İncelme Serüvenim :)

yaslikiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
740
442
Merhabalar Sevgili KK üyeleri :)

Bayramda bol kalorili günlerin verdiği vicdan azabından sonra incelme konusundaki kararımı pekiştirdim. Sağlık problemlerim vardı onlarıda atlattım ve tam gaz başlıyorum inş. Ben açıkçası diyete karşı bir insanım ve yemek yemenin kilo aldırmadığını düşünüyorum. Yani şöyle ki normal miktarda bir öğün, aşırı yağlı olmadıkça, aşırı ekmek yenmedikçe bence kilo yapmaz. Geç saatlerde yemek yemiyorsanız, aşırı abur cubur tüketmiyorsanız bence normal miktarda yemek yemek kilo aldırmaz. Yani bence :)

Yeni telefon aldım şu akıllı olanlardan :) ve telefonumda adım sayma programını görünce hemen zaten orada bittim :) Dedim adım sayarak zayıflicam yani bir nevi motive edecek beni telefon diyebiliriz. :) Burada günlük adımlarımı bildirecem ve haftalık kilolarımı yazıcam. Umarım bu sefer başarabilirim :KK43:

Boy: 1.68
Kilo: 83.7
1. Hedef: 78
2. Hedef: 73
3. Hedef: 68
4. hedef: 63
5. hedef: 58 burada durmayı planlıyorum :)

Evet hanımlar uzun bir yolculuk beni bekliyor. Umarım herkes vermek istediği kiloları verir ve bende inş.

26 Eylül 2015 Cumartesi = 83.7 kg
2 Ekim 2015 Cuma = 83.5 kg
8 Ekim 2015 Perşembe = 82.5 kg
16 Ekim 2015 Cuma = 83.5 kg

22 Ekim 2015 Perşembe = 82.2 kg
26 Ekim 2015 Pazartesi = 81.9 kg :nazar:
8 Kasım 2015 Pazar =
83:00 kg
11 Kasım 2015 Çarşamba = 82.5 kg

13 Ekim 2016 Perşembe = 90 kg :KK43:

30 GÜN SQUAT DENEYİMİM

Bi ara başlicam buna bu aralar yoğunum:) dursun burada:)

LAHANA KÜRÜ DENEYİMİM 1
7 günlük ilk tur= (1-7 Ekim) -1 kilo gitti
3 gün ara
7 günlük ikinci tur= (11-17 Ekim) Bırakıldı
3 gün ara

7 günlük üçüncü tur = (21-27 Ekim) Bırakıldı

Lahana kürünün doğru yapılışı Saraçoğlu'nun kitabından aşağıda resmini koydum.

Eklentiler

• 12086745_528420280641339_2147301416_n.jpg
    12086745_528420280641339_2147301416_n.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
Bugün biraz hafiften aldım  ilk gunden kendimi kasmayım dedim
Adım:1410
Son yemek:akşam 9

Merhabalar Sevgili KK üyeleri :)

Bayramda bol kalorili günlerin verdiği vicdan azabından sonra incelme konusundaki kararımı pekiştirdim. Sağlık problemlerim vardı onlarıda atlattım ve tam gaz başlıyorum inş. Ben açıkçası diyete karşı bir insanım ve yemek yemenin kilo aldırmadığını düşünüyorum. Yani şöyle ki normal miktarda bir öğün, aşırı yağlı olmadıkça, aşırı ekmek yenmedikçe bence kilo yapmaz. Geç saatlerde yemek yemiyorsanız, aşırı abur cubur tüketmiyorsanız bence normal miktarda yemek yemek kilo aldırmaz. Yani bence :)

Yeni telefon aldım şu akıllı olanlardan :) ve telefonumda adım sayma programını görünce hemen zaten orada bittim :) Dedim adım sayarak zayıflicam yani bir nevi motive edecek beni telefon diyebiliriz. :) Burada günlük adımlarımı bildirecem ve haftalık kilolarımı yazıcam. Umarım bu sefer başarabilirim :KK43:

Boy: 1.68
Kilo: 83.7
1. Hedef: 78
2. Hedef: 73
3. Hedef: 68
4. hedef: 63
5. hedef: 58 burada durmayı planlıyorum :)

Evet hanımlar uzun bir yolculuk beni bekliyor. Umarım herkes vermek istediği kiloları verir ve bende inş.
Merhabaaaaa :)
Yaşımız boyumuz aynııı :KK66:
Kilomuzda çok farklı değil bende 78 im. 58 olmayı çok isterim ama ben ancak 65e kadar inerim diyodum..

Ne dersin yapalımmı bi 58 :)

Valla süper olur :) bende 58 yapabileceğimden çok emin degilim ama hayaller işte :KK70:

Valla süper olur :) bende 58 yapabileceğimden çok emin degilim ama hayaller işte :KK70:
Yaparız yaparız ama uzun zaman alacak buna razı olmalıyız ve her kaçamağı söyleyelim.
Veee yarı yolda bırakmayalım. Uyar mı sana??
Varmısın hayallere el ele yürümeye :)

Evet çok uzun olacak haklısın bide bende 75 ten sonra tutulma oluyo altına zor iniyorum ama vercem inş :) teşekkürler motivasyonun için yalnız ben diyet yapmicam sadece akşam yemek saatine dikkat etmeye çalıştım bugün geç yedim ama normalde 7 den sonra filan yemiyorum. Birlikte veririz inş cok sevindim zayıfliyacak birini bulduğuma :)

Evet çok uzun olacak haklısın bide bende 75 ten sonra tutulma oluyo altına zor iniyorum ama vercem inş :) teşekkürler motivasyonun için yalnız ben diyet yapmicam sadece akşam yemek saatine dikkat etmeye çalıştım bugün geç yedim ama normalde 7 den sonra filan yemiyorum. Birlikte veririz inş cok sevindim zayıfliyacak birini bulduğuma :)
Bende çok sevindim yaa.
Daha 75i görmedim çook uzun zamandır :)
Ama senin gibi küçük hedefler koyacam bende..
Oleeyy :)

Günaydınlar..!

Güne iki bardak kekik çayıyla başladım. Henüz kahvaltı yapmadım. Aç karnına birşeyler içmeiy seviyorum :)

Dipnot: Bu arada belirtme gereği duydum :) Çay, kahve vs için şeker kullanmıyorum. Sadece bazen Türk kahvesine çok az koyuyorum.

Son düzenleme:
Günaydınlar..!

Güne iki bardak kekik çayıyla başladım. Henüz kahvaltı yapmadım. Aç karnına birşeyler içmeiy seviyorum :)

Dipnot: Bu arada belirtme gereği duydum :) Çay, kahve vs için şeker kullanmıyorum. Sadece bazen Türk kahvesine çok az koyuyorum.
kız sen bu azimden azıcık bizim takımada ver:KK53:seni 4.takıma bekliyorum gel bize katıl hem burda hem orda yaz olmaz mı ,grupta kişi eksiğimiz var :KK53:

kız sen bu azimden azıcık bizim takımada ver:KK53:seni 4.takıma bekliyorum gel bize katıl hem burda hem orda yaz olmaz mı ,grupta kişi eksiğimiz var :KK53:
Feyza Hanım Merhaba, severek gelmek isterim tam olarak nerede bu 4. takım :) Yalnız ben diyet yapmıyorum adım sayıyorum sadece bu şekilde kabul eder misiniz?

Feyza Hanım Merhaba, severek gelmek isterim tam olarak nerede bu 4. takım :) Yalnız ben diyet yapmıyorum adım sayıyorum sadece bu şekilde kabul eder misiniz?
canım kurallar var uyarsan girebilirsin. hergün menü paylaşı mı yapılmalı ,cuma günleri kilo bildirimi kesinlikle yapılmalı ,herkesin menüsüne herkes yorum yapmalı ,ben linki atıyım sen bi bak uyarsa sana da gel katıl bize
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lama-yarismasi.38578/page-14055#post-42772642

Günün Özeti

Sabah geç kalktığım için kahvaltıyı geç yaptım. Sağlam bir kahvaltı ve akşam yemeğinin ardından günü 4 buçuk civarı yediğim son yemekle kapatmış bulunmaktayım. Şuanda az şekerli kahve içiyorum ve biraz bayram şekerlerinden götürüyorum:) Bugünde istediğim gibi yürüyemedim :KK43:

Adım: 1337
Son Yemek Yenen Saat: 16:30

Günü Türk kahvesi + ayran + su + elma ile tamamlamış bulunmaktayım! :KK200::nazar:

X