Internet Satışı Konusunda Bilgi - Bir derdim var

Kesinlikle öyle, keşke bu tarz ürünleri satış yapabileceğimiz bir platform olsa, sadece ev hanımlarına yönelik.
Kesinlikle katılıyorum.aslinda böyle bir isteği ev hanımlarına destek amaçlı üst kurumlara bildirsek... gerçi ben bekarım ama olsun işte :KK53:

Kesinlikle katılıyorum.aslinda böyle bir isteği ev hanımlarına destek amaçlı üst kurumlara bildirsek... gerçi ben bekarım ama olsun işte :KK53:

Neden bekar olunca ev hanimi olunmuyor mu canim...
Valla dukkan acmayi bile dusunur hale geldim diyebilirim.
Su pandemi donemi hepimizi iyi ya da kotu etkiledi maalesef.
Umarim hersey hepimiz icin iyi olur.
Bende istedigim gibi satis yapabilecek bir yontem bulurum umarim.

Selamlar, dijital pazarlama uzmanıyım.
El işi olduğu için vergi mükellefi olabiliyorsunuz internetten araştırın. Faturasız satış yapanlar var ama yıllar sonra geriye dönük büyük cezalar çıkıyor riske atmayın. Vergi mükellef hakkınız var araştırın.
Sosyal medyada satış yapmak istiyorsanız reklam vermek zorundasınız. Reklam uzmanından yardım almanız gerekli ama bir sorunuz olursa cevaplarım.

Sosyal medya dışında bir yerde satış yapabilmek için ( pazar yerleri ) vergi levhanız olması gerekmektedir. Sizin için en etkili yöntem sosyal medyadır.
Burada vergi mükellefi olabiliyorsunuz demeniz doğru mu? Vergi mükellefi olunmuyor vergiden muafiyet belgesi veriliyor. El işi yapan kadınlar bunun vergisini öderse bir de ne kalır geriye? Çok yanlış yönlendiriyorsunuz.

Konu sahibi vergiden muaf olduğunuza dair bir belge alabilirseniz, sosyal medyadan ptt aracılığı ile kapıda nakit ödemeli gönderiler yapabiliyorsunuz. Kapıda ödeme olunca insanlar daha çok güveniyorlar. Bir de d.lap uygulaması diğer uygulamalara göre çok daha büyük. Kullanıcısı diğerlerinin birkaç katı fazla. Zaten t.yol ile d.lap aynı şirkete aitler. d.laptan 33 bine kadar faturasız satış yapabiliyorsunuz diye biliyorum ben.

Neden bekar olunca ev hanimi olunmuyor mu canim...
Valla dukkan acmayi bile dusunur hale geldim diyebilirim.
Su pandemi donemi hepimizi iyi ya da kotu etkiledi maalesef.
Umarim hersey hepimiz icin iyi olur.
Bende istedigim gibi satis yapabilecek bir yontem bulurum umarim.
Bilmem burda evli olduklarını görünce sadece bekarım dedim 😊
Inşallah yaaa Rabb'im tez zamanda güzel kapılar açsın hepimize

Burada vergi mükellefi olabiliyorsunuz demeniz doğru mu? Vergi mükellefi olunmuyor vergiden muafiyet belgesi veriliyor. El işi yapan kadınlar bunun vergisini öderse bir de ne kalır geriye? Çok yanlış yönlendiriyorsunuz.

Konu sahibi vergiden muaf olduğunuza dair bir belge alabilirseniz, sosyal medyadan ptt aracılığı ile kapıda nakit ödemeli gönderiler yapabiliyorsunuz. Kapıda ödeme olunca insanlar daha çok güveniyorlar. Bir de d.lap uygulaması diğer uygulamalara göre çok daha büyük. Kullanıcısı diğerlerinin birkaç katı fazla. Zaten t.yol ile d.lap aynı şirkete aitler. d.laptan 33 bine kadar faturasız satış yapabiliyorsunuz diye biliyorum ben.

Bilgilendirme için teşekkür ederim, gerçekten faydalı bir bilgi oldu.
Kesinlikle araştırıp bakacağım ona da.

X