Ince Tırnaklar Nasıl Kalınlaşır

Önce sağlıklı beslenme şart.Saçlarımız,cildimiz vb.için de bu şart.Tırnaklara limonun beyaz kısmındaki kabuğu sürün ben yapıyorum mesela ve şu an gayet güçlüler.

canlar bende de aynı prıblem vaar bende kansızlık vardı ve kansızlık sorunumu giderdim biraz düzeldi gibi tırnaklardaki soyulma kansızlıktan kalsiyum eksikliğinden kaynaklanıyo yada yapıdandır...bende uzatamıyorum hafif uzadımı hemen ikiye kırılıyo ve çok yumuşak ben fırsat buldukça bi formül kullandım sertleşti gene eskisinden daha iyi oldu bu förmülü suna dumankayanın sitesinden aldım sizlerede öneriyorum...

bi tas ılık suya 1 çorba kaşığı tuz
1 tatlı kaşığı limon suyu
1 tatlı kaşığı sirke
1 çay kaşığı zeytin yağı koyun bekletebildiğiniz kadar bekletin etkili oluyo gerçekten

Benimde hep uçlardan uçlardan kırılıyor ve soyuluyor..
Yazın böyle değildi çok güzel uzatabiliyordum tırnaklarımı yaa:çok üzgünüm:
Daha demin yine kırıldı uçtan..
Bende badem yağı limon ve zeytin yağı sürmeye başladım bakalım nolucak..
Kış mevsimininde etkisi var diye düşünüyorum biraz..

Kalyon parfümerilerde de satılıyor. Ben bu tırnak işini çinkoyla çözmüştüm.

kızlar ben tırnaklarımı hıc uzatamaz hemen kırılır soyulurduuu amaa vazalınn suruyorum hergun vee sonuc verdiii eskısı gıbııı olmuyorr

limon suyu çok iyi geliyor kızlar ben limonun suyunu sıkıp kabın içinde 10-15 dakka dizi falan izlerken bekletiyorum tırnaklarımı

Şimdiye kadar hiç olmadı ama artık benim de tırnaklarım kat kat ayrılıyor, azcık uzasın hemen kırılıyor,çatlıyor,bi yerlere takılıyor. Şu renksiz ojeye limon suyu katmayı deneyeceğim. İyi bir fikre benziyor.

kalyon tırnakları güçlendirici, şefaf oje gibi..ben frenchi kalyonla yapıyorum ama öyle hergün günde 2 kere sürüp silemiyorum..2 kere kullandım daha..bakalım..

kozmetikcilerdenmi alıcam kusura bakmayın ama ben simdi kalyon diyicem garip garip bakıcaklar suratıma ondan korkuyorum resim eklermisinizkaydirigubbakcemile3

kozmetikcilerdenmi alıcam kusura bakmayın ama ben simdi kalyon diyicem garip garip bakıcaklar suratıma ondan korkuyorum resim eklermisinizkaydirigubbakcemile3
yok canım anlıyorlar kalyon deyince, ben de öyle bir tepki almaktan korkuyordum ama öle olmadı :)) kozmetikçilerden alınıyor evet :)

merhabalar :) ben mavala nın nail hardener ını kullanıyorum , kozmetikçim sitesinden aldım bir hafta kadar önce , normal bir ojeden pahalı ama kalyon ojesi gibi değil zaten , ben de çok şey denedim her türlü üzerinde güçlendirici sertleştirici besleyici vitaminli ne yazan varsa bugüne kadar o ojeyi alıp kullanmısımdır çünkü tırnaklarım çok yumuşak ve esniyor(du) uçları ama bu mavala nail hardener ı kullandıktan sonra rahatladım ilkönce şunu söyleyeyim oje gibi trnağın üstünde kalmıyor çok ilginç ama emiyor tırnak bunu , küçük bi şişede mavi bir sıvı oje gibi fırçayla sürülüyor içindeki kağıtta tırnak etlerini kremle koruyun sadece uclarına sürün haftada bir kullanın gibi tavsşyeler var ama tırnak etlerini koruyun kısmına katılmanın öteside diğer uyarıları dinlmedim (tırnak etine değdiğinde seytan tırnağınız varsa çok yakıyor bende öyle oldu yani) .

merhabalar :) ben mavala nın nail hardener ını kullanıyorum , kozmetikçim sitesinden aldım bir hafta kadar önce , normal bir ojeden pahalı ama kalyon ojesi gibi değil zaten , ben de çok şey denedim her türlü üzerinde güçlendirici sertleştirici besleyici vitaminli ne yazan varsa bugüne kadar o ojeyi alıp kullanmısımdır çünkü tırnaklarım çok yumuşak ve esniyor(du) uçları ama bu mavala nail hardener ı kullandıktan sonra rahatladım ilkönce şunu söyleyeyim oje gibi trnağın üstünde kalmıyor çok ilginç ama emiyor tırnak bunu , küçük bi şişede mavi bir sıvı oje gibi fırçayla sürülüyor içindeki kağıtta tırnak etlerini kremle koruyun sadece uclarına sürün haftada bir kullanın gibi tavsşyeler var ama tırnak etlerini koruyun kısmına katılmanın öteside diğer uyarıları dinlmedim (tırnak etine değdiğinde seytan tırnağınız varsa çok yakıyor bende öyle oldu yani) .

Ayy bende kullanıyım bari.. Aşırı tırnak yemekten tırnaklarım o kadar yumuşakki resmen soyuluyor yani tutup koparabiliyorum o derece yumuşak.. Uzatmak istesemde uzamıyor yemekten :) Bunu bi kullanıyım inş. düzelir bende oje sürmek istiyorum.. daha hayatım boyunca oje moje sürmedim.. Acı oje hariç :)

Bende uyguladım renksiz oje(parlatıcı)yle limon suyu karışımını.
Gerçekten etkili.
Tırnaklarım uzamaya başladı.
Hergün sabah sürüp gece çıkartıyorum.
Gece bir daha sürüyorum.
Sonra sabah tekrar çıkartıyorum.
Yani günde 2 kere dediler bana uyguladım olumlu sonuç aldım.
Hala da alıyorum ama şu tırnak soyulmalarım geçmedi.
Sanırım oda vitaminsizliktenmiş.

bu limon ve oje karışımını nasıl yapmalıyız? yeni aldıgımız ojenın yarısını dökecekmiyiz? yarı yarıya mı ölçünüz?

X