internet alışverişi

akiltalari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2015
11
1
35
kızlar siteye yeni üye oldum yardımınıza ihtiyacım var . internetten yüklü bir dermokozmetik alışverişi yapıcam ama o da ilk defa :) . son kullanma tarihi nasıl gelir korkuyorum. kullandığınız güvenilir siteler varmı. farmasağlık diye bi site en ucuzu ama o konuda da görüş rica ediyorum

internetten kozmetik alışverişi yasaklanmış.Paranız boşa gider.

ha tamam ben uluslarası sitelerden sandım.o_OTürkiyedeki sitelerden yapılabilir tabiki

Canım ben de internetten alıyorum. Hatta benim aldığım sitede şu an indirim vardı. Benim aldığım sitede satış çok olduğu için ürünler bitiyor ve hemen yenileniyormuş. Ben de ilk aldığımda tereddüt etmiştim ama güzel geldi ürünler.

Canım ben de internetten alıyorum. Hatta benim aldığım sitede şu an indirim vardı. Benim aldığım sitede satış çok olduğu için ürünler bitiyor ve hemen yenileniyormuş. Ben de ilk aldığımda tereddüt etmiştim ama güzel geldi ürünler.
Peki hangi site bende ona bakayım

Evet arkadaşlar ben sonunda alışverişimi yaptım belki ihtiyacı olan olur diye anlatayım. Burda başka bir konuya güvenerek sonrasında firmayı arayarak gözümü karartıp dermoeczanem adlı siteyi kullandım. Farma sağlık çok daha ucuz bi siteydi ama internette çok az ve çok eski yorumlara sahip olduğundan güvenemedim . Ürünlere gelirsek dcl skin renewal kompleks ( 04/2016) . Dcl eye refining matriks( 03/2016) . Bioderma hydrabio exfoliating cream ( 07/2017) . Dcl lerin son kullanma tarhleri yakın geld üzüldüm açıkcası. Ml olarak küçükler ama sadece çizgilere kullanıcam bitermi o zmana bilemedim . Hemen birkaç saat içinde kargoya vermelerini takdir ettim. Daha akşam ve ilk defa kullanacağım ürünler olduğundan . Saklama koşulu vb özleliklerini değerlendirmem mümkün değil . Memnun gibiyim sanki ama 03/201)daemin olucam sanırım

kızlar siteye yeni üye oldum yardımınıza ihtiyacım var . internetten yüklü bir dermokozmetik alışverişi yapıcam ama o da ilk defa :) . son kullanma tarihi nasıl gelir korkuyorum. kullandığınız güvenilir siteler varmı. farmasağlık diye bi site en ucuzu ama o konuda da görüş rica ediyorum

http://www.setirekavm.com/kozmetik-bakim-saglik/ bu site güveni, 14 gün içinde sorunsuz iadesi var

X