Gebeliğe Hazırlık incir kürüyle hamile kalan varmı...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

siyahh inci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
735
429
merhaba kızlar acaba aranızda incir kürü ile hamile kalan varmı çevremde bir kaç kişiden duydum İbrahim Saraçoğlu kürüymüş bu youtubede yorumları okudum kaç kişi kaç yıldan sonra bu kürle hamile kalmış aranızda bunu deneyipte hamile olan varmı...

merhaba kızlar acaba aranızda incir kürü ile hamile kalan varmı çevremde bir kaç kişiden duydum İbrahim Saraçoğlu kürüymüş bu youtubede yorumları okudum kaç kişi kaç yıldan sonra bu kürle hamile kalmış aranızda bunu deneyipte hamile olan varmı...
Ben varım ama eşim için hazırlamıştık(zeytinyağında bekletilmiş incir kürü). Hem ben hem eşim tükettik. Tabi başka takviyeler de kullandık. Hangisinin faydası olmuştur bilmiyorum :)

Ben varım ama eşim için hazırlamıştık(zeytinyağında bekletilmiş incir kürü). Hem ben hem eşim tükettik. Tabi başka takviyeler de kullandık. Hangisinin faydası olmuştur bilmiyorum :)
peki nasıl yaptınız eşinize yedirdiniz 🤗 diğer takviyeler ne tabi özel değilse

peki nasıl yaptınız eşinize yedirdiniz 🤗 diğer takviyeler ne tabi özel değilse

günde 1 adet tükettik..

Geçen sene bebek düşünürken 6 aydan sonra yaptım ve hemen hamile kaldım incir be havuç kürünü yaptım hamile kaldım her ne kadar düşükle sonuçlansada
3 ay korunduktan sorma da klomen ve soğan kürü yapmıştım tekrar hamile kaldım ve kızım şuan 4 aylık darısı tüm isteyenlere

Ben 🙋‍♀️
İncir ve havucun vesile olduğuna inanıyorum
Yazım var okuyabilirsiniz.

günde 1 adet tükettik..
Teşekkür ederim canım 🥰

Geçen sene bebek düşünürken 6 aydan sonra yaptım ve hemen hamile kaldım incir be havuç kürünü yaptım hamile kaldım her ne kadar düşükle sonuçlansada
3 ay korunduktan sorma da klomen ve soğan kürü yapmıştım tekrar hamile kaldım ve kızım şuan 4 aylık darısı tüm isteyenlere
bende çok denemeyi istiyorum bu ay denicem inşallah 🤗

Ben 🙋‍♀️
İncir ve havucun vesile olduğuna inanıyorum
Yazım var okuyabilirsiniz.

okudum canım ben incir ve havucu kaynatıp içmek istiyorum tadı çokmu kötü

AMİN inşallah canım 🤗🤲

ben de kürü hatta kürleri deneyenlerdenim. böyle şeylere hiç inanmazdım ama tüp bebege başlamadan önce bir kez denemek istedim. 20 gün ben incir ve havuç kürü içtim, eşim keçiboynuzu kürü içti. beslenmenize zaten dikkat eden insanlarız. denediğim ay hamile kaldım. keciboynuzunu bilmem ama benim içtiğim kürün tadı gayet güzeldi:) denemenizi tavsiye ederim.

Kürler yapıp dengenizi hiç bozmayın. Bizim iki yıldır olmuyordu, daha genciz diye doktora da gitmiyorduk. Karantina sürecinde dışarıdan yemeyi bırakınca, kefir, zencefil tüketince, Kısacası sağlıklı beslenince hamile kaldım. Hiç öyle kürler falan yapmadım sadece vücuduma daha iyi baktım. Hormonlar o kadar kırılgan ki başkasına iyi gelen size kötü gelir. En iyisi vücudunuza, sağlığınıza iyi bakın.

Hormon tahlili yapmadan hiçbir şey yiyip tüketmeyin. Herkesin bünyesi bir değil. Hele ki incir... prolaktin yükseltmede bire bir olan yemiş. Kurusu yaşı fark etmez. Eğer prolaktin yüksekliği problemi yaşıyorsanız incir, dereotu, kuru üzüm gibi besinleri çok sınırlı tüketmelisiniz.

ben de kürü hatta kürleri deneyenlerdenim. böyle şeylere hiç inanmazdım ama tüp bebege başlamadan önce bir kez denemek istedim. 20 gün ben incir ve havuç kürü içtim, eşim keçiboynuzu kürü içti. beslenmenize zaten dikkat eden insanlarız. denediğim ay hamile kaldım. keciboynuzunu bilmem ama benim içtiğim kürün tadı gayet güzeldi:) denemenizi tavsiye ederim.
gözün aydın canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

X