Gebeliğe Hazırlık Incir Kürü ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lugesya66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
16
0
27
Merhaba kizlar,

Ben adetimin 2 gününden itibaren 12.10 beri incir kürü uyguladim 21.10 tarihine kadar. Sonra hep araya biseyler girdigi icin biraktim 10 gün uyguladim. Adetim 15.10 bitti ve 19.10 ve 21.10 tarihlerinde iliskiye girdik her iliskiden sonra pembe akintim oldu ve hafif agrim. Ilk defa böyle birsey yasadim. Incir küründen kaynaklanmis olabilirmi?

Bende 5 gündür indir + havuç kürü yapıyorum ve sağ kasıklarımda batma oluyor. İlk defa orada yumurtalıklarımı hissediyorum açıkçası korktum.
Bıraktım incir kürünü 2 gündür.

Bende 5 gündür indir + havuç kürü yapıyorum ve sağ kasıklarımda batma oluyor. İlk defa orada yumurtalıklarımı hissediyorum açıkçası korktum.
Yazınızdan buyana biraz zaman geçmiş ama yinede yazmak istedim ağrınızın olması normal merak etmeyin incir yumurta oluşumunu sağlıyor o yüzden ağrı hissetmeniz normal havuc ta yumurta nin çatlaması için kullanılıyor ibrahim saraçogluna internetten girip bi bakın

Yazınızdan buyana biraz zaman geçmiş ama yinede yazmak istedim ağrınızın olması normal merak etmeyin incir yumurta oluşumunu sağlıyor o yüzden ağrı hissetmeniz normal havuc ta yumurta nin çatlaması için kullanılıyor ibrahim saraçogluna internetten girip bi bakın

Teşekkür ederim . Fazla istikararlı yapamadım 4-5 gün yapabildim . Bakalım 10 kasım adet tarihimi bekliyorum :)

İnşallah inan buna çok ihtiyacım var bu ay. duan için teşekkür ederim allah kalbindekinide sana versin
Amin canım cümlemize inşallah. Kendini sıkıp Bunaltma birazda psikolojik bu işler düşünemeye bak biliyorum ister istemez düşünüyor insan . Seni pek takip edemedim yazılarında sendeki sorun neydi sorabilirmiyim

Amin canım cümlemize inşallah. Kendini sıkıp Bunaltma birazda psikolojik bu işler düşünemeye bak biliyorum ister istemez düşünüyor insan . Seni pek takip edemedim yazılarında sendeki sorun neydi sorabilirmiyim

Şuan belli bi sorunum yok. Doktor 1 sene bekle dedi diye bekledim .1 senede doldu ama daha geçen ay evlenen bu ay hamile olunca gereksiz bi strese girdim . Bu ay adet olursa ki inşallah gebeyimdir ovu takibi yaptm. adet olursam hormonlarıma ve sonra HSG filmini yaptırıcam. artık sonra ne gerekiyorsa o olucak .

Şuan belli bi sorunum yok. Doktor 1 sene bekle dedi diye bekledim .1 senede doldu ama daha geçen ay evlenen bu ay hamile olunca gereksiz bi strese girdim . Bu ay adet olursa ki inşallah gebeyimdir ovu takibi yaptm. adet olursam hormonlarıma ve sonra HSG filmini yaptırıcam. artık sonra ne gerekiyorsa o olucak .
Anladım canım hayırlısı inşallah. Bende de bi sorun yok ama malesef bende her ay bekleyiş teyim geçen ay tüp bebek denedim nedense yumurtalar boş çıktı sebebi bilinmiyor eğer herşey yolunda giderse bu ay sonu yine tup bebek deniycem hayırlısı artık

Anladım canım hayırlısı inşallah. Bende de bi sorun yok ama malesef bende her ay bekleyiş teyim geçen ay tüp bebek denedim nedense yumurtalar boş çıktı sebebi bilinmiyor eğer herşey yolunda giderse bu ay sonu yine tup bebek deniycem hayırlısı artık

2020 YE hamile gireriz inşallahhhhhhh :KK200:

Kızlar ben 107 kiloyum boyum 170 23 yaşındayım ve hamilelik planlıyoruz olmaz diye cok korkuyorum çünkü ms hastasıyım doğal yoldan olmak zorunda tedavi yasak hormonlarımı tetikliycek hersey yasak aşılama tüp bebek vs yasak doğal yolla hamile kalmak için neler yaptınız önerileriniz varmı

merhaba. Bende bebek istiyorum amabu incir havuç kürü ne? Bi kaç duydum ama ayrıntı bilmiyorum. Nasıl yapabilirim?

Bu incir ve havuç kürü hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl yapılıyor, ne zaman başlanıyor bir de ne kadar süre yapılıyor?

Bu incir ve havuç kürü hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl yapılıyor, ne zaman başlanıyor bir de ne kadar süre yapılıyor?
Yazının üzerinden biraz zaman geçmiş ama yinede yazayım ibrahim saraçoğlu incir ve havuc kürü yazarsan tarifi çıkıyor. Ben bikac bitki çayı içtim yumurtlama dönemime az kaldı oyuzden dün incir ve havuc kürüne başladım

merhaba. Bende bebek istiyorum amabu incir havuç kürü ne? Bi kaç duydum ama ayrıntı bilmiyorum. Nasıl yapabilirim?
Merhaba incir yumurta gelişimini sağlıyor havuc ta catlama işlemini görüyor ben dün buradaki okuduğum yazılardan okuyarak yaptım 2.5 su bardağı suyu kaynatıyorsun kaynayan suya incirleri önce yıkayıp sonra 8 tane inciri 4 de elinle bölerek kaynayan suya atıyorsun ocagin altını kıS tencerenin kapagini kapa 15 dakika kaynasin havucta 2 orta boy havucu temizle 2 yada 3 parcaya böl onuda baska bi tencerede kaynayan suya at ayni incir gibi ocağın derecesini kıs kapağını kapa ve 20 dakika kaynasın sonra incir ve havuc suyu ılımaya başlayınca iki karışımı 1 şişede birleştir süzerek adetin 2 ci günü başlayan arkadaşlar çok ama ibrahim saracoglu incir ve havuc kürü diye yazarsan daha iyi bilgiye ulasirsin

adeti geciktiriyormu acaba 6 gun gecti beim tum adet belirtilerini yasiyorum kendi yok 21
gun ictim bende

X