Saç Kesim Şekilleri ince telli saç için kesim nasıl olmalı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ince telli ve dümdüz saçlara sahip biri olarak; boyun hizasında , üstlerde kat yok ancak altlarda ince ince katlar olmak ve alt kısımlar sarı renk ile boyanmak üzere ( saçımın kendi rengi açık kahve idi) hayatımda ilk kez içime bu kadar çok sinen bir saç modeline ve rengine sahip oldum....Hem çok modern görünüyor, hem de kullanımı çok pratik oldu...

İnce telli saça sahipseniz saç uçlarınızı aynı boyda kestirin.Hem saçları daha fazla hem de güzel gösteriyor.

Son düzenleme:
benim de saçlarım düz ve ince telli veee hemen yağlanan bir saç:KK43:
oyüzden modellere bakıpta hayal kurmuyorum çünkü tek şansımız düz kesim

düz bir kesim ince telli saçlarda daha gür görüntü kazandırıyor kat attırdığında zaten az olan saçın bi tutam kalıyo.ben sadece önlerine kat attırıyorum arkasını katsız düz kullanıyorum saçlarım belimde şu an fönlüyken dikkat çekiyor

Benimde saçlarım düz ve ince telli. Fakat burada yazan çoğunluğa kısmen katılıyorum. Düz saçlarda en iyi duran kesim bence yuvarlak dediğimiz tarzda kesim. Yani kat yok, fakat söylenenler gibi dümdüz de değil. Düz kestirdiğimiz zaman saçlarımızın pırasa gibi ve biraz cansız görünme ihtimalini arttırıyoruz. Ama yanlardan itibaren ovalleşerek gelen kesim, hem saçı daha dolgun gösteririr, hem de at kuyruğu gibi toplama şekillerinde uçlar sivri sivri durmaz.

X