Gebeliğe Hazırlık İnofolic combi mavi kutu kullanıp hamile kalan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar 💫 inofolic combi methini çok duydum çok hamile kalan kızlar olmuş eğer hamile kalan kızlar varsa hikayelerini paylaşabilirler mi bize de umut olsun 💫🌼🦋🌸 şimdiden teşekkürler ederim ❣️🎈🦋 Kendimde kullanalı 2 ay oldu pko veya pkos değilim arkadaşlar 🌸
Ben kullandığım ay hamile kaldım. Bide ben pekmez yerdim.

Merhaba kızlar,
bende karışım aldım ayrıca arı sütü aldım benim amh çok düşük tüp bebek öneriyor doktorlar yaşımda 36 ben öncesinde kullanmak istiyorum çay karışım aldım hayıt civan aslan pençesi .. bu şekilde yumurta kalitesini artırabilir miyim yardımcı olun lütfen.

Merhaba kızlar,
bende karışım aldım ayrıca arı sütü aldım benim amh çok düşük tüp bebek öneriyor doktorlar yaşımda 36 ben öncesinde kullanmak istiyorum çay karışım aldım hayıt civan aslan pençesi .. bu şekilde yumurta kalitesini artırabilir miyim yardımcı olun lütfen.
Merhaba canım kuzum hiçbir fikrim yok malesef ya 😥üzgünüm Saraçoğlu videolarını açarsan Kürlerle alakalı bilgi alabilirsin canım 💫

Merhaba kızlar,
Dediklerinizi bir ay kullandım ama dikkatli kullanmakta fayda var hormonlarda oynama yapabiliyormuş

Dediklerinizi bir ay kullandım ama dikkatli kullanmakta fayda var hormonlarda oynama yapabiliyormuş
Merhaba canım , Çaylar mı hormonlarla oynuyormuş sadece macun ve arı sütünü mü yesem .
Bu arada arı sütünü ne kadar yiyorsunuz ben çok az yiyorum. kafam çok karışık.

Merhaba canım , Çaylar mı hormonlarla oynuyormuş sadece macun ve arı sütünü mü yesem .
Bu arada arı sütünü ne kadar yiyorsunuz ben çok az yiyorum. kafam çok karışık.
Arı sütü tekse yarım çay kaşığı yeniyor günde ama tadı kötü olduğu için çok az bal döküyorum ben kaşığın üstüne. Bu hayıt tohumu aslanpençesi falan biraz dikkatli içilmeli hatta hormonlarda bir problem varsa daha da oynatır belki. İyice araştırıp öyle içmenizi öneririm. Ben sadece adet bittikten sonra yumurtlama gününe kadar kullanmıştım herhalde yanlış hatırlamıyorsam sonra bir daha da kullanmadım

Merhaba kızlar 💫 inofolic combi methini çok duydum çok hamile kalan kızlar olmuş eğer hamile kalan kızlar varsa hikayelerini paylaşabilirler mi bize de umut olsun 💫🌼🦋🌸 şimdiden teşekkürler ederim ❣️🎈🦋 Kendimde kullanalı 2 ay oldu pko veya pkos değilim arkadaşlar 🌸
İnofolik 2 yıl önce kullandım . Geçen yılda kheiron-Q kullandım ikiz bebelerim oldu 😍😍 polikistikover_ve_infertilite sayfasına göz atın derim

Ben de bugün inofolic aldım pembe kutu kapsül olanı. Günde 1 tane içsem yeter heralde. Bende pco yok sadece yumurta tembelliği var. 1,5 yıldır ilaç tedavisi oluyorum. Gebelik oldu ama biri düşük, biri de dış gebelik. Artık ilaçsız doğal devam etme kararı aldım. İnofolic dışında bir de zeytinyağında inciri deneyeceğim bu ay. Hakkımızda hayırlısı bakalım 🙏

Pko ve pkos aynı şey değil mi ?

Ben de bugün inofolic aldım pembe kutu kapsül olanı. Günde 1 tane içsem yeter heralde. Bende pco yok sadece yumurta tembelliği var. 1,5 yıldır ilaç tedavisi oluyorum. Gebelik oldu ama biri düşük, biri de dış gebelik. Artık ilaçsız doğal devam etme kararı aldım. İnofolic dışında bir de zeytinyağında inciri deneyeceğim bu ay. Hakkımızda hayırlısı bakalım 🙏
İnşallah hakkında hayırlısı olsun inşallah canım 🥰❣️

X