İlk tüp Bebek tedavisini olacaklar birazcık dertleşelim (Ankara)

Bssrakrtts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
45
7
Selamlar umarım konu başlığını görüp cevap verirsiniz, hepimizin ortak derdi sayılır lanet pkos yaşam kalitesini çok etkiliyor bütün belirtilerini yaşıyorum hemen hemen adet düzensizliği saç dökülmesi vs. vs Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor gerçekten 5 yıl oldu evleneli yaş 23 e doğru gidiyor benden sonra evlenenlerin 2. Bebeği bile oluyor takmamaya çalışıyorum ama görüp duydukça inanılmaz üzülüyorum çocuk odası yapacagim bi odayı kiler odası yaptım bundan daha acı hiç bişey yok bunun hayalini kuruyorum çocuk odası yapacağım günü, benden o müjdeli haberi duyacak olan ailelerimi vereceğim günün hayalini kuruyorum yüzümde gülümseme oluşuyor, ilk kez yaptiricam tutarmi bilmiyorum umarım tutar ikinci bizi çok zorlar biliyorum ama çocuk için değer düşünüyorum Ankara da hangi tüp Bebek merkezine gidicem karar veremedim hangisi daha iyi bilemiyorum ilk tüp Bebek süreciniz nasıl geçti lütfen beni detaylı şekilde bilgilendirir misiniz şimdiki maliyetler nedir hangi ilaçları kullandınız ne kadar sürede, daha kafamda deli sorular var uzun oldu hakkınızı helal edin :))

X