Saç Kesim Şekilleri ince telli saç için kesim nasıl olmalı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bencede katlı kestirmeyin ben kestirdim pisman oldum:) neyseki saçlarım uzadı,kızlar saçımı düz kestirsem en alt kısımlara oval (v) sekli verilse yan perçem attırsam nasıl olur havalı dururmu:)

bencede katlı kestirmeyin ben kestirdim pisman oldum:) neyseki saçlarım uzadı,kızlar saçımı düz kestirsem en alt kısımlara oval (v) sekli verilse yan perçem attırsam nasıl olur havalı dururmu:)

ben de böyle düşünüyorum canım... üstteki katlarım hala kısa, uzasınlar diye bekliyorum.. :KK1:

İnce telli zayıf saçlı üstüne bir de minyonsanınz benim gibi BOB tarzı süper..hem kullanımı kolay hem çok hoş bir havası var... :KK66:

ince telli saçlarda katlı kesim yaptıranların çoğunda üstler çim adam gibi ama altlar da kılkuyruk duruyor.bence eğer saçlarınız ince telli ve de gür değilse kat attırmayın.

aynen katılıyorum. uzun olan katlar dümdüz, katlı olan yerler tel tel uçuşuyor. ben de yaklaşık 1 senedir düz kestiriyorum. hem saçlarımın kırıkları azaldı hem de saçlarım daha sağlıklı ve gür görünüyor artık. taraması da daha kolay hihoyyyt

İnce telli zayıf saçlı üstüne bir de minyonsanınz benim gibi BOB tarzı süper..hem kullanımı kolay hem çok hoş bir havası var... :KK66:

ı nasıl bir tarz?? yaa bende aynı sorundan müzdaribimde..ya kesitirmeyi düşünüyorum yada farklı olarak dalgalı yaptırcam..yada en son çözüm sıfır numara kazıtcamdelikafadulden

saçlarım düz ve ince telli oldum olası küçüklükten beri gülşen bubükoğlu saçlarının hayranı idim.

saçlarımı v şeklinde kestirip sadece uçlarına seyrek kat verdiyorum ön kısmını kakül gibi değilde kulak memesinin tam altında filan kestiriyorum ve saçım gayet canlı gözüküyor elim ile geriye doğru attırdığımda aynı gülşen bubükoğlu :teytey: sanırım saçın cinsi ile de ilgili bir durum ince telli fakat seyrek değil saçlarım. ayrıca elidorun saç kreminden memnun kaldım turuncu şişe her nekadar kıvırcık saçlar için yazsada aldanmıyın hem kokusu hem de etkisi oldukca güzel.

yaa bende yıllardır hangi kuaföre gitsem saçlarım cansız ince telli diye hep kat modelinde kestiler. burda öğrendim bi daha bende kat kestirmeyeceğim asla.

Bende hep yıllardır saçlarımı katlı kestiririm ama artık uzatmaya karar verdim hiç kestirmeyeceğim

Bob nasıl oluyor şu önleri uzun olan küt mü? o da herkese yakışmıyor ki bi de simetrik açıdan rahatsız olurum gibi geliyor bana.

ben de hep katlı kestirirdim artık düz kestitiyorum
hem daha gür duruyor hem de katlı kesimde olduğu gibi uçları hemen yıpranmıyor

:KK52:
Kat AttıraLımmı Attırmayalımmı ?

SaçLarım Düz İnce Katkat Hergün 0kuLa Giderken Düzleştiriyorum SaçLarım DöküLmeye ßasladı :S DüzLeştirmedende ßir Yere Gidemiorum SaçLarımı Çok Seviyorum Kestirmeye Kıyamıorum Suan Üst KatLarına Göre Kestirsem Saçlarımı Küt Gißi 0Lucakk ßunu Göze Alamıyorum :KK43: :S

malesf benimde saçlarım ince telli seyrek ve zayıf ve yıllardır katlı kesim ve hep sönük hep sönük yarın kuaföre gidip aynı boy düz kesim önlerinede kerkül attırıcam yüzümde küçük ve yuvarlak pek kendime her modeli yakıştıramıyorum bakalım denicem nasıl olcak :KK53:

Benimde saçlarım ince telli hiç katsz bu tip saçlarda şekilsz cansız durur kuaföre katlı kes dersenz de faciaya hazrlıklı olun başıma geldi ama artık akıllandım çeneden daha yukarda kestrmzsenz katları hem dolgun duruyo hemde saçlarınz kısalma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıyo :KK34: Bi de ince telli saçların en önemli problemi yağlanması onun içinde bioblas kullanıyorum Hc bakım yağıda bu yağlanma problemimi azalttı tavsiye ederim..

X