Gebeliğe Hazırlık İnofolic kombi kullanan ve faydasını gören var mı yardımm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnofolic kullandığım ay hamile kaldım. Pco'larda çok etkili olduğunu söyledi doktorum. ben pco olmadığım halde kullandım ve işe yaradı bende.
MERHABA BENDE KULLANMAK İSTİYORUM BU İLACI AMA PKO FALAN DEĞİLİM HAMİLE KALMAK İÇİN ACABA GÜNDE KAÇKERE İÇTİNİZ

Ben sabahları kahvaltı sonrası 1 tane içtim. Kapsül olanından. Yine de hekiminize sormadan kullanmayın derim.

İnofolic kullandığım ay hamile kaldım. Pco'larda çok etkili olduğunu söyledi doktorum. ben pco olmadığım halde kullandım ve işe yaradı bende.

Merhaba bende bu ay kullanmak istiyorum. Tablet olandan mı kullandınız toz olandan mı? Günde kaç defa kullanmak gerekiyor. Adet başlayınca mı kullanmaya başlanıyor. Ay çok soru sordum :olamaz: Doktor kullanabilirsin dedi ama hiç bir bilgi vermedi sağolsun.

Ben tablet olandan kullandım. Sabah kahvaltıdan hemen sonra 1 tablet aldım. Adetimin 3.günü filan başladım yanlış hatırlamıyorsam. Bir daha da adet olmadım zaten :)

Ben tablet olandan kullandım. Sabah kahvaltıdan hemen sonra 1 tablet aldım. Adetimin 3.günü filan başladım yanlış hatırlamıyorsam. Bir daha da adet olmadım zaten :)

Ayy Rabbim kucağına almayıda nasip etsin darısıda hayırlısıyla bize inşallah. Beninde bu cuma adet olmam gerek olursam birde inofolic kullanmak istiyorum. Sol yumurtalığımda tembellik var umarum bende de işe yarar :)

Ya bir şey sorcam ben folic 1 kullanıyordum başka bir doktor da inofolic combi verdi. Folik asit kullanıyorum zaten dedim oldun bunu da kullan adetini düzenler dedi. Napayım şimdi inofolic kullanıyorum da folic 1 i keseyim mi

iki kez kullandım kullanırken hamile kaldım düzensizlik varsa tavsiye ederim birde kilo verirsen müthiş olur :)
Bende 7 gündür kullanıyorum inofolic adetime 10 gün var kasıklarımda ağrı var bu bir hamilelik belirtisimi. Senin hamilelik belirtilerin nelerdi. Adetten kaç gün önce belirtilerin başladı ?

Bende 7 gündür kullanıyorum inofolic adetime 10 gün var kasıklarımda ağrı var bu bir hamilelik belirtisimi. Senin hamilelik belirtilerin nelerdi. Adetten kaç gün önce belirtilerin başladı ?
hamilelik belirtileri her hamilelikte değişiyor ya canım..benim iki düşükte aşırı göğüs hassasiyetim vardı ama bu gebelikte hiç belirti yaşamadım aşırı uyku isteği dışında

X