Sevgilimin annesi bi seviyor gibi beni bir sevmiyor gibi akıl verin

Ama soyle dusunun her gun boyle seyler yasayacaksiniz sizi cok yipratacak boyle seyler gun gelecek ahh essek kafam keske evlenmeseydim diyeceginiz anlar gelecek evliliklte anne es degismez gelinin degismesini b3klerler heleki sizin kayinvalidenizin kafa yapisinda insanlar
Gercekden çok haklısınız ınsan bazen goremıyor ve bunları oluyunca bır cok ınsan yazdı ve herkesın bı tecrubesı var çok tesekkur ederım

Hayvanlar ile ilgili söylediği şeyleri okuyunca yok araba kokuyormuş siz kokuyormuşsunuz salıverin gitsinler nefret ediyorum bu tarz insanlardan mesleğiniz için size çok teşekkür ediyorum cansınız 😍

Sizi etkilemek istemem ama şu an kv nizin tavırlar ve davranış olarak en iyi hallerini ortaya koyma zamanı,evlendikten sonrasını siz düşünün artık

Baştan sona okudum.
Kayinvalide adayinizin iyi niyetli bir insan olduğunu düşünmüyorum. Sizi sevdiğini hiç düşünmüyorum.

Ancak burda daha büyük bir probleminiz var bence. Nişanlınız. İyi şekilde bahsetmissiniz ama özür dileyerek söylüyorum amiyane tabir ile annesinin çenesini hiç kapatamamis ki? Siz ezildikçe ezilmişsiniz. Bunları görmüş dediği tek şey sabırlısın iyi dayanıyorsun olmuş. Size böyle bir cümle kurmasına bile gerek yoktu. Yapacağı tek şey sizi ezdirmemekti.

Yemeğe davette her şeyi sizin yaptığınızı görüyor ama ses çıkarmıyor, üstüne üstelik sizin nasıl bir çalışma temponuz olduğunu bildiği halde. Annesi nişanınızı duyurmamis , eee kendisi duyursaydi onun yerinde olsam sağır sultana bile duyururdum. Sizin mesleğiniz, hafif mor göz altınıza bile laf gelmiş böyle bir şey olabilir mi? Bunların farkında olan nişanlı annesine tepkisini veremiyor ama. Üzgünüm kayinvalideden daha büyük bir probleminiz var.

En son olay tam fiyasko zaten. Bu kadar psikolojik şiddete rağmen nisanlininiz mi yorulmuş ara vermek istiyormuş.

Lütfen sessiz sakin objektif bir kafa ile düşünün. Belli ki çok güçlü bir kadınsınız , burdan bile hissettim bunu. Mutluluğu hak ediyorsunuz rica ediyorum iyi düşünün 🙏🌺

Hayvanlar ile ilgili söylediği şeyleri okuyunca yok araba kokuyormuş siz kokuyormuşsunuz salıverin gitsinler nefret ediyorum bu tarz insanlardan mesleğiniz için size çok teşekkür ediyorum cansınız 😍
Çok tesekkur ederim gerçekden yaptıgı yorumlara hıc takılmadm bu zamana kadr ama kişilik karakter yaşla olmuyor ve ben hep diyorum hayvan kokusu ınsan kokusundan daha iyi

Baştan sona okudum.
Kayinvalide adayinizin iyi niyetli bir insan olduğunu düşünmüyorum. Sizi sevdiğini hiç düşünmüyorum.

Ancak burda daha büyük bir probleminiz var bence. Nişanlınız. İyi şekilde bahsetmissiniz ama özür dileyerek söylüyorum amiyane tabir ile annesinin çenesini hiç kapatamamis ki? Siz ezildikçe ezilmişsiniz. Bunları görmüş dediği tek şey sabırlısın iyi dayanıyorsun olmuş. Size böyle bir cümle kurmasına bile gerek yoktu. Yapacağı tek şey sizi ezdirmemekti.

Yemeğe davette her şeyi sizin yaptığınızı görüyor ama ses çıkarmıyor, üstüne üstelik sizin nasıl bir çalışma temponuz olduğunu bildiği halde. Annesi nişanınızı duyurmamis , eee kendisi duyursaydi onun yerinde olsam sağır sultana bile duyururdum. Sizin mesleğiniz, hafif mor göz altınıza bile laf gelmiş böyle bir şey olabilir mi? Bunların farkında olan nişanlı annesine tepkisini veremiyor ama. Üzgünüm kayinvalideden daha büyük bir probleminiz var.

En son olay tam fiyasko zaten. Bu kadar psikolojik şiddete rağmen nisanlininiz mi yorulmuş ara vermek istiyormuş.

Lütfen sessiz sakin objektif bir kafa ile düşünün. Belli ki çok güçlü bir kadınsınız , burdan bile hissettim bunu. Mutluluğu hak ediyorsunuz rica ediyorum iyi düşünün 🙏🌺
Yorumun düşüncen o kadR çok tesekkur ederim ki gerçekden bazen insanın gözü kör oluyor ve çevremde ne arkadasım kalmıs ne oturup sohbet edeceğim bir insan beni yanlızlastırmıs kendıne bagımlı hale getırmıs ve bunları okudukca ben nasıl goremedım dedm aradı annemden hastahanede oldugumu ıgrenınce ınanmıs annesıne o kafRkaptırmıskı kendını benı yaşan soyledıgımı dusunecek kadR benı tanımamıs bitirdim nişan atdım hayatımdan söküo aydım cok acıyor canım ama zaten fatkında olandan da ben mutsuzmusum iyiki sizin gibi insanlar var ❤️

Bitirdim nişanı atdım ve gerçekden insan başına gelen bir olayda yaşadığı koca 3 yılın galan olduğunu anlayabiliyormuş büyük bir yanlışın içine gözü kapalı atıyormusum kendımı ask sevgı sandıgım sey yek taraflı seven insan ben bu haldeyken bana bumu yasatmazdı ve sizleri tanımıyorum ama hepinize çok ama çok tesekkur ediyorum bazen gerceklerı baska gozden duymak gormek yorumlamak o kadar ıyı gelıyorki insanı aşk sandıgı baglılıkdan cekıp alıyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Rabbim bşr gün çıkmaza girerseniz sizler gibi iyi insanlar çıkarsın karsınıza

Gercekden çok haklısınız ınsan bazen goremıyor ve bunları oluyunca bır cok ınsan yazdı ve herkesın bı tecrubesı var çok tesekkur ederım
Suan hata sizin annesinden ozur dileyip tatliya baglamasini istiyor diyebilirim ama kanitlayamam
Yorumun düşüncen o kadR çok tesekkur ederim ki gerçekden bazen insanın gözü kör oluyor ve çevremde ne arkadasım kalmıs ne oturup sohbet edeceğim bir insan beni yanlızlastırmıs kendıne bagımlı hale getırmıs ve bunları okudukca ben nasıl goremedım dedm aradı annemden hastahanede oldugumu ıgrenınce ınanmıs annesıne o kafRkaptırmıskı kendını benı yaşan soyledıgımı dusunecek kadR benı tanımamıs bitirdim nişan atdım hayatımdan söküo aydım cok acıyor canım ama zaten fatkında olandan da ben mutsuzmusum iyiki sizin gibi insanlar var ❤️

Sag ol canim. Bu senin hayatin senin hikayen yaninda olmayanin aklinda isi ne.

Tahminimden de güçlü bir kadınsınız.. Ve de farkındalık düzeyi yüksek.. Hep mutlu olun inşallah 🥺

Bitirdim nişanı atdım ve gerçekden insan başına gelen bir olayda yaşadığı koca 3 yılın galan olduğunu anlayabiliyormuş büyük bir yanlışın içine gözü kapalı atıyormusum kendımı ask sevgı sandıgım sey yek taraflı seven insan ben bu haldeyken bana bumu yasatmazdı ve sizleri tanımıyorum ama hepinize çok ama çok tesekkur ediyorum bazen gerceklerı baska gozden duymak gormek yorumlamak o kadar ıyı gelıyorki insanı aşk sandıgı baglılıkdan cekıp alıyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Rabbim bşr gün çıkmaza girerseniz sizler gibi iyi insanlar çıkarsın karsınıza
Amin canim peki nisani atinca ne dedi ne tepki verfi

Amin canim peki nisani atinca ne dedi ne tepki verfi
Özür diledi asker psikolojisinden bahsetsı ordakş yasadıklarından dolayı boyle oldugundan birdaha böyle birşey olmayacagından sözler verdi annesiyle kavga etmiş işin en yuhaf yanı bu işte aksam annenın lafıyla benle kavga etdin ben bu haldeyken şimdi gidip annenle kavga erdin evet sağlıklı düşünemiyorsun sevginden saygından şüpheye düştüm bu şüphe içimde oldugu aurece biz zayen olamayız dedim birirdimi net bi şekilde ifade etdim sonra biraz ağldı kafanı topla ben telafo edıcem bırdaha asla uzmeyevegım asker barı terk etme bicdanın yokmu gibi sözler ar vermek isteyen sendin başta üzülelim 3 yılı katdı şuan üç yıl gitsin ilerde 6 yılımıx gidebilir di evlenıp cocuk yapıp bosanıp o cocuga ezıyet ederdik sorna bırakmayacagım falanlar ama benım aklımda bıtdı aslında sevgı ask sandım sey degılmıs ınsan sevdıgıne bunları yasatmazmıs zaten kapatırken ortak hesapdakı oaraya ben gelene kadR dokunma dedıgınde bırkez daha gordum yuzunu bu durumda bile bşr kex aklıma gelmedi ama cok canım acıyor dedogı anda parayı hatırlayınca allah kurtarmıs benı senden dedm nalet olsun benım koydugumda senın olsun yegerkı bırdaha cıkma dedm kapatdım sonra mesaj ustune öesaj atdo okumadım hıc bırını

Valla evlenince de herakşam o ailenin yanına gider sofra kurar bulasık yıkar çay demler servis yaparsın. Öyle oluyor. Alttan alttan bi de iğneleyici laflar yersin. Yaptıgın kahveye şöyle bi bakar içmez. Kayınpeder ‘hanım içsene’ der. ‘İçsem mi bilemedim’ diye ağız büker kaynana. Öyle yaşar gidersin işte. İçinden de harıka bir mesleğim var harika bir hayat yaşayabilirdim. Kendı belamı buldum der durursun yıllarca. He ama öncesinde şunlar olacak; 2 kişi bir aile oldugunuzu eşine kanıtlamaya çalışacaksın. Eşinle başbaşa tatiller için, vakit geçirmek için efor harcayacaksın. Ama bakacaksın olmuyo. Tmm çocuk olunca düzelir diceksn. O zaman da düzelmicek. Sonra keşke kadınlar kulübündeki kadınları dinleseydım diceksin. 😂 dikkat et yavrum. İnş ayrılırsınız. İnş çok güzel bir hayatın olur. Harıka mesleğin var. İstersen harika bir hayat kurarsın sen kendine. Ben senden eminim. Koru kendını insanlardan.

Merhaba öncelikle 3 yıllık bir ilişkim var sevgilimle çok güzel giden bir ikişkim var kavgalarımız sorunlarmız oluyor ama her seferınde asıyoruz sevgılımle kendı aramızdakı ufak seylere bıle annesı kapıdan dınlıyor duyuyor ve oğluna bu kız senı yonetıyor anlasamazsınız bırbırınızı bes sene tanıyın gıbı cumleler kuruyor bız ilişkimizden kendimizden eminız benım ailem sevdıgım cocuga cok duskun asırı kıbar saygılı davranıyor ve sankı bızım evın ınsanı gbı oldu ama ben onların evde oyle olamıyorum annesı bana kıbar davranıyor tatlı talı sureklı Laf sokuyor gıyımım kusamım kapancaksın dmeler benım ısım egıtım durumum hepsını elestırıyor oğlu unı bıtırmedıgı halde benm veterıner olusuma kadar elestırı alıyorum inek kokuyormusum kedı kopek kokusu varmıs ustumde kı ben sureklı dus alan ınsanım sabah aksam alırım duşumu arabama bır kez bndı arabam cok kotu kokuyormus ama o benm sırket aracım zatn ben onla para kazanıyorum hayvan da tasıdığım oluyor ısım bu sonucda gozlerımın altı cok mormus gozlerım ıcıne cocukmus dıyorum ki meslegım zor gece ınek dogumu oluyor uykudan kalkıp gıdıyorm uyku düzenim normal ınsanlar gibi değil ve babam akciğer kanserınden vefaat etdı genetıgımizde var ve her sene kanser taramasına gırıyorum cunku bronslarımda buyume var ve çocuklkda gecırdım zaturelerden lekeler kalmıs ve akcıger problemımden dolayıda gozaltım hafıf mor bu ınsanlk halı ama bu elestırılcek bısey degıl onuda gecdım kendı kızı makyajdan yuzu delik deşik ona hıc bır laf yok acık giyinmesinde sorun yok evlerimd yemege davet ediyorlar yemegı ben yapıyorum bulasıgı yıkıyorum cayı verıyorum daha oturmadan saat gecıyor eve gelıyorum tamm yapayım sorun degıl ama mısafırlıge sız cagırıp hızmet etdırılmez ben ısten yorgun argın gelıyorun gecelerı ayaklarımın altı acıdan uyutmaz halde oluyorum madem bana ıs cıkarcaksnz cagırmayn evde dınleneyım sonra oglundan benı kıskanıyor ve bunu cok bellı edıyor asırı derecede gulup gecıyorum annesıdır sever kıskanır benm evladım olsa belkı bende oyle olurum dıye hak verıyorum ama bunu yaparken karsımdakı ınsana saygı duyarım ailelerimiz tanısdı beraber kurban kestık ve evlenmek ıstıyoruz ama annesı engel yok erken yok durumumuz yok gbı bahanelerle oglunu yıpratıyor erkek arkadasın cıkmaza gırınce tamm beklerız dıyorum ve boyle boyle suan 4 seneye gırecegız askerlıgı bahane etdı gıtmeden sevgılimin baskısı yuzunden yuzuk takdık nısanlı bekleyelim dedık ve nişanlandığımızı bir akrabasına bıle duyurmadı annesı bunada canım sıkıldı ve sevgılımın benım üstüme dusmesı askerdeyken benı arayıp konusmamız bıle onu kızdırıyor benle bır saat konusuyormus onlarla on dk cocuk dıyor anne senınle de konusyorum konu kalmıyor susunca kapatıyorum bunu gibi daha bırsuru sey ve sevglmımn yanına hıc bırkızı yakıstıramıyor bnuda soyluyor agzıyla sevgılımn yanında bana kızım dıyor o yokken sıreklı laf sokuyor arıyorum hal hatır sormaya ama bıldıgın gulerek tatlı dılle laf yıyorum alenen yapmıyor cunku tepkı versem suclu olcam askerden gelınce evlencez dıyoruz bakalım allah nasıp etcekmı sızı bu ışler bellı olmaz gbı gecıstırmeler ve bızım dugun yapcagımız parayla koye ev yaptırmak ıstıyor onu alırsa evlenemeylm dıye bızımde gelınımız var kardesım ıstedı gıtdık yapdık herseyını zamana yaymadık bıan once bekletmeden aldık geldık gelınımızı çocukları oldu mutlu mesut yasıyorlar ne annem ne ben arkadasız ve bır kz bırbırımızı kırmıslıgımız yok ama bakıyorum karsı tarafa benı hep bı dıslama ogluna hep bı senın aılen bızız evlenıp yuva kursan bıle bız once gelırız cocugun olsa bıle her zaman onceliğin bız olmalıyız gibi saçma sapan seyler ve yok beraber oturalım evlenınce evlerınde abısı ablası ablasının kzı var ve kalabalık istemediğimz halde ya bu ya rızam yok gibi fikirler gercekden gulup gecıyorum sevgılım hepsının frkında bana defalarca sen cok sabırlısın annem senın hakkında neler soyluyor sen hep annendır der bosver dıyorsun bunları gorunce benı savunuyor ama ben onla yarısmıyorum kı ben gercekden guzel bı aıle kuralm ıkı gun sonra evlenınce gıdıp geleyım o gelsın bızde dursun bnları ıstıyorum ogluyla arasındakı baga zaten ben karısmam ama bunu anlamıyor ve sureklı benı begenmıyor eleştırıyor boyumun uzun olmasına laf kılo vercekmısım ona laf ve gozunde cocuk gbı goruyor bızı ama ben 23 yasımdan berı aıleme bakıyorum babam oldugunden berı evın butun sorumlulugu bendedır sulalemde cok sevılır saygı duyulur takdır edılırım ve kurban kestıgimizde aılside duydu dayımlar bızım kız gbısını alsa bulamazsınız guler yuzlu elınden her ıs gelır okumus anneso bnları duyunca oda o gunden berı baana kızını övüyor gencken cok guzelmıs akıllıymıs bır bakan bıdaha bakarmıs gbı marıfetlıymıs ve artık bgun iş kazası gecırdım duymus aradı benı gecmıs olsun dıyecegıne ılk kelimesı e gozunun onunu goremıyormusun kormusun gerızekalı gbı dustunmu ve artık bende sabır bıtdı pardon da sız bu yorumu ne hakla yapıyorsunuz düşmedim ineğin boynuzu kaburgamı catlatdı ve allaha sukur gerızekalı degılım ama kotu bı tarafım bazen ınsanlara cok değer verıp saygı duyuyorum bunlar hal edene verılmelı dedım gecmıs olsun o zmn dedı saolun dedm kapatdık aradan yarım saat gecmeden nısanlımı doldur ustume sal kaburgamın catladıgını soyleme ben yere dusmusum gecmıs olsuna aramıs ben azarlams saygısızlık etmısım ısın gercegını anlatdım ve nısanlım artık cok yoruldum bıkdım ara verelım bı kac gun kafamızı toplayalm dedı sen bılırısn dedm smdı ben bu zamana kadr yorcak uzcek hıç bırsey yapmadm saygımı bugune kadar bozmadım bn bnumu hak edıyorum haksızlıga ugramak o kadr zoruma gıtdıki aglıyorum sureklı kaburgam ctlak dıkısım var canımlamı uğraşayım birde bunlamı aılem duysa kesınlıkle nısan at bız senı sokakda bulmadık der ve artık boyle cıldırmak uzeryım allah askna ne yapmam gerek bu durumu yasayan varmı uzun yazdım vaktınızı aldım ama cıdden dayanamıyorum
Canım yanlış anlama ama kendinden biraz fazla ödün vermişsin çoğu olan şey bence senin sınır koymamandan kaynaklı daha şimdiden ne hakla evlerine çağırıp bulaşık felan yıkattırıp sana hizmet ettiriyorlar evlilik sürecinde düşünemiyorum ben kv ni sevgilinizin tavrı nasıl bide bu durumdan şikayetçi olduğunuz da nasıl bi davranış sergiliyor

3-4 cüle okudum mübarek makale gibi oku oku bıtmıyor.

X