İlk tüp bebek denemem

Amin Amin 😍😍🤲. Ya bi de birsey sorucam. Burda bir arkadašda da ksetde çoook silik çikmişdi ama bu testde baya çift çizgi. Bu daha hassas. Senin kaset testlerinde oncekilerde hiç mi çizgi yoktu? Yani beybeyazmiydi? Yani o zaman ben de yapmaya başlayinca direkt bu testle başlayayim o zaman. Kasetler erken donemde çikarmiyor demek ki
Canım benim ilk yaptığım test kağıt testti ve son kullanma tarihine 2 gün vardı. Bu test ise erken gebelik testi normal kaset test değil. Ben emin olmak için bunu aldırdım çıkmasaydı fitili bırakıp adet olmayı bekleyecektim çünkü çok ağrım vardı. Ama ikinci çizgi hemen belirince şok oldum ve hala inanamıyorum 😳

Canım benim ilk yaptığım test kağıt testti ve son kullanma tarihine 2 gün vardı. Bu test ise erken gebelik testi normal kaset test değil. Ben emin olmak için bunu aldırdım çıkmasaydı fitili bırakıp adet olmayı bekleyecektim çünkü çok ağrım vardı. Ama ikinci çizgi hemen belirince şok oldum ve hala inanamıyorum 😳
Harika bir daha tebrik ederim. Ben de ruyamda bebek gordum. Sen de gormuşsun. Allah ikimize de nasip etsin ruyamiza kavuşmayi. Ben transfer gunu gordum. Elimde boş bebek arabasi vardi çocuğumu bir yere birakmişim goturmeye gidiyordum. Eşime diyorumki git sen bebegi gotur ben de geliyorum. Eşim goturdu bebegi kucagina aldi ben de gorur gormez sarildim opdum. Çocuk da bakip guluyor. 5 aylik falan. Sukurler ederek arabasina koyduk eşimle. Sonra ezan sesine uyandim. Allahim habercisi etsin bebegin 🤲🤲🤲

Harika bir daha tebrik ederim. Ben de ruyamda bebek gordum. Sen de gormuşsun. Allah ikimize de nasip etsin ruyamiza kavuşmayi. Ben transfer gunu gordum. Elimde boş bebek arabasi vardi çocuğumu bir yere birakmişim goturmeye gidiyordum. Eşime diyorumki git sen bebegi gotur ben de geliyorum. Eşim goturdu bebegi kucagina aldi ben de gorur gormez sarildim opdum. Çocuk da bakip guluyor. 5 aylik falan. Sukurler ederek arabasina koyduk eşimle. Sonra ezan sesine uyandim. Allahim habercisi etsin bebegin 🤲🤲🤲
Ben inanıyorum kiii rüyalar bize malum oluyor benim gördüğüm rüya öyle gerçekçiydi ki uyandığım zaman ağladım hemen eşimi arayıp anlattım ve ismini ilk kez rüyamda söyledim o isim hiç aklımda yoktu yemin ederim. Eğer oğlum olursa ismi de hazır. Allahım bizlere sağlıklı şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin canımmm bizi en iyi biz anlarız 🥲🥲🥲

Ben inanıyorum kiii rüyalar bize malum oluyor benim gördüğüm rüya öyle gerçekçiydi ki uyandığım zaman ağladım hemen eşimi arayıp anlattım ve ismini ilk kez rüyamda söyledim o isim hiç aklımda yoktu yemin ederim. Eğer oğlum olursa ismi de hazır. Allahım bizlere sağlıklı şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin canımmm bizi en iyi biz anlarız 🥲🥲🥲
Amin canim Amin. Evet benimki de çok gerçekçiydi. Bi de ayildimki ezan oluyor. Dua ettim. Allah nasip ederse ne guzel etmezse de bir gun ruyami yaşatacagina inaniyorum 🤲

Merhaba. Benim Sat 29 mayıs 13 Haziran transfer bikaç gün önce transfer oldum. İkimize de hayırlı olur inşallah Denize girme ve çiğ maydanoz yeme konusunda drunuz bişiy dedimi acaba?

Merhaba. Benim Sat 29 mayıs 13 Haziran transfer bikaç gün önce transfer oldum. İkimize de hayırlı olur inşallah Denize girme ve çiğ maydanoz yeme konusunda drunuz bişiy dedimi acaba?
Merhaba. Hayır drum birşey demedi. Ama deniz konusu bence riskli ben o riske giremem şahsen.

Merhaba yazınızı okudum yarın doktora gidiyorum muayene icin baslicam tüp bebeğe ilk gittiğinizde neler yapıyorlar.Doktor korkum var Vajinal muayenede hic rahat olamıyorum bu konuda bi fikriniz var mıdır?
Valla tüm muayeneler vajinal :KK43: ben de hiç istemiyorum ama yapacak birşey yok. Gerekli kan tahlilleri istiyorlar ve muayene ediyorlar ona göre tedavinizin yolu belli oluyor. Hayırlısı olsun inşallah

Merhaba ben 1 senelik evliyim bu ayin 25 i tam bir sene olqcak korunmasiz iliskiye girdik ilk gunden beridir ama sonuc alamayinca hastaneye gittik hsgye girdim kanlar alindi benim temiz hersey ama
Eşimin Likefaksiyon süresi 45
Toplam sayi 0 milyon adet
Konsantrasyon 0
Ileri hareket de 0
Sonucu bugun cikti Eşimin
Moralimiz cok bozuldu ama ben pek belli etmedim esim daha fazla uzulmesin diye
Bu sonuclar icin soyleyeceginiz bisey var mi simdiden cok teşekkür ederim

Merhaba ben 1 senelik evliyim bu ayin 25 i tam bir sene olqcak korunmasiz iliskiye girdik ilk gunden beridir ama sonuc alamayinca hastaneye gittik hsgye girdim kanlar alindi benim temiz hersey ama
Eşimin Likefaksiyon süresi 45
Toplam sayi 0 milyon adet
Konsantrasyon 0
Ileri hareket de 0
Sonucu bugun cikti Eşimin
Moralimiz cok bozuldu ama ben pek belli etmedim esim daha fazla uzulmesin diye
Bu sonuclar icin soyleyeceginiz bisey var mi simdiden cok teşekkür ederim
Maalesef eşinizin sonuçları tek çare tüp bebek olduğunu gösteriyor ve tüp bebek olsa dahi spermlerin kalites ve sayısı için bir çok tedavi görecek. Hiç zaman kaybetmeden içinize sinen tüp bebek merkezine gitmek. Allah bu yolda yanınızda olsun inşallah 🤲💜

Maalesef eşinizin sonuçları tek çare tüp bebek olduğunu gösteriyor ve tüp bebek olsa dahi spermlerin kalites ve sayısı için bir çok tedavi görecek. Hiç zaman kaybetmeden içinize sinen tüp bebek merkezine gitmek. Allah bu yolda yanınızda olsun inşallah 🤲💜
Teşekkür ederim Allah büyük rabbim ne dilerse o oluyor vardır bundadq bir hayır

Amin teşekkür ederim. Siz ne durumdasınız?
Bende üç yıldır bekliyorum canım..
İki asilama.denedik geçen sene biri kimyasal oldu diğeri negatif..
Haziranda bizde tüp için hazırlanırken hamile kalmışimm.ama.maalesef dış gebelik oldu.
Temmuzda düşük yaptım bende.
Şimdi korunma süreci bitecek hsg cektircem sonrası Allah kerim

Bende üç yıldır bekliyorum canım..
İki asilama.denedik geçen sene biri kimyasal oldu diğeri negatif..
Haziranda bizde tüp için hazırlanırken hamile kalmışimm.ama.maalesef dış gebelik oldu.
Temmuzda düşük yaptım bende.
Şimdi korunma süreci bitecek hsg cektircem sonrası Allah kerim
Allah sonunu güzel eylesin. Zor bir süreç sanırım eşinizde problem yok. Benim eşimin spermleri az ve zayıf maalesef bir daha ki tedavi için manen kendimi hazırlama sürecindeyim. Ne zaman olur bilemiyorum

X