Ince Tırnaklar Nasıl Kalınlaşır

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
arkadaslar tırnaklarım çok ince.bu yuzden uzatamıyorum.hemen kırılıyor ve kat kat ayrılıyor.ne yapabılırım?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

dids

f & d
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
6.541
22
40
benimde eskiden öyledi , 1 ay boyunca her gün 5 dk zeytinyağında beklettim , şimdi hem çabuk uzuyolar hemde kırılmıyorlar a.s.

KxixymA

(¯`·Kocesinin Meleee•´¯)
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
2.185
3
35
bende de aynı sorun var.
bende henüz çözmüş deilim.
zeytinyağını düşüneceğim.
ama bendeki sorunu tırnak yemekle ilgili olduğunu düşünüyodum ki sanırsam diilmiş sırnaşık şey

Sarxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2007
93
2
Zeytinyağı ve limöon suyunu karıştırmalısın. Böylece daha besleyici ve temizleyici de olur. Leke kalmaz.

sipru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
1
36
Ya bu karışım ne kadar zaman sonra etki etmeye başlıyor? Ben 4-5 gündür kullanıyorum ama hala aynı... Hele yapıosun sabah kalkınca bi yere takılıp kırılmıyor mu deli oluorum :s

leylom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
26
1
selam arkadaslar tirnaklar icin özel kapsunler var günde bir kere yutuyosunuz tirnaklari guclendiriyo tavsiye ederim

tubiloshh

Kenan-Yusuf paşalarımmm
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
6.304
53
merhaba arkadaşlar... bendede aynı sorun var... internetten okumuştum zeytin yagına biraz limon suyu karıştırınca tırnakları bi süre bekletmek yararlı oluyomuş. ama bir süre devm edilmeliymiş. bende hiç sevmem ya her gün her gün elini yagda beklet fisfisfis daha pratik yolu yokmu bunun :)

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
1 Kasım 2007
9.336
604
35
ya bende 1 aydır bekletiyorum bi yol olmadı çok kötü tırnaklarım benim de napcaz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2144 gün geçti.

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.835
23
tırnakların kat kat ayrılması vitaminsizlikten yapısı ise ırside olabilir ..
bende burdan duyup uyguladığım yöntemi sizlere anlatayım , uyguladım çok çabukda netice aldım..

Renksiz ojenin içine yarım şişeye, doldurana kadar limon suyu ilave edin ve tırnaklarınıza sürün gerçekten etkili ben uyguluyorum ve çok memnun kaldım ..
hem doğal , hem ucuz bir yöntem etkilide..
sevgiyle kalın a.s.

BenLiLa

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
4.203
29
zeytinyağ-limon hergün bir süre beklet...
sonra limon katılmış renksiz oje sür....
en kısa zamanda iyi sonuç alırsın benim şimdi hem çabuk uzayan hemde kırılmayan tırnaklarım var :)

T

torospapatyası

Ziyaretçi
evet aynı sorunu yaşıyorum ve yıllarca akla hayale gelmeyecek yöntemler denedim ama olmuyor hala kat kat ayrılıyor ve kırılıyor demem belki yanlış olur yırtılıyor tırnaklarım :KK43:

dergem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
97
0
ben haftada 1 kez limon yada zeytinyağı ile ovuyorum. 5 dak sonra ellerinimi düz su ile duruluyorum.bu tırnakların hem rengini açıyor hemde sertleşmesini sağlıyor.birde törpülerken ileri geri değil tek yönde törpülemek gerekiyor.umarım işine yarar.birde kalsiyum almalısın.bende işe yarıyor. umarım sende de yarar.yerimseniben