ilk trimester beslenme sorunu

meyveliruj3

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
241
161
26
selam kızlar
9,5 haftalık hamileyim. aşırı bulantım var. doktoruma bişey yiyemiyorum dedim yediklerimi saydım yine bu haftalara göre çok iyi dedi ama sürekli kilo veriyorum. aynı yoldan geçmiş olanlarınız var mı? yiyebildiğim şeyler sabah yarım simit kaşar meyve suyu, öğlen belki yulaf, akşam patates haşlaması. bazen günde 1 defa da kusuyorum. su çok az içebiliyorum 1 lt maksimum. lütfen yardımcı olun tecrübelerinizi paylaşın

Maalesef ne yapsanız geçmiyor. Dördüncü aya girene kadar bu durum beni de mahvetti. Ciddi anlamda kilo kaybı yaşadım. Tansiyonum 8 in üzerine çıkmadı. Ama sonra bir anda kesildi. Şimdi çok nadir midem bulanıyor ve asla yemek yemeden duramıyorum. Sizin de geçecek ama biraz sabır maalesef

Maalesef ne yapsanız geçmiyor. Dördüncü aya girene kadar bu durum beni de mahvetti. Ciddi anlamda kilo kaybı yaşadım. Tansiyonum 8 in üzerine çıkmadı. Ama sonra bir anda kesildi. Şimdi çok nadir midem bulanıyor ve asla yemek yemeden duramıyorum. Sizin de geçecek ama biraz sabır maalesef
serum vs yaptırdınız mı hiç? kendimi çok halsiz hissediyorum bazen bulantı atak şeklinde geliyor fenalaşma hissiyle çok kötü oluyorum :KK43:

serum vs yaptırdınız mı hiç? kendimi çok halsiz hissediyorum bazen bulantı atak şeklinde geliyor fenalaşma hissiyle çok kötü oluyorum :KK43:
eğer kendinizi çok kötü hissederseniz acile gidebilirsiniz bununla ilgili. Bulantı ile ilgili 2 defa serum almıştım. Çok ciddi enfeksiyon da kaptığım için o zaman serum vermişlerdi

X