Lekeler, Çiller İnsan içine ÇIKAMAZ oldum ! Lütfen yardım edin :(

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sevgicikler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
169
1

Yüzümde heryerim normal sadece çenem ve çenemin olduğu bölgelerde sivilceler cıkıyor e haliyle lekeleri kalıyor. Bu lekelerden nasıl kurtulacağım. Ne kremler sullar denedim aylarca olmadı yardım edin artık kimsenin yüzüne bakamıyorum ! Hayattan soğudumm görenler ay noldu çenene diyor:KK43: bıktım artıkk

Yüzümde heryerim normal sadece çenem ve çenemin olduğu bölgelerde sivilceler cıkıyor e haliyle lekeleri kalıyor. Bu lekelerden nasıl kurtulacağım. Ne kremler sullar denedim aylarca olmadı yardım edin artık kimsenin yüzüne bakamıyorum ! Hayattan soğudumm görenler ay noldu çenene diyor:KK43: bıktım artıkk

canım üzülme doktora gittinmi hiç her rürün her ilaç herkese yaramaz tahlil yapdırıp ona göre bi tedaviye başlasan kısa zamanda inş. çözüm bulursun yüzünü elleme hiç leke kalmasının sebebidir defne sabunu yada kükürtlü sabun ilk etapda imdadına yetişebilir en azından sivilce çıkmaz onları kurutur lekeler içinse biraz zor ama yinede çözüm bulabilirsin

canım bu sivilceler dıştan kesinlikle tedavi edilecek sivilceler deil..benım kızkardeşimin yüzü senden beterdi ..cilt hekimi roaccutane diye bir ilaç vermişti..kısa bır sure sonra yüzünde zerre kadar sivilce izi kalmadı...bu ılaç önce cildi kurutyor..hassaslaştırıyor tabıkı .güneşe pek çıkmıcaksın ama kesınlkle olumlu sonuç alacaksın..doktor tavsıyesı olmadan kullanma ama kesınlkle cılt hekımıne görunmen lazım..oda muhakak dedğim ılacı vercek sana

X