Ince Tırnaklar Nasıl Kalınlaşır

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
arkadaslar tırnaklarım çok ince.bu yuzden uzatamıyorum.hemen kırılıyor ve kat kat ayrılıyor.ne yapabılırım?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

benimde eskiden öyledi , 1 ay boyunca her gün 5 dk zeytinyağında beklettim , şimdi hem çabuk uzuyolar hemde kırılmıyorlar a.s.

bende de aynı sorun var.
bende henüz çözmüş deilim.
zeytinyağını düşüneceğim.
ama bendeki sorunu tırnak yemekle ilgili olduğunu düşünüyodum ki sanırsam diilmiş sırnaşık şey

Zeytinyağı ve limöon suyunu karıştırmalısın. Böylece daha besleyici ve temizleyici de olur. Leke kalmaz.

Ya bu karışım ne kadar zaman sonra etki etmeye başlıyor? Ben 4-5 gündür kullanıyorum ama hala aynı... Hele yapıosun sabah kalkınca bi yere takılıp kırılmıyor mu deli oluorum :s

selam arkadaslar tirnaklar icin özel kapsunler var günde bir kere yutuyosunuz tirnaklari guclendiriyo tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar... bendede aynı sorun var... internetten okumuştum zeytin yagına biraz limon suyu karıştırınca tırnakları bi süre bekletmek yararlı oluyomuş. ama bir süre devm edilmeliymiş. bende hiç sevmem ya her gün her gün elini yagda beklet fisfisfis daha pratik yolu yokmu bunun :)

ya bende 1 aydır bekletiyorum bi yol olmadı çok kötü tırnaklarım benim de napcaz

tırnakların kat kat ayrılması vitaminsizlikten yapısı ise ırside olabilir ..
bende burdan duyup uyguladığım yöntemi sizlere anlatayım , uyguladım çok çabukda netice aldım..

Renksiz ojenin içine yarım şişeye, doldurana kadar limon suyu ilave edin ve tırnaklarınıza sürün gerçekten etkili ben uyguluyorum ve çok memnun kaldım ..
hem doğal , hem ucuz bir yöntem etkilide..
sevgiyle kalın a.s.

zeytinyağ-limon hergün bir süre beklet...
sonra limon katılmış renksiz oje sür....
en kısa zamanda iyi sonuç alırsın benim şimdi hem çabuk uzayan hemde kırılmayan tırnaklarım var :)

evet aynı sorunu yaşıyorum ve yıllarca akla hayale gelmeyecek yöntemler denedim ama olmuyor hala kat kat ayrılıyor ve kırılıyor demem belki yanlış olur yırtılıyor tırnaklarım :KK43:

ben haftada 1 kez limon yada zeytinyağı ile ovuyorum. 5 dak sonra ellerinimi düz su ile duruluyorum.bu tırnakların hem rengini açıyor hemde sertleşmesini sağlıyor.birde törpülerken ileri geri değil tek yönde törpülemek gerekiyor.umarım işine yarar.birde kalsiyum almalısın.bende işe yarıyor. umarım sende de yarar.yerimseniben

bu genelde demir-calsiyum eksikliğinden oluyor cnm.tırnak soyulması için bana dermatolog zinco yazmıştı.eczanelrde bulabilirsin.ama düzenli kullanmadım sonrada hiç kullanmadığım için sonucu bilmiyorum.fakat ben 3 haftadır kansızlıktan dolayı demir ilacı ferro sanol kullanıyorum tırnaklarım ince değildi ama kırılıyordu kırılma artık hiç yok.ilaç kullan ya da hemen ilaca başlamak istemiyorsan bir tahlil yaptırıp değerlerine baktır istersen.:nazar:

totephan diye bir urun var kizlar tirnaklari besleyip sertlestiriyormus cabuk kirilmamasi icin yerimseniben
ama nerlerde satiliyor hic bir bilgim yok

Bende uyguladım renksiz oje(parlatıcı)yle limon suyu karışımını.
Gerçekten etkili.
Tırnaklarım uzamaya başladı.
Hergün sabah sürüp gece çıkartıyorum.
Gece bir daha sürüyorum.
Sonra sabah tekrar çıkartıyorum.
Yani günde 2 kere dediler bana uyguladım olumlu sonuç aldım.
Hala da alıyorum ama şu tırnak soyulmalarım geçmedi.
Sanırım oda vitaminsizliktenmiş.

bende kalyon aldım onun içine limon sıktım bi tane daha güçlendiricim vardı onun içinede sıktım bakalım nolcak tırnaklarım kat kat soyuluyo

bendede aynı sorun var.ne yaptıysam olmadı.o yöntemi uyguladım limon suyu oje karısımı ancak etkisi hiç olmadı.ne kalyon ne mavala .olmuyor malesefCADIARZU

X