ingilizce öğrenmek istiyorum yardımmm.

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
ingilizce öğrenmeyi bu yaşıma kadar bir türlü beceremedim bazen işim engel oldu bazen okulum bazende maddi imkanlar diyelim şimdi ise hamilelik nedeniyle işten ayrıldım ve evde oturuyorum aktif 6 yıllık iş hayatımdan sonra bu boşluk iyi olmadı benim için ve düşündümde bebeğimi beklerken hep ihmal ettiğim ingilizce meselesini halletmeliyim bana tavsiye edebeileceğiniz özel hoca yada kurs yada daha pratik bir çözümünüz var mı yardım edin lütfen ....

kocaeli de olsan yardımcı olurdum canım..ama artık ing. öğrenmek çok kolaylaştı.her türlü imkan var. ama gel gör ki herşey paraya bakıyo

Selam izmir'de olsan ben ingilizce özel ders veriyorum dicektim.Bence araştır.özel hoca en iyisi.kurslardan çoğu kişi mennun kalmıyor.

ingilizce öğrenmeyi bu yaşıma kadar bir türlü beceremedim bazen işim engel oldu bazen okulum bazende maddi imkanlar diyelim şimdi ise hamilelik nedeniyle işten ayrıldım ve evde oturuyorum aktif 6 yıllık iş hayatımdan sonra bu boşluk iyi olmadı benim için ve düşündümde bebeğimi beklerken hep ihmal ettiğim ingilizce meselesini halletmeliyim bana tavsiye edebeileceğiniz özel hoca yada kurs yada daha pratik bir çözümünüz var mı yardım edin lütfen ....

ben de istanbuldayım isterseniz özel ders verebilirim.

istanbul dayım ben de
3 yıldır özel ders veriyorum
istiyorsan yardımcı olabilirim cnm

skype kullanıyorsan yardımcı olabilirim..
gün boyu online olarak konuşabiliriz...
benim skype adım: webdost

beklerim..

X