Tüp bebek transferin 7.günü kan testi negatif

Sinemseren

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2024
67
9
34
Kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım hep burdan aklıma takılanlara bakardım ama bu konu çok farklı 3.gün transferi şuan 7 gün oldu tran f e Er gününü de eklersek 8 kan teslim negatif moralim çok bozuk

Üzmeyin kendinizi 3 gün emriyosu ise çok erken çünkü benim iki transferimde de beşinci gün emriyolari 37-47 diler sizin daha erken bu durumda bence

İnş ama bizim doktor çok ilgisiz hiç bir bilgi vermedi hiç bir açıklama yapmadı süreci takip etmiyor geçen gece baş dönmesinden acile gittim ve bundan doktorun haberi vardı ve hiç arayıp sormadı

İnş ama bizim doktor çok ilgisiz hiç bir bilgi vermedi hiç bir açıklama yapmadı süreci takip etmiyor geçen gece baş dönmesinden acile gittim ve bundan doktorun haberi vardı ve hiç arayıp sormadı
Doktorların geneli öyle benim çok kanamam oldu acile git iğne ol dedi fitil söyledi ertesi gün ses yok muayene gününe kadar

Bizimkide öyle hep kendimiz araştırdık yeme içme yatış pozisyon falan uzamanlaştık internet sayesinde sıfır ilgi sıfır alaka 100 bin para gitti

Bizimkide öyle hep kendimiz araştırdık yeme içme yatış pozisyon falan uzamanlaştık internet sayesinde sıfır ilgi sıfır alaka 100 bin para gitti
Öyle para gidiyor valla haklısın ama doktorların hepsi öyle kaç hastaları var haklılardır belki bilemiyorum ama ilgi çok fazla değil

X