Gebeliğe Hazırlık İncir kürü ile hamisim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk hamile olduğumda aşırı bel ağrısı ve gaz vardı idrara çok sık çıkıyodum adete 3 gün kala test yaptım ogrendim bu ay hiç bişe hissetmedim hamile olmadigimi düsünüyodum grip oldum esim antibiyotil icme bi test yaptir dedi bende hic belirti yok olsa anlardim dedim israriyla 2 gun once test yaptim ve pozitif bende şaşırdım nasıl farkli olduguna ama suan göğüsleri fena acıyor ve bulantı var 5 hafta da başladı yani belirtiler

İlk hamile olduğumda aşırı bel ağrısı ve gaz vardı idrara çok sık çıkıyodum adete 3 gün kala test yaptım ogrendim bu ay hiç bişe hissetmedim hamile olmadigimi düsünüyodum grip oldum esim antibiyotil icme bi test yaptir dedi bende hic belirti yok olsa anlardim dedim israriyla 2 gun once test yaptim ve pozitif bende şaşırdım nasıl farkli olduguna ama suan göğüsleri fena acıyor ve bulantı var 5 hafta da başladı yani belirtiler
Benimde hiç belirti yok yarın adet tarihim inciri zeytin yağında bekletip yedim insallah fayda etmiştir hiç akıntı ağrı hocus hassasiyeti yok sadece açlığa dayanamıyorum bide mide bulantısı var havalardan da olabilir bakalım olmazsa AŞILAMA artik

İnşallah yarın sonucu bizede söyle benim istahim kapandı aksine degisiomus KİŞİYE göre bide inciri haşlayıp icsen kür olarak denesen ben onu içmeye başladım kasiklarim ağrıyordu yumurtaliklara etkisi olur baya demekki eşime de keçi boynuz kürü yaptim

Hala
İnşallah yarın sonucu bizede söyle benim istahim kapandı aksine degisiomus KİŞİYE göre bide inciri haşlayıp icsen kür olarak denesen ben onu içmeye başladım kasiklarim ağrıyordu yumurtaliklara etkisi olur baya demekki eşime de keçi boynuz kürü yaptim
Adet olmam gerekirken olmadım bugün hiç bi belirtim yok hamilelik belirtilse adette

Tebrikler canim bende kurlere fazlasiyla inanirim bu ay sogan kuru denedim ve simdi hamisim :anneadayı: ilaclarla cok uzub suruyor tedavi ama kurler bir iki aya etki gosteriyor

Soğan kürünü adetten kac gün sonra uygulamaya basladiniz? Ve yumurtlama gunlerini değerlendirdiniz mi sogan kürü kullandiginiz zaman. Hayirli olsun bu arada:emir_bebek:

Soğan kürünü adetten kac gün sonra uygulamaya basladiniz? Ve yumurtlama gunlerini değerlendirdiniz mi sogan kürü kullandiginiz zaman. Hayirli olsun bu arada:emir_bebek:
Cok tesekkur ederim canim.Ben 5 ci gunu basladim adet biter bitmez.evet pko yuzunden yumurtam olusmuyordu.bu ay fazlasiyla akintin oldu.ve denedik oldu

Cok tesekkur ederim canim.Ben 5 ci gunu basladim adet biter bitmez.evet pko yuzunden yumurtam olusmuyordu.bu ay fazlasiyla akintin oldu.ve denedik oldu
Benim iki yumurtalikta da küçük kist var o yüzden kanama olarak dökülürse şanstir bi de gebelik olursa düşük tehlikesi olabilir diye okudum ondan kafam karışık :110:

Arkadaşlar soğan suyu ve incir kürünü uygulamak istiyorum ama o kadar bilgi yoğunluğu var ki aklım karıştı.
Saraçoğlunun videolarında soğan suyunu
Kürü adetten 10 gün başlanır diyor. Ama bakıyırum forumda adetten sonra başlayıp hamile kaldım deniliyor.
Bir de havuç kürüne başlamak için adetin öncesi veya sonrasının olmasının bir önemi var mı? Yani ne zaman başlamalıyım.

Arkadaşlar soğan suyu ve incir kürünü uygulamak istiyorum ama o kadar bilgi yoğunluğu var ki aklım karıştı.
Saraçoğlunun videolarında soğan suyunu
Kürü adetten 10 gün başlanır diyor. Ama bakıyırum forumda adetten sonra başlayıp hamile kaldım deniliyor.
Bir de havuç kürüne başlamak için adetin öncesi veya sonrasının olmasının bir önemi var mı? Yani ne zaman başlamalıyım.

Ayni kafa karışıklığını yaşıyoruz sanırım :110:

Ben adetim bitti ertesi gün incir kürü başladım Havuçla birlikte başladım hatta 8 incir at dio Saraçoğlu benim içim bulandı 3 incir attım ve 20 gün içtim

Canım incir ve keçiboynuzu kürlerini nasıl yaptığı ı bana anlatır mısın? Hayırlı olsun tebrik ederim Rabbim sağlıklı hamilelik yaşatsın inşallah

Adetim 5.günü inciri 15 dk haşladim normalde 8 tane falan incir ama ben içmeden 3 incir attım .ve iki tane havucu 20 dk hasladimikisini karıştırıp hergün içtim eşime de 3 tane keçiboynuzunu 5 dk kaynattim aksamlari icirdim keçi boynuzlarinida yedi hatta ama eşim acayip enerji veriodu ilişkiye iki günde bir girmek daha iyi dedi doktor ama eşim dutamiyodu keci biynuzundan dolayi yumurtlama haftama kadar ilişki oldu sonra bıraktım adete son 10 gün ilişkiye girmedim zaten yumurta çatlama dönemi geçti die

X