imdiden istenmeyen gelin olmaya baladm...

bunları sana erkek arkadaşın anlattıysa ailesi ve seni birarada idare edemeyecek demektir.. daha fazla uzatmadan ayrıl bence...şimdi bu laflar kibarca taşınır arada sonra ailesine döner yüzünü ve çok mutsuz olursun..
burda defalarca örneklerini okuduk:delphin
:

eğer ileride evlenirseniz eşinin sana destek olması lazım yoksa bunlardan çok çekersin
hem onlarla görülmeye gittiğinde yada gidersen eğer sade ve daha usturuplu olursun çok süslenmezsin vs.
gerçi sen ne kadarda yapsanda onyargı onları bitirmiş zaten ama kendını haklı çıkarabilirsin.
hem bunların sanaerkek arkadasının soylemeside çok saçma geldı bana eğer o soylediyse tabiki sana.

Erkek arkadaşın sana bunları niye anlatmış ben onu anlamadım.Senin için iyi konuşsalar tamam anlatılırda bunu niye anlatmış..Senin ölçmekmi istedi acaba.Tavrın ne olacak diye çok ilginç..Çocukça geldi bana

Erkek arkadaşın bana destek ol diyceğine, o sana destek olmalı..

Herşeyine bir kulp takılan kişi o değil sensin çünkü.

Ablaları senin için yok kot giymiş yok kaşını almış derken, o ne demiş ailesine? Seni nasıl savunmuş acaba çok merak ettim?

Moralini bozma, istenmeyen gelin falan da değilsin..

Siz anlaşıyorsanız, sevgilin seni istiyorsa, ablaları da senin kot giymene de, makyaj yapmana da alışmak zorundalar..

Sevgiline söyle her zaman sana destek olsun, ailesine karşı.

Bu arada bunları sana anlatması da mantıksız, bunları bunlar beğenilmedi ona göre, değiştir bunları mesajını mı vermek istedi sevgilin sana?

arkadaşlar bence bi çiftin arasında yalan olmaması gerekir,erkek arkadaşının yaptığı şey o kadarda kötü bişi deil hemen astınız kestiniz çocuğu,önemli olan çiftlerin BıR olması...
çiftler bir olursa kavgalarını ailelerine belli etmeslerse birbirlerinin ailelerine çıkarlarına uygun davranırlarsa geçim ve idare olur
işte tipik fix kadın davranışları hepimiz gerçi yapıos böle tanımadan etmeden başka biri hakkında olumsuz yorum yapıos ne kadar yanlış oysaki bi insanı sadeece kapalıymış açıkmış die değerlendirmek,ne kapalılar var ne açıklar var oysaki hpimiz bilios
görümcelerin çok hatalı davranmışlar yargısısz infaz yapmışlar,erkek arkının yaptığı davranış doru tanıyınca sen napacaktın belkide enayi gibi aaa ne kadar ii insanlarmış die safca sevecektin,oysaki onların belkide içinden iğneli olduklarını bilmeyecektin
saygida hiçbi zaman kusur etme sevmek zorunda deelsin onlarda seni sevmek zorunda deel ama SAYMAK zorundalar eğer erkek arkın seni gelinimiz die karşılarına çıkarırlarsa...
sende sakın sıkma canını erkek arkına kızma tabiki gelcek sana yetiştircek bunları ama sende aklllı olacaksın kinlensen bile belli etmiceksin,bölelikle adımlarını akıllıca atmış ve ona göre yol çizip davranmış olursun

Canım siz bu konuşmaların gectıgını kımdne duydunuz erkek arkadasınz mı söyledı egerkı oyleyse kusura bakmayın ama erkek arkadasınız gözden gecirin :)
evden size haber getiryor bu hıç hoş edğil bence sizdende eve haber göturyordur bence görumcenızın siizn hakkınzd konusmasından sa bu daha önemli bı sorun.
hem görumcenızı nıye takıyosunzkı anne ve baba onemlıdır onların fıkrıonemlıdır bu konuda

ya bende hep parca pArca yAzıyorum da bunda oyle Çok abrtılcak bıŞeyde yokı ıstenmEyen gelın olmak bu deĞıl bence onalr aıle ıÇınde ufak bı dedıkodu yapmıŞlar hepsı bu bence sorun arkadasınz bunu sız yetıŞtırmesı arkadasını ogutleyın bunu yapmasın yoksa ılerde daha buyuk sorunlara sebeb olabılır

Son düzenleyen: Moderatör:
mücadele etmek destek olmak tek taraflı olamaz malesef
size bunları anlatması düşündürücü :uhm:
ailesinin ve kendisinin istediğini yani bak böyle olmalısın-ı dolaylı yoldan ima ediyor gibi geldi bana sanki CADIARZU
eleştiri yapılırken ben onu her haliyle seviyorum diyemezmiydi erkek arkadaşınız fisfisfis
şuan bunu diyemiyorsa ilerisi için iyi düşünün derim size
a.s

Asmadık kesmedik canım..

Ama bu konuda sana katılmıyorum..

Bazı olaylar vardır ki; kimi zaman, ortamı idare etmek ya da insanların birbirini tanımadan birbirlerine önyargı ile yaklaşmalarını önlemek amacı ile farklı aksettirilebilir..

Yani erkek arkadaşın burda, seni şöyle beğenmediler, yok kot giymiş dediler, yok herşeyine bir kulp taktılar diye herşeyi küüt diye söylemiş olması, sence bu ilişkiye şu aşamada ne kazandırdı? Bence hiçbir şey..

Erkek arkadaşın orda yapacağı şey; sevgilimin tarzı bu..
Aaa makyajı da fazla değil abla sana mı öyle geldi..?
Valla bence kot da süper yakışıyor bu kıza...gibi sözlerle ailesine, kızın her konuda arkasında olduğunu göstermek ve bu olayı asla kıza anlatmamak..

Bu gibi durumlarda erkeğe çok iş düşer..

Gelin kaynana olaylarında da erkekler biraz idare etmeyi bilseler, sorunlar düzelir..

vallahi erkekler annesinin ya da ablasının her söylediğinizi kız arkadaşına söylese, kız arkadaşının söylediklerinide annesine ablasına söylese, doğru ilişkide yalan olmaz, çünkü ortada bi ilişki olmaz zaten

Son düzenleme:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Bence de..kaydirigubbakcemile3

İdare etmek diye birşey var..kaydirigubbakcemile3

kızlar erkek arkadaşım anlattı bunları bizim aramızdaa açıkca ne varsa söylerizz onun için oda anlattı bi önemi kalmadı artık ağlaya ağlaya ayrıldık biz mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben buraya kadarmış: savaşamadıkmafoldumbenmafoldumben

canım yaa çok üzüldüm herşey yoluna girer inş eğer gerçekten seviyo ve seviliyosan mücadele et derim aşk kazansın

bence daha bitmedi kazanan siz olacaksınız :asigim:

canım ilşkide ole hersey söylenmez ben istmeem acıkcası eşimin annesındne ne duyduysa bana soylemeısnı oevde konsulan orda kalır bızım evımzde konuslanda bızm evızmde kalmalı karsımdakı ordan ban a laf getiriyorsa bendne de oraya laf göturüyordur

hayır canım ya ben zaten kapalıyımm sorun istemiyorlar benii iştee tanımıuyoruz begenemedik falann:sinifsinif::sinifsinif:

ee arkadasınz bişey dmemeişmi canımya ne bıçim iştir anlamdım kusura bakmayın
uslubum size sert gelebilr belki ama bene rkek olsaydım sevdıgım insan için dudgaı boyalı kot gıymiş deidler dıye bu evlılık yurumez olmaz dmezdım en azından cabalardım yaa

çabaladık ama onlar kazandıı ağlaya ağlaya veda ettik çok ağladıı canımı alıyorlar diyee ama olmadı işte :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…