Imparatoriçe Elisabeth (Sissi'nin) , Güzellik Sırları

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
güzelliği ile ünlü sissi lakaplı avusturya imparatoriçesi elizabeth von österreich
(1837-1898) sissi yüzüne ve vücuduna badem unu yourt ve bal karışımından oluşan maske uyguluyormuş

neredeyse dizlerine kadar uzanan saçları ise yumurta ve konyak karışımı yla elde ediyormuş

• Konu Sahibi EU1
nasıl yani şimdi konyak ve yumurta karışımı saç mı uzatıyor yani ?

• Konu Sahibi EU1
Bilemem Saçlarina Bu şekilde Bakim Yapiyormuş Muhakkak Etkisi Vardir Yoksa Kullanmazdi

• Konu Sahibi EU1
SİSİ: Avusturya İmparatoriçesi Elisabeth (Sisi) (1837-1898) 'Kalplerin Kraliçesi' olarak anılıyordu. Sisi'nin bu unvanı almasında kuşkusuz görüntüsü etkili olmuştu. Dizlerine kadar uzanan saçlarını yeşil çayla yıkayan Sisi, yüzüne yulaf, ılık süt, çilek, zeytinyağı karışımı bir maske uyguluyordu.

• Konu Sahibi EU1
yesil cayy mı yoksa yumurta ve konyak mı:bbo:
konyak bulmak sürmek zor ama yesil cay yapılabilir

• Konu Sahibi EU1
bence saç için en güzeli sağlıklı beslenme tek maskeyle olmaz

• Konu Sahibi EU1
Bende bir yerlerde okumuştum:yumurta+konyak +bal karışımının saçlara iyi etkisi oluyor
Ama tam hatırlamıyorum neye yaradığını:bbo:

• Konu Sahibi EU1
karar verin cildine hangisini uyguluyordu kafamçokkarıştı ayrıca konyak alkol ay klava:kesin zararlıdır a.ssaça yapılan boya mesane kanseri yapıyorsa konyak sarhoş eder adamı

• Konu Sahibi EU1
Temiz Alkolun cilde zararlı olduğu ola bilir.Ayrıca ben devamlı doktor tavsiyesiyle alkol içerikli tonik kullanıyorum cildime.Hep kullandım.Cildim güzel ve pürüsüzSadece üzerine nemlendirici sürmek şart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…