İlk tüp bebek denemem

Kızlar transferimden sonra ki 3. Günüm çok hafif ağrılar oluyor gece sol kaşıkta kramplar oldu hafif hafif normalde uykusu ağır biriyimdir ama o psikolojiyle uyuduğum için ufacık sızıya kalktım hep umarım bebişimin tutunma işaretleridir 🤲

Bende tavmergende başladım ilaç tedavisine heyecanlı değilim fakat belirsizlik yoruyor beni bakalım salı günü kontrol randevum var durum ne olacak
Izmirde mi? Hangi doktor? Ben de kararsızım da neresi olsun diye. Eğitim araştırma psikolojimi bozuyor ama para konusunda da özel de kararsizim

Izmirde mi? Hangi doktor? Ben de kararsızım da neresi olsun diye. Eğitim araştırma psikolojimi bozuyor ama para konusunda da özel de kararsizim
Evet Tavmergen klinik İzmir’de. Dr Erol Tavmergen. Evet maddi anlamda yorucu ama ben ilgi ve alakadan memnunum. Şuan bebişimin 3. Günü benimle. Ve ebediyen benimle kalır inşallah

• 20 Haziran bugün kan verdin E2 P4 sonuçlarım güzel çıktı dr ek ilaca gerek duymadı. Kendi ilaçlarımla devam. Belirti olarak bugün sol kasıkta çok hafif kramplar girdi

Evet mutlu haberleri de peşpeşe aliriz InsaAllah. Bana sende 15den çok yumurta çikacak dedi. Tabi içi boş mu dolu mu bilemeyiz. Sadece 15den fazla çikarsa bir ay beden binlenicek bir sonraki adetde transfer yapilacak dedi. Bu ay olmasini çok istiyorum ama. Yine de sabrederim
Tam bır ay olmuyo o vucudunuza baglı. Adet olacaksınız ondan sonra sızı cagaracak

Kızlarrrr
F4472254-41B8-4460-9ED0-2E17A0CC4333.jpeg

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Geliyorrrrr Barannnnn 😍😍😍😍😍
Hayırlı olsun kuzummm🥲🥲 Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah 🤲🏻🌺🌷:KK36::KK36::KK36:
Ayyy canımmm benimmmm amin amin allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 😍😍 Baranımmm sağlıkla gelsin inşallah kız olursa Yağmurum olacak 🌸💜☺️

Yaaaaa 👶👶👶allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 😍😍
Amin Amin 😍😍🤲. Ya bi de birsey sorucam. Burda bir arkadašda da ksetde çoook silik çikmişdi ama bu testde baya çift çizgi. Bu daha hassas. Senin kaset testlerinde oncekilerde hiç mi çizgi yoktu? Yani beybeyazmiydi? Yani o zaman ben de yapmaya başlayinca direkt bu testle başlayayim o zaman. Kasetler erken donemde çikarmiyor demek ki

X