İngilizce Kelime Günlüğüm

Senin listendeki 5 konuyu bitirdim ama sorarsan hala doğru çözemiyorum soruları:KK14: Hep yanlış hep yanlış:KK14: Bide soruları okurken sıkılıyorum devamını getiremiyorum, off ne olacak benim halim.:KK31:

Senin listendeki 5 konuyu bitirdim ama sorarsan hala doğru çözemiyorum soruları:KK14: Hep yanlış hep yanlış:KK14: Bide soruları okurken sıkılıyorum devamını getiremiyorum, off ne olacak benim halim.:KK31:

bende bugün 3. konudayım kpss de olunca yavaş gidiyorum ama çok soru çözüyorum bazen dikkatsizlikten kaçabiliyor:KK5:bir de çözdüğüm konular pek ağır değil sanırım gramer kısmına geçtiğimde benim için hayat baya bir zor olacak:KK1: yüksek sesle oku şimdilik öyle olunca insan sıkılmıyor, renkli kalemle altlarını çize çize de okuyabilirsin mesela:26:

bende bugün 3. konudayım kpss de olunca yavaş gidiyorum ama çok soru çözüyorum bazen dikkatsizlikten kaçabiliyor:KK5:bir de çözdüğüm konular pek ağır değil sanırım gramer kısmına geçtiğimde benim için hayat baya bir zor olacak:KK1: yüksek sesle oku şimdilik öyle olunca insan sıkılmıyor, renkli kalemle altlarını çize çize de okuyabilirsin mesela:26:

Bide öyle deneyim bakalım:26:

gramer en kolayı benim sorunum kelimeyle inşallah bir halletsem sonrada ales çalışıcam tabi birde 3,5 yaşında bir kızım var ayrıca 5 aylık hamileyim offf offf bakalım ne olucak sınavda doğurmam inşallah stresten:)

gramer en kolayı benim sorunum kelimeyle inşallah bir halletsem sonrada ales çalışıcam tabi birde 3,5 yaşında bir kızım var ayrıca 5 aylık hamileyim offf offf bakalım ne olucak sınavda doğurmam inşallah stresten:)

kelime çok fena hani illaki o soruların içinden bilmediğimiz kelimeler çıkacak ama umarım soruyu çözmemizi engelleyecek şekilde olmaz:18:
bende kpss a grubundan sınava gireceğim ona çalışmaktan ingilizceye çok az zaman kalıyor.. bakalım hayırlısı olsun hakkımızda :)
Allah bağışlasın canım:KK16:

merhaba,
konu tarihinize bakınca nisandaki sınava girmiş olmalısınız diye düşündüm. umarım dilediğiniz gibi olmuştur.
ben de girecektim fakat sınav gecesi dedemi kaybedince giremedim sınava:KK5: aslında çok da hazırlıklı değildim pek üzülmedim o yüzden :KK53:

ben de kurgusal sözlük kullanıyorum. altyapım olmasına rağmen cidden zorluyor. kelimeler çok soyut, hatırlayamadıkça deli oluyorum :KK4: bir yandan da öykü kitapları okuyorum, bilinmedik çok kelime çıkıyor onlardan.

yeniden girecek varsa birbirimize destek olalım isterim :KK31:

X