inşallah herkes hamile kalir cunku burama kadar geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözlerini belerten kv bunun muydu
Bide balkona çıkıp bebegine hava aldırıyordu dimi
Hamileyken balkona çıkıp bebege hava aldırmayan anne de ne biliyim

Diğer hikayesiyle ortak kısımlar mevcut ya sosyal deney yapıyor ya da tezine veri oluşturuyor.Hep bi 58 yaratıcılık azalmış.Hep görümceye yükleniyor hiç eltili olanı duymadık. Yeğen yok kayın yok yazar kendini tekrar etmiş.

Yalniz ultrasonda radyasyon yoktur. Dolayısıyla bebeğe ve anneye de zararı yoktur.

Gözlerini belerten kv bunun muydu
Bide balkona çıkıp bebegine hava aldırıyordu dimi
Hamileyken balkona çıkıp bebege hava aldırmayan anne de ne biliyim
Bence o. Çünkü uslup ve tarz aynı.

Daha karni yok ama karın tutuyor.

Bi de kayinanne lafıni başka kimsese duymadım.

Bence ayni kişi

Dünyada aynı oranda gormemis bir kisi daha olamayacağına göre

Ya hangi yazdgna ne desem bilemedim kizlar 13 sayfa yazmis ilk sayfayi okudum suan sadece
Bukadar buyutmeyin yaa hamilesiniz diye fanusa girin oldu olacak .
Esim telefnla konusuyordu elimi karnima koyup ust kata ciktim nedir ya daha karnin bile buyumemistir hamilelgniin yeni oldgu su gunlerde senden yasca buyuk ve evli birisine hamilelik kuru gondermen de cok gereksiz o da bilir internetten neye bakacagini kaldiki gercekten bebek dusunmuyor olabilir 1.5 yillik evliymis bu sitede de var senin gbi dusunenler normal hayatta da karsimiza cikanlar her evlenen bebek dusunecek isteyecek hemen jsteyecek diye bisey yok . Bebek yapmayana olmuyordur diye bakmaya gerek yok gorumceni hakli buldum seni de yaptkLrnda abarti buldum

Ya bırakın şu çok bilmişlik davranışları . Benim kardeşimin karısı kardeşimin telefonundan böyle bisey yapsa radyasyon filan dinlemem karıştırırım ortalığı . Ne demek ya hamile kalma kürü, neymiş olmuyormuş belli ki . Ya sen burada kaç yıl bebek bekleyip de sonunda mucizesine kavuşan anneler var . Ne terbiyesizce ne bencilce . Yapmayın kardeşim hamile iseniz bilgilerinizi kendinize saklayın . Sormadan cevap vermeyin. Yeterya . Yaşlı teyzelerin korunma yin demesinden bıktık şimdide bu cıktı .

Geçmiş olsun trollendin canım. Bu bizim adam ya. Girer girer konu açar.

Rodyosyonlu bir de etiket yapmış konuya gördünüz mü?
#bilinçliannebabalar #masumgelin #kötü niyetli görümce #analfissür ??
Vuhuuu neler görüyorm çok masum bir gelin şeytan iş birliği yapmış ama. Anal fissür şeyden olmuştur smart tivisini izlerken yogayı fazla kaçırmış oturmaktan hep bunlar

Çok haklısınız bu ne düşüncesizlik ya. Mesela ben bir plazada çalışıyordum, bulunduğum katta yaklaşık 200 bilgisayar filan vardır, bir de sabah akşam bilgisayarla çalışıyordum filan çocuğum 4 kol 4 bacakla doğdu, ahtapot gibi. Adını da Oktay koyacaktık aslında ama Octopus koyduk, ahtapot demek (İngilizce bilmeyenler için yazıyorum, konu sahibi hanımefendi iyi bilir İngilizce ama) Bence siz eşinize bunu örnek verin. O Handan denen kadınla da bi daha görüşmeyin sırf kendi çocuğu olmadığı için özellikle arıyor sizi çocuğunuz radyasyona maruz kalsın diye. Bi de sadece karnınızı tutmanız yetmez, amuda kalkarak gezmeniz lazım, anne karnındaki bebekler 14 haftaya kadar yerçekimine meydan okuyamazlar, mazallah kayıp gider benden söylemesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…