Bebek Beslenmesi inek sütü alerjisi / pregomin / fantomalt

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

zeliselci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2017
28
5
32
merhaba arkadaşlar ben daha önce de bebeğimin büyük iştahsızlık ve mama reddi ile ilgili yazmıştım bu durumumuz hala devam ederken şnek sütü alerjisi tanısı konuldu bebeğime ve 13 gündür pregomin vermeye başladık bunu da az içtiği icin yeteri proteini alamadıgından kilo alımı hiç yok nerdeyse . bu yğzden doktorumuz 2 hafta daha bekleyip fantomaltı eklememi söyledi mamasına bunu kullanıp bebeği düzelen var mı

merhabalar bebeğim sizinki ile benzer sorunları yaşıyor mama emerken guruldama beslenmeyi reddetme bizdede süt alerjisi şüphesi var siz neler yaptınız nasıl sonuçlandı durumunuz

merhaba arkadaşlar ben daha önce de bebeğimin büyük iştahsızlık ve mama reddi ile ilgili yazmıştım bu durumumuz hala devam ederken şnek sütü alerjisi tanısı konuldu bebeğime ve 13 gündür pregomin vermeye başladık bunu da az içtiği icin yeteri proteini alamadıgından kilo alımı hiç yok nerdeyse . bu yğzden doktorumuz 2 hafta daha bekleyip fantomaltı eklememi söyledi mamasına bunu kullanıp bebeği düzelen var mı
Merhaba, aynı sorunları yaşıyoruz biz de. Beslenme reddi ve neocate mamayı icmiyor.kilo sorunu var. Uzun zaman olmuş ama sorunu nasıl cozdunuz acaba?;

X