demiş atalarımız.nede güzel söylemişler.

eğer sana deseydim oh oh negüzel diye.pohpohlasaydım seni teşekkür edecektin.ama karşı olunca yazma.birde neden böyle yazıyorsun dedin.

aynen katılıyorum

:lepi:

ben kardeşimize daha ılımlı yaklaşırdım ama o ukala davrandı. 355 msjımdan 1 tanesi bile kırıcı değil.

canım fikirler her zaman farklı olmaya mahkumdur, senin ak dedğine başkası kara diebilir, aslında ortada bi yanlış anlaşılma var, arkadaş senin de dediğin gibi o çocuksu halinin verdiği heyecanla kendisini kaptırdı, ben şöyle diorum öpüşmek dünyanın en güzel şeyi evet, amaaaaaaa benim bi erkekle öpüşmem için evli olmam lazım, yoksa bi sevgiliyle ne kadar çok seversem seveyim öpüşmem, istesem de öpüşmem, kadınlık gururuma terstir benim, ama dediğim gibi her insanın düşüncesi farklı, günümüz şartlarında bunlar artık çok doğal karşılanıyor, herkesin kendi fikridir saygı duyarım, ama senin de dediğin gibi bizim de fikirlerimize saygı duyulması gerekir, isyankar cümleler kurmak yerine bu sizin fikriniz ben katılmıyorum kendinizce haklı olabilirsiniz gibi birşeyler söylenseydi şu anda bu kalp kırıklığı yaşanmamış olurdu, iyi yada kötü - doğru yada yanlış yaşıyoruz bu hayatı, herkes kendi doğrularıyla mutlu olsun ne diyim

:roflol:ay arkadasim kusura bakma ama cok komik opusmenin planli birgunu olmaz ki icinden gelir opusursun...dur ben sana bir animi anlatayim

benimde ilk opustugum ve ciktigim kisi esimdir...:asigim:
esimle sozlendik gunlerden birgun arabadayiz daha hic opusmedik yakinlasmadik esim o arada beni optu ben ne oldugunu anlamadim afalladim nasil yani ne oldu gibi soka girdim o sokla esime tokati yapistirmisim sen beni nasil opersin diye simdi esim herdefasinda opmeden sorar tokat yiyecekmiyim der hatirlar hatirlar gulerizsırnaşık şey:roflol:

canım fikirler her zaman farklı olmaya mahkumdur, senin ak dedğine başkası kara diebilir, aslında ortada bi yanlış anlaşılma var, arkadaş senin de dediğin gibi o çocuksu halinin verdiği heyecanla kendisini kaptırdı, ben şöyle diorum öpüşmek dünyanın en güzel şeyi evet, amaaaaaaa benim bi erkekle öpüşmem için evli olmam lazım, yoksa bi sevgiliyle ne kadar çok seversem seveyim öpüşmem, istesem de öpüşmem, kadınlık gururuma terstir benim, ama dediğim gibi her insanın düşüncesi farklı, günümüz şartlarında bunlar artık çok doğal karşılanıyor, herkesin kendi fikridir saygı duyarım, ama senin de dediğin gibi bizim de fikirlerimize saygı duyulması gerekir, isyankar cümleler kurmak yerine bu sizin fikriniz ben katılmıyorum kendinizce haklı olabilirsiniz gibi birşeyler söylenseydi şu anda bu kalp kırıklığı yaşanmamış olurdu, iyi yada kötü - doğru yada yanlış yaşıyoruz bu hayatı, herkes kendi doğrularıyla mutlu olsun ne diyim

aynen dediğiniz gibi her cümlenize katılıyorum.başka konu sahiplerinede (benim bu neki) ne ithamlar oldu ama konu sahibi arkadaşlar öyle düşünüyor olabilirsiniz ama durum şöyle böyle vs. dediler.doğal olarakta karşılıklı tatlı konuşuldu.bizimki dar görüş oluyor malesefki.

dediğiniz gibi yaşına veriyorum artık.yarın bana ne kızacak ama olsun.canı sağolsun ne diyeyim.

aynen katılıyorum:1closedeyes:

benimki daha komik oldu ya biz çıkmaya başladık 1 ay geçti öpmedi 2 ay geçti öpmedi 3 ay geçti yok yok. o kadar yaklaşıyoruz ne oluyorsa devamı gelmiyor.
bide işin komik yani biz çıkmadan sarmaş dolaş dolaşıyorduk. aramızda bişi yoktu ama nedendir bilmem ten uyumu dedikleri şey galiba onun koluna girmedenn omzumda elini hissetmeden yürüyemiyordum..
neyse efendim bir gün ben bunun iş yerine gittim yetiştirmeleri gereken bi iş var şefi ve bu çalışıyorlar bende bekliyorum neyse şef wc ye gitti tabi fırsat bu fırsat ona doğru yaklaştım dudağına ufacık bi öpücük kondurudm. sonra panik oldu :)) cık cık cık yaptı o arada şef geldi :))
ve ben o kişiyle temmuzda evleniyorum tam 8 yıl oldu :)) ne mutlu.
inşallah sizinde öyle olur. ben onunla çıkmaya başladığımda 17 yaşımdaydım. Sen daha olgunsun.
ayrıca çok ayıp diyen kişileri kınıyorum. cinsellik doğal bir şeydir okullarda bile dersleri veriliyor artık bilinçlendirma amaçlı. devir eski devir değil.kendini bilen bilir. kendini bilmeyen gelip zaten heyecanını burda paylaşmaz. Bu konuyu açan arkadaşta sevdiğine değer verdiğinden böyle bizimle paylaşmak istedi.. Mutluluklar dilerim canımŞeniz

düşüncelerine katılıyorum ne yazıkki bazılarımız herşeyi eskiye göre değerlendiryor günümüzde yerimseniben çok sevindim inşallah seninde mutlu bir yuvan olur her zaman sevdiğinle güzel günler geçirirsin güzelim Allah tamamına erdirsin :Saruboceq:

sizinki de gerçek aşkmış belli ki, kaderiymişsiniz birbirinizin tam tamına 8 yıl =) ayrıca benimle aynı fikirde olan birini görmek çok güzel :teytey:

cnm ilk başta inşallah hayırlısı olur ve sonuna kadar sevdiğinle gidip en sonunda mutlu bir yuva kurarsın burda herkesin fikri farklı olabilir sende düşüncelerimizi sormuşsun herkes aynı düşünemez herkesin düşüncesi kendine bazı arkşlarımız sana sadece dikkatli olmanı ilerde sorun yaşamamı istediğinden öyle yazmış kim isterki 2 yıl onla çıkim hergün öpüm sarılim hopp sonra başka gün yeni birisi gelsin onlada aynısını yapim hepimiz sevdiğimizle mutlaka bişeyler paylaşarız buda sadece yaşayanı ilgilendirir eger güveniyorsa ciddiyseniz ve en önemlisi birbirinize güveniyorsanız el tutuşmanın ve öpmenin bence hiçbir sıkıntısı olmaz mutluluğun daim olsun güzelim a.s.

canım bu olaylar anlık birşeydir aniden gelişir..
böyle panlayarak,hadi gel bu akşam seni öpücem gibilerinden olmaz ki..
beni düşündüren daha çok o kısmı oldu..
bu çocuk demek ki hep onun hayalini kuruyormuş ..
sanki bu amacı için plan yapıyormuş gibime geldi..
canım her ne olursa olsun kendinden çok fazla taviz verme..
daha çok küçüksün,insanları yanlıştanıyabilecek yaştasın..
onun sevgisinden ve kendi sevginden emin ol..
ve bu duyguyu yaşadığın kişi gerçekten güvenebileceğin kişi olsun..

19 yaş gençliğin yaşıdır, çocukluğun değil, başkalarını ezerek yüceleceğinizi sanmayın, bu konuyu açtığıma pişman oldum gerçekten çok yazık..

madem gençsin ,ozaman kendi kararlarını kendin verebilirsin demek ki dimi..
ozaman neden açtın ki bu konuyu tatlım..
keşke konunun başına olmusuz yorum kabul edilmez yazsaydın..

ayıplanacağını ya da dalga geçileceğini düşünmemiştim, iyi niyet ve temiz kalple yazmıştım..kapatıyorum şimdi..

alonaprincess arkadamıza bi konuda hak verdim.... ıZMıR de yasıyor ve izmirde olupta erkek arkadasıyla 4. ayda öpüşen cok az kızımız vardır. havasındanmıdır bilinmez kordona cıktığınızda sadece bu sahneleri görürsünüz ama kac tanesi gercek aşk ve evlilik üzerine bir ilişki.... gercekten güvendiysen ve inandıysan insan nefsi var böyle seyler oluyor. 1 sene 2 sene çıkıpta yasamyanlara aslında hayran kaldım diyebilirim çok büyük bir şey bence. ama arkadasımıza da bukadar yüklenmemek gerekir aşk bu...... ama birşeyide unutmaylım ki erkekler deneme amaclıda bir kzı öpmek yakınlasmak istiyorlar. oan belki işlerine geliyor sonra o kızdan kaşarı yok afedersiniz. ve sonuc ayrılık oluyor.... ve o kızın halini düşünün ne kadar pişamn olur yaptıklarına. böyle seyler YAŞAMAMAK

bi yönden iyi aslında.

alonaprincess arkadamıza bi konuda hak verdim.... İZMİR de yasıyor ve izmirde olupta erkek arkadasıyla 4. ayda öpüşen cok az kızımız vardır. havasındanmıdır bilinmez kordona cıktığınızda sadece bu sahneleri görürsünüz ama kac tanesi gercek aşk ve evlilik üzerine bir ilişki.... gercekten güvendiysen ve inandıysan insan nefsi var böyle seyler oluyor. 1 sene 2 sene çıkıpta yasamyanlara aslında hayran kaldım diyebilirim çok büyük bir şey bence. ama arkadasımıza da bukadar yüklenmemek gerekir aşk bu...... ama birşeyide unutmaylım ki erkekler deneme amaclıda bir kzı öpmek yakınlasmak istiyorlar. oan belki işlerine geliyor sonra o kızdan kaşarı yok afedersiniz. ve sonuc ayrılık oluyor.... ve o kızın halini düşünün ne kadar pişamn olur yaptıklarına. böyle seyler YAŞAMAMAK

bi yönden iyi aslında.
bacım sen hak veriyormusun vermiyormusun ben anlamadım -tatlicadiarzu-

:1rolleyes: yapılması doğru değil çok ince düşünürsek ama nerdeeeeeee bunları yaşamadan evlenen insanlar cok az olduğunu söylemek istedim.

Çok ılgınc geldı ya bız 19 aydır beraberız bızde opusmedık ustelık 7 senedırde tanıdıgım bırı yanı guvenım sonsuz.ıkımızde 22 yasındayız.bende hıc bısey yasamadım buanlamda oyle sanıyorumkı sevgılımde bıze budurum hıc ılgınc gelmıyo ustelık evlenmemıze cokta zamn var..bencede herkez ıcın o gece herseyın ılkı olmalı ona aıt oldugumu benım ıcın ılk oldugunu hıssederse ona enguzel dugunhedıyesı olmazmı....ben Şahsen opustugum bırıyle evlenmezsem ayrılınca Çok pısmanlık duyarım.

(doğru söylüyorsun işte bu yüzden yanlıs ya evlenilemsse ya sizi terk ederse.... ya nasıl dayanıyorsunuz ama 2,3 sene cıkıpta öpüşmeyenler. ayrı şehirlerdemisiniz. karsı tarafmı cok çekingen,siz mi istemiyorsunuz........ erkek bu illaki ister...gercekten bravo ama herkesin hayata bakısı ilişkileri farklı..... benim görüştüğüm biri elimi vermediğim için bana surat yaptı ve soğuksun dedi.... şimdi hangisi doğru ben anlamadım açıkcası....

19 yaş gençliğin yaşıdır, çocukluğun değil, başkalarını ezerek yüceleceğinizi sanmayın, bu konuyu açtığıma pişman oldum gerçekten çok yazık..

canım benim bence sen en doğrusunu yaptın.19 yaşındasınız ve erkek arkadaşın
seni öpmek için 4 ay bekliyor.gözlerim yaşardı desem yeridir.bende 1,5 yıl birisiyle
çıktım.birbirimizi çok sevdik.açık konuşayım erkek arkadaşım beni öpmek için bu
kadar uzun süre beklemedi.öpüşmenin zamanının sevmekle ilgisi yok.bu tamamen kendine
engel olamama durumu.bazıları öyle ilk aylarda öpüşürsen sonra ne yapacaksınız ?
yok efendim 2 gün sonra başka şey de yaparmışsınız siz falan gibi şeyler söyleyebilir
inan ben bu konuda senin aldığından çok daha fazla tepki aldım çevremdeki insanlardan :-)
ama eğer gerçekten seviyorsan ve ona güveniyorsan,sevgisinden eminsen bu çok özel bir
konuma geçiyor .
bu masum şeyin amacını saptırmayacak kişiyle yaşamalısın.sen de öyle yapmışsın.
ne güzel,sevindim senin adına...mutluluklar dilerim a.s

hem öpüşmeyı bılmemen hosuna gıtmıs gıbı konusmus
hem de dıslerını kıtledıgını yüzüne vurmus
kötükedihüso
işte erkekler böyle hem suclu hem güçlü.
rezil etmıs ılk opustugunuz gunu o kötü kelımelerınle.
neyse gecmıs olsun tatlım ne dıyelım.

yok tatlim ben cok eglendim öyle dediginde:)
Zaten bende biliyorumki öpüsmeyi bilmedigimi, ilk defa deniyoruz, ama sevdigimin bunu söylemeside cok hosuma gitti. Beni kendine kitledin o anda dedi:)
Hic unutmayacam o günü.
Buse kondurdu önce dudagima. Sonra "bilerek olmadi" dedi:) (bende yedim tabi):)
ondan 2-3 dk sonrada saldirdi:) ahahaha..
ne gündü....

X