Gebeliğe Hazırlık İnofolic kombi kullanan ve faydasını gören var mı yardımm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 2 aydır kullanıyorum günlük 1 tane alıyorum geçen ay eşim yanımda degildi bu ay yanımda bakalım inşallah hayırlı haberi alırız :) adetlerim düzenliydi benim ama 2 3 gün geç oluyorum 2 aydır kabızlık yaptı birde onun dışında bi sorun yok

İki kez derken iki kutu mu iki ay mı acaba ve kaç tane kullanıyordunuz bir günde :)
mavi kapsül olanı sabah akşam tok karnına alıyordum düzenli olarak..bir ay düzenli kullandım soğan kürü de yapmıştım gebe kaldım ama bir buçuk aylık düşük oldu maalesef :KK43: bu gebeliğimde de bir ay kullandım

mavi kapsül olanı sabah akşam tok karnına alıyordum düzenli olarak..bir ay düzenli kullandım soğan kürü de yapmıştım gebe kaldım ama bir buçuk aylık düşük oldu maalesef :KK43: bu gebeliğimde de bir ay kullandım
Bana bordo kapsül vermiş büyük kapsülü yani geçmiş olsun soğan kürünü de 15gün mü uyguladın ? 10.gündeyim kürde ama sıkıldım

Benim adetim gecikmişti de doktor adet düzenlesin diye verdi iki gğn kullandım adet oldum soğan kürü de kullanıyordum 7 gübdür hangisi etkili oldu bilmiyorum da adetliyken kullanmaya devam edeyim mi inofolic kombi yi

Adetli olman farketmez hergün düzenli olarak kullan
Bana bordo kapsül vermiş büyük kapsülü yani geçmiş olsun soğan kürünü de 15gün mü uyguladın ? 10.gündeyim kürde ama sıkıldım

Benimkide bordo olandan maviyle ikisinin farkı ne oluyo acaba bende sogan kürü yaptım benim adetimde gecikme yaptı düzenimi bozdu faydasını görmedim çikolata kistim vardı belki ondan etki etmedi

düzenli sabah akşam aç karnına 15 gün aksatmadan uyguladım yemeğe davetliyken bile yanımda götürüp orda yaptım :)

Bende 2 aydır kullanıyorum günlük 1 tane alıyorum geçen ay eşim yanımda degildi bu ay yanımda bakalım inşallah hayırlı haberi alırız :) adetlerim düzenliydi benim ama 2 3 gün geç oluyorum 2 aydır kabızlık yaptı birde onun dışında bi sorun yok
Adeti geciktiriyo bikacgun yani yumurtalar iyiye gidiyo demek doktorum oyle demisti

Peki eşime keçiboynuzu kürü vercem nasıl vereyim
ben doğal köyde yapılmış keçiboynuzu pekmezi almıştım eşim iki ay sabah aç karnına bir yemek kaşığı içti :) sağolsun hiç aksatmamaya çalıştı..ama kürü hakkında bilgi sahibi değilim

Selam Hanımlar bende bu inofolic alıp kullanmak istiyorum pko falan gibi bir sorunum yok. Doktorum kendin alıp başlayabilirsin dedi ama bunun bir kaç çeşidi varmış. Hangisinden almam gerek günde kaç defa içmeliyim doktorum hiç bir bilgi vermedi bana yardımcı olur musunuz?

İnofolic kullandığım ay hamile kaldım. Pco'larda çok etkili olduğunu söyledi doktorum. ben pco olmadığım halde kullandım ve işe yaradı bende.

X