IMC ajans sizce nasıl?

maison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
91
0
Arkadaşlar kızım içim bu ajansa basvurduk ve basvurumuz kabul edildi ,nasıl bir ajans iyimidir ,bileniniz varmı?

Bende başvurdum kabul edildim ama gitsemmi gitmesem mi bilmiyorum.Kötü bişey çıkmasından korkuyorum :S:S
Bilen varmı ???

Yanlız iyice araştırmadan neden başvurdunuz ki?Bu arada başvurudan kasıt, sizi her hangi bir modellik, oyunculuk için mi çağırdılar yoksa kayıt mı olmaya gittiniz? Gerçi herhangi sözleşme imzalamadıysanız sorun yok. Gitmeden bir araştırın, ama ajansın referansları olması gerek...Onlara ulaşmaya çalışın. Giderseniz de sözleşme imzalamaktan kaçının.

benim 2 kuzenim oraya kayıtlı yaşları 9-12. Anneleriyle beraber gidip geliyorlar zaten seçildikten sonra teklif gelirse ön eleme oluyor ona göre oynuyorlar (gerçi bizimkiler daha seçilmediler ama)sonuç olarak güvenilir bir yer zaten bazı dizilerde oyuncuları var

slm Maıson ne yaptınız gittiniz mi ajansa. Bende başvuru yaptım ve olumlu sonuç geldi ama cesaret edmiyorum gitmeye şimdi. Siz gittiniz mi kızınız için gittiyseniz lütfen paylaşın. Nasıl biryer ve en çnemlisi sözleşme imzalatıyolar mı onu çok merak ediyorum. Çünkü ciddi işler bunlar tazminatı mahkemesi vs. Acilen cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

benim 2 kuzenim oraya kayıtlı yaşları 9-12. Anneleriyle beraber gidip geliyorlar zaten seçildikten sonra teklif gelirse ön eleme oluyor ona göre oynuyorlar (gerçi bizimkiler daha seçilmediler ama)sonuç olarak güvenilir bir yer zaten bazı dizilerde oyuncuları var

slm kagıt-gemi sizin kuzenler ımc ajansa mı kayıtlılar. Nasıl biryer yani güvenilir bir ajans mı lütfen paylaşır mısın. Bende gidicem de karar veremiyorum. Sözleşme imzaladılar mı benim için en önemlisi bu.Teşekkürler.

kuzenlerim gitti resim çekimi yaptılar güvenirliğiyle ilgili bir sorun olmadı.sözleşme imzalanıyor bazı çağrıldıkları ön çekimlere gidemediler okulları v.s. nedeniyle bir sorun olmadı tazminat olayı belki seçilipte gidilmezse oluyodur net bilgim yok ama dediğim gibi zaten ünlü bir ajans netten sitesine girip baktıysanız bazı dizilerde oyuncularının olduğunu görürsünüz

kızlar bende oğlumu yollamıştımistanbul dışı kabul edişmez diyorlar ama bence kabul ediyor herkesi biraz ticari olmuş sanki orası

arkadaslar bugun bbasvurmuza cevp geldı bızde gıtsekmı dıde dusunuyoruz ne kadar guvenılır aceba yoksa para kazanmak ıcın herkesımı cagrıyorlar

merak edip sitesine baktım
profesyonel bir ajansa benzemiyor :26:

X