İnstagramdan satış yapan varmı kızlar ?

Fsly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
688
300
30
Herkese iyi akşamlar kızlar, buraya bugüne kadar bir sürü derdimi sıkıntımı yazdım ve her zaman destek verip yardımcı oldunuz ♥️ son günlerde eşimle maddi olarak zor günlerden geçiyoruz yinede çok şükür diyelim . Bende ufak çaplı olsada eşime destek olmak istiyorum bebiste yolda . En azından onun ihtiyaçlarına yardım etsem yine iyi. Şimdi asıl sorum şu aklımda instagramdan yazma, çorap toka satma fikri var ( şuan gebe oldugum için yapabileceğim tek şey bu ) ama bilmiyorum nasıl olur . Vergi ödemem gerekmi ? Başka bir sorun olurmu . Neler yapmam lazım bana bir akıl verin kızlar bilmeden bir işe girmek istemiyorum bütçe zaten kısıtlı malesef . Eşimle de konuştum belli etmemeye calisti ama oda sevindi bir ek gelir olabilirmi diye . Aranızda bu işle ilgilenen varsa bana yardımcı olabilirmi ? Bilmeden yanlış bir adım atmak istemiyorum. ♥️💕

Herkese iyi akşamlar kızlar, buraya bugüne kadar bir sürü derdimi sıkıntımı yazdım ve her zaman destek verip yardımcı oldunuz ♥️ son günlerde eşimle maddi olarak zor günlerden geçiyoruz yinede çok şükür diyelim . Bende ufak çaplı olsada eşime destek olmak istiyorum bebiste yolda . En azından onun ihtiyaçlarına yardım etsem yine iyi. Şimdi asıl sorum şu aklımda instagramdan yazma, çorap toka satma fikri var ( şuan gebe oldugum için yapabileceğim tek şey bu ) ama bilmiyorum nasıl olur . Vergi ödemem gerekmi ? Başka bir sorun olurmu . Neler yapmam lazım bana bir akıl verin kızlar bilmeden bir işe girmek istemiyorum bütçe zaten kısıtlı malesef . Eşimle de konuştum belli etmemeye calisti ama oda sevindi bir ek gelir olabilirmi diye . Aranızda bu işle ilgilenen varsa bana yardımcı olabilirmi ? Bilmeden yanlış bir adım atmak istemiyorum. ♥️💕
Canim instagrami bilmiyorum ama dolap vb satis uygulamalarindan da baslayabilirsin.

Bu pasta çoktan paylaşıldı kimse instagramdan corap almaz çünkü kargo vs çok pahalı pazar yeri uygulamaları çok daha bütçeye uygun oluyor + fatura iade garantisi var
En büyük tavsiyem bu sitelerden birinde link gelir yaparak - neredeyse tüm alışverişi o siteye aktarmak ve puan kazanmak olur

Bu pasta çoktan paylaşıldı kimse instagramdan corap almaz çünkü kargo vs çok pahalı pazar yeri uygulamaları çok daha bütçeye uygun oluyor + fatura iade garantisi var
En büyük tavsiyem bu sitelerden birinde link gelir yaparak - neredeyse tüm alışverişi o siteye aktarmak ve puan kazanmak olur
Anladım canım çok teşekkür ederim yorumun için ♥️ bende işte yapabilirmiyim bilmediğim için sizlerin fikrini alayım dedim.

Instagram'dan satış yapmak için belli bir takipçiniz olması gerek ona rağmen satış sayısı az olabiliyor sanırım.
Instagram'da paylaşıp hemde dolap vs gibi uygulamalardan başlarsanız bence daha iyi olur

Anladım canım çok teşekkür ederim yorumun için ♥️ bende işte yapabilirmiyim bilmediğim için sizlerin fikrini alayım dedim.
özel ürünler olmadığı sürece zor o iş.kargolar çok pahalı.çorap yazma vs satılmaz o yüzden.bir de yüzlerce ürünü olan butikleşmiş kişilerle rekabet edemezsiniz.

eve iş veren tekstil firmaları vardır.ama nasıl ulaşırsınız bilmiyorum.onun da dolandırıcıları var bu arada.dikkatli olun.bebeğiniz de hayırlı olsun.

Dolapta komisyon var ama birşey olduğunda karşında muhatapta var.
Komisyon olması benim için sıkıntı değil ama karşı taraftanda komisyon alıyormuş galiba . Hani karşı tarafa pahalı gelir satamam diye düşünmüştüm . Ama galiba dolaptan başlayacağım dediğiniz gibi daha garanti en azindan

Komisyon olması benim için sıkıntı değil ama karşı taraftanda komisyon alıyormuş galiba . Hani karşı tarafa pahalı gelir satamam diye düşünmüştüm . Ama galiba dolaptan başlayacağım dediğiniz gibi daha garanti en azindan
Onu tam bilmiyorum ama bence de oradan yapmalısınız, tek tavsiyem her yerini iyice çekin mağduriyet yaşanmaması adına.

kullanmadığınız giyim ayakkabı mutfak eşyası vs yükleyin bakalım bi dolaba.

eve iş veren tekstil firmaları vardır.ama nasıl ulaşırsınız bilmiyorum.onun da dolandırıcıları var bu arada.dikkatli olun.bebeğiniz de hayırlı olsun.
Evet onları bende duydum ama yaşadığım yer küçük bir ilçe kasaba gibi yani. Bı kere maske işi vardı inanın kapıştılar . Hani sıraya bile girmek imkansızdı öyle diyeyim

Aslında kıyafetlerim var bana küçük gelen falan bı deneyeyim
7 resim çekin eklerken.etiketini çekin bedenini doğru yazın ki iade edemesinler bahane yapıp.bedeni uymazsa iade hakları yok zaten.anca ürün belirtildiği gibi değilse edebiliyorlar siteye itiraz edip.kitap oyuncak vs de satılıyor.gereksiz ne varsa satın işte.hem bir ihtiyacınıza ilaç olur hem de kalabalığından kurtulursunuz.

bebeğe lazım olacak eşyaları da uygulamalardan alabilirsiniz.bazı üyeler çok çok uyguna satıyorlar.
Onada bakarım . Ailem arkamda ama bende öyle isteme yada birşey bekleme huyu yok . Ne bileyim zoruma gidiyor ölsem bana şunu alın diyemem. Ki bu benim çocuğum yani. Kardeşim bu huyumu bildiği için beşik almış bana söylememiş bugün kapı çalındı beşik kurmaya geldiler . Faturaya baktım kardeşimin adı . Ağlamaktan gözlerim şişti hani muhtaç kalmışım gibi hissettim . Eşim öncesinde çok hatalar yaptı ama oda şuan elinden gelenin fazlasını yapıyor .onunda çabasını görüyorum birşey diyemiyorum

X