İlk ve 2. Transfer tüp bebek ile hamile kalan varmı?

Benim ilk transferinde 2 embriyo konulmuştu ikiside tuttu çok şükür sonradan kendiliğinden hamile kaldım inşallah rabbim tüm isteyenlerin kucağını doldurur
Bende sordum 2 embriyo transferi için ama ilki sorunlu olduğu için riskli olur erken doğum oluyor ikiz gebelikte dedi malesef. İnşallah sorunsuz kucağıma alırım bu sefer

Bende sordum 2 embriyo transferi için ama ilki sorunlu olduğu için riskli olur erken doğum oluyor ikiz gebelikte dedi malesef. İnşallah sorunsuz kucağıma alırım bu sefer
Benimkilerara zor 37. Haftayı bitirdiler o halde bile 8 gün kuvoz de yattilarsorumlu oluyo maalesef hemen çok zor ikiz buyutmesi tek olsun zorlamaz en azindan insaallah kucaginiza alirsiniz

Benimkilerara zor 37. Haftayı bitirdiler o halde bile 8 gün kuvoz de yattilarsorumlu oluyo maalesef hemen çok zor ikiz buyutmesi tek olsun zorlamaz en azindan insaallah kucaginiza alirsiniz

Allah yardımcınız olsun sağlıkla büyüsünlerde gerisi önemli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…