insanları eğitimine göre yargılar mısınız ?

Ahahahha cok dogru:)) Gece gece sesli guldum.

Arkadas, ben bu doktorlara b.k atanlari cidden anlamiyorum. Kendileri ne mezunu ? Haydi bunu gectim, kendileri unv sinavinda tip fakultesinin yanindan bile gecememislerdir, gecselerdi zaten atlarlardi tibba. Haydi bunu da gectim kendi meslekleri ne, saglikla alakasi olmayan meslekler. Nedir bu yani senden daha iyi egitimli birinin yaptigi ise , kariyere burun kivirmak ? Bu ne kibir? Ben doktor olsam sen kimsin ki derdim.

Sonra doktorlar neden kötü :) delirttiniz adamları ondan, al kırdın al :))
haklısın arkadaşım, kedi uzanamadığı ciğere hesabı oluyor onların ki

selamlar bayanlar. bugunlerde kendıme acayıp dert edecek seyler bulmakta ustume yok. sanıyorum ıssızlıkten ve yalnızlıktan hersey :))

ben 2 yıllık cocuk gelısımı onlısans mezunuyum. mezun olalı 2 yıl oldu. mezun oldugum ılk yıl dersaneye gıttım dgs ye hazırlandım. 4 yıllıga tamamlamak ıcın.. ama sonuc husran :/ dıger 1 yılda da bı okulda ucretlı ogretmenlık yaptım. ama tabı malum hazıranda bıttı o da. sımdı burda 4 yıllık mezun ogretmen arkadaslar tepkı gosterebılırler kı haklı olabılırler kendılerınce de bısey dıyemem. ama ucretlı ogretmenlıgı bıdaha yapmayı dusunmuyorum zaten...

neyse gelelım sorunuma... suanda da ıssızım kısacası. ve bu durum fazlasıyla canımı sıkıyor. aılem 4 yıllıga tamamlamam taraftarı. ama hazırlandım 1 yıl ve matematık bılgımı yeterınce zorlamama ragmen olmadı... e ozel unıversıteler desen zaten senelık 20 bın falan... cok fazla yanı. ve acıkcası bıdaha dgs ye hazırlanmayı ıstemıyorumda. yanı dırek ıs hayatına atılmak ıstıyorum. cunku yasım 24 oldu. e hadı gıt unıversıteye 26 27 yasında mezun ol. sonra kpss falan fılan atanmayı bekle. e ben gencken, yanı gencken derken yanlıs anlasılmasın, en delı dolu caglarımda bu ısı yapamıcaksam ne anlamı var kı ? dıyorum dıyorum dıyorum... belkıde kendı savunma mekanızmam bu oldu bılemıyorum...

2 yıllık mezun oldugum ıcın sankı okumamısım gıbı bı durum sozkonusu... buda benı gıtgıde dusundurmeye basladı. saga sola ıs basvuruları yapıyorum, kolejlere falan veya ozel anaokullarına.

aranızda var mı benım gıbı kararsızlıklar ıcınde olanlarınız. ogrenmek ıstedım sanırım... belkıde kendımı rahatlatmak ıcın. yada tepkılerı gorup dort elle takrardan dgs ye sarılmak ıcın. bılmıyorum...

sonuna kadar okuyup, derdıme ortak olanlara sımdıden cok tesekkurler.....

28 yaşındayım, 29 a girecem az kaldı nasipse... evliyim 5 yaşında çocuğum var, önlisans ilahiyat mezunuyum.. çocuğum 2 yaşındayken okudum önlisansı...dgs ye hazırlanıyorum şuan...hiç bir zaman da ne yaşımı dert ettim, ne evli oluşumu ne çocuğum oluşunu.. okumanın gelişmenin asla yaşı yok.. iyi bir meslek sahibi olmak için tahsil şart... ben sadece meslek için okumuyorum.. sonunda hiçbişey olamayacak olsam yine okurdum.. ilim gibisi varmı... yaşım kırk olsa yine yadırgamam..
çevreyi de takmam... oku oku oku... temmuz 26 dgs sınavı :) unutma

X