Kızlar bana akıl verin

+1 bencede ailedeki herkesi avucuna almış bakmış görümce dişli çıkıyor mağdur rolüne girmiş gelin tehlikeli
Allah büyük inşallah kendi ailesi ile ipleri tamamen kopar inşallah iki tane kızları var ikisiylede böyle arasını bozan insanlar çıkar başka da bişi demiyorum.

Allah büyük inşallah kendi ailesi ile ipleri tamamen kopar inşallah iki tane kızları var ikisiylede böyle arasını bozan insanlar çıkar başka da bişi demiyorum.
Siz kimseye beddua etmeyin, beddua enerjisi kötüdür ve döner dolaşır size gelir derler.
Mevla ıslah etsin ama pasif de durmayın. Kavgaysa kavga, tartışmaysa tartışma.
O zaman cesareti kırılır. Bu kadar arsızlığına herkes sustuğu için bu kadar pervasız olmuş sadece.

Siz kimseye beddua etmeyin, beddua enerjisi kötüdür ve döner dolaşır size gelir derler.
Mevla ıslah etsin ama pasif de durmayın. Kavgaysa kavga, tartışmaysa tartışma.
O zaman cesareti kırılır. Bu kadar arsızlığına herkes sustuğu için bu kadar pervasız olmuş sadece.
Yaaa dün telefonda kavga edildi zaten. Ağlamalar manüpülasyonlar ben geçen sene psikologa gitmiştim. Bunu kullanıcaz ya bu zaten sıkıntılı diyerek. Rabbim den tek dileğim gerçeği tez zamanda çıkar...

Keşke instagramdan silmeseydiniz. Gereksiz birini önemli biri durumuna düşürmüş bu davranış, o da bunu avantaja çevirmiş. Böyle tipler çok var, çok gördüm. Ay benim kalbim dilimde diyorlar. Kalbin dilinde falan değil, yılan çatalı dilinde oluyor genelde.
Anneler öyle oluyor maalesef. Benim annem de öyledir, gelinlerden yanadır daima. Bana kaynanadır.
Eltim olsa kocamın başını yerdim ne demek onu anlamadım.
Eltisi olsa ondan kocasını mı kıskanacaktı? Neyse ki siz kardeşisiniz de, bunu yakıştıramamış. Ben kıskanç fesat biriyim diyen birine bu kadar anlam yüklemek hata olur.
Gün gelir inşallah bana muhtaç olur

Merhaba kızlar bu sefer ki sorum yeni yaşadığım bir olay ben 5 günlüğüne memlekete gittim. Memlekette gelin var yeğenler var annem babam var memlekete 3 yada 4 ayda bir giderim.
Günlere falan katıldık bizim gelin her günde ben kıskanç biriyim fesat biriyim iyi ki görümcem uzakta yoksa onunla saç baş gireriz. İyi ki eltim yok yoksa eltim olsaydı kaynanamın başını yerdim veya kocamın başını yerdim dedi. Önce ilk söylediğini güldüm ciddiye almadım. Ama bunu herkesin yanında gündüz hem gece ben alıngan ve takıntılı bir insanım bundan dolayı psikolojik destek aldığımı da biliyor bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. Durmadan her konuda bana laf soktu...
Şimdi ben bunu yapsam annem benim canımı okur ama o yapınca ne diyim ben ona diyor. Bende buna sinir oldum hiç bişi demedim. Ama sonra ınstagramdan çıkardım. Instagramdan çıkardım diye bana demediğini bırakmadı annemle altlı üstlü oturuyorlar. Hemen annemin yanına gitti yok ınstagramdan çıkardım diye yok her yerden silde eli ayağı titremişte...
Bilmem neymiş te annemin yanında manüpülasyon lar ağlamalar falan annemin yanında annem de ondan taraf olma annemde torunları var diye yüz vermiş tabi kadın resmen alttan alta şaka yoluyla beni istemiyor. Abim bile eşi için sinsi ve kıskanç olduğunu söyledi. Siz olsanız ne anlarsınız.....
Anladığım kadarıyla gelin titrekmiş, sağı solu belli olmuyor. Çok bulaşmamak lazım. Mesafenizi koruyun. Sizi sokmak istediği zor durumlara girmeyin. Münakaşa bile etmeyin, kuduracaksa kudursun kendi kendine. Cevapsız kalınca kudurur. Kudurur, kudurur da durur belki.

Anladığım kadarıyla gelin titrekmiş, sağı solu belli olmuyor. Çok bulaşmamak lazım. Mesafenizi koruyun. Sizi sokmak istediği zor durumlara girmeyin. Münakaşa bile etmeyin, kuduracaksa kudursun kendi kendine. Cevapsız kalınca kudurur. Kudurur, kudurur da durur belki.
Sinsi bir şeytan bence abim bile sen sinsi sin demiş. İnsanlara güler yüzlü ben dobrayım diyerek. Alttan alta iş çeviriyor....

Hayatımda son yıllarda kendime yaptığım en güzel iyilik beni aşağılayan moralimi bozan benimle uğraşan değer görmediğim herkesi hayatımdan çıkartmak oldu. Yok sayın onu görmezden gelin sosyal hesaplarınızdan çıkarın karşılaştığınızdada yok sayın onun durduğu yerde duvar var gibi hareket edin kudursun dursun kendi kendine elimi titrer dötümü kendi bilir
Arkadaşlar geçen sene eşimin annesi kaynanam oğlunu paylaşamıyor diye durmadan bana laf soktu onlarla bir papaz olduk. Şimdi gelinimiz böyle resmen kaynanam gibi durmadan laf sokuyor sonra alıngansın sen eleştirdiysek ne olmuş deyip iki tarafa beni manüpüle ediyor. Ben iki tarafla da ilişkimi kestim. Bu kadar kimsenin beni itip kalmasına izin veremicem... Yeter artık....

X