İlk transfer negatif . İkinciye ara vermeden başlayan oldu mu ?

Benim için doktor 3 ay beklemek lazım demişti. Rahim ilaçlar falan vücut anca toparlanıyor diye. Ama bazı doktorlar ilk adetle de başlatıyor burada okuduğum kadarıyla. Ayrıca bir tanıdığım 4-5.denemede hiç beklemeden umutsuzca başladı ve o embriyosu tuttu💐

Benim için doktor 3 ay beklemek lazım demişti. Rahim ilaçlar falan vücut anca toparlanıyor diye. Ama bazı doktorlar ilk adetle de başlatıyor burada okuduğum kadarıyla. Ayrıca bir tanıdığım 4-5.denemede hiç beklemeden umutsuzca başladı ve o embriyosu tuttu💐
Bende umutsuzum ve korkuyorum ya olmazsa diye

Evet bende o yüzden dondurulmuş transfer yaptırıcam yeni başlıyorum. Bir arkadaşımız taze transferi de başarısız dondurulmus transfer de pozitifi gördü
Arkadaşlar ben taze yada dondurulmuş embriyo sormadım embriyolarım dondurulmuş zaten .
İlk denemede negatif aldım ikinci transfere ara vermeden başlayacağız ilk baş sevindim ama sonra baktım genelde ara veriyorlar ondan tedirgin oldum

Bence 1 ay geçirin yani 1 adet dönemi tabi doktorunuzada danışın
Yarın gidince sorcam bakalım ne direk tsh 3 çıktı benim ve kafama takıldı normalde 2,5 ve altı olması lazım ya . Dün dahiliyeye göründüm endokrin de randevu aldım bakalım ne dicek. Dahiliye doktoru tsh normal dedi ama bilemiyorum engel birşey kalsın istemiyorum

Evet var tabiki. Tüp bebeğe gide gelen insan bir sürü arkadaş sahibi oluyor her türlü vaka gördüm :) Hatta ben opu sonrası ilk adetle gittim transfer oldum şükür tuttu.
Sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah çok mutlu oldum 🥰
Bu sonuçlar transferden 6 gün önceydi . Tsh böyleyken transfer oldum o yüzden tekrar aynısını yaşamak istemiyorum endokrine gidip ilaçla düşürmek istiyorum belki ilk negatif sebebi budur diyorum kendime . 5.gün embriyosu 4 aa tutmadı çünkü

Eklentiler

• IMG_1886.jpeg
    IMG_1886.jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 17
Arkadaşlar ben taze yada dondurulmuş embriyo sormadım embriyolarım dondurulmuş zaten .
İlk denemede negatif aldım ikinci transfere ara vermeden başlayacağız ilk baş sevindim ama sonra baktım genelde ara veriyorlar ondan tedirgin oldum

opu sonrası 2 ay rahmi dinlendirmek daha sağlıklıymış kimi doktor en az 3 diyor

X