İmplant yaptıran var mı?

İmplant yapım süresi ne kadar sürdü acaba bir de kaç tane yaptırdınız fiyat verebilmeniz mümkün mü acaba
İmplant yapım süresi ne kadar sürdü acaba bir de kaç tane yaptırdınız fiyat verebilmeniz mümkün mü acaba
Ben eşime yaptırdığımız doktora gittim yaptırdım geçen ay, eşim yapıldığında 3 ay beklemisti kemikle implantı kaynamasını. Bende de 3 ay bekleyeceğiz. Yapım kolay, uyuşunca bisey hissetmiyorsun. Fiyatlar artmış. Benim implantım ithaldi, 9000 tl. Eşime yapıldığından biliyorum aynısı olsun istedim.

Bende alt dişlerimin hepsini çektirdim implant takıldı haftaya cumarteside üst dişlerimi çektirip implantı takicak iyileşmesini bekliyorum Ocak gibi falan zirkonyumlari takicak doktor

2 implant yaptırdım devlet hastanesinde 1 sene sürdü git gel git gel bekleme süreleri vs yüzüm iki gün şiş kaldı ortaya da köprü yaptı toplamda 3 dişim olmuş oldu yani ama tüm dişler için bu çile çekilmez eksik olanlara yaptırın bu arada kendi dişim gibi sağlam hatta onlardan daha iyi oldu ben kullanım açısından çok rahatım sanki eskiden beri benim dişim gibi sanırım. Yapan doktor çok etkili

Merhaba salı günü tüm dişlerim çekildi ve sinüs kaldırma kemik tozuda dahil 6 üst çeneye 6 da alt çeneye olmak üzere12 implant vidası takıldı tek seferde bu işlemleri yaptıran varmı acaba benim gibi şu anda suratım komple şiş ve ağrılarım çok fazla bu gün 2. Gün daha süreç nasıl geçiyor acaba şişlik ağrılar ne kadar sürede düzeliyor bilen varsa beni de bilgilendirebilirse sevinirim

X