İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

trenyol ama artık dolap uygulamasına döndüm malum ekonomi
ilk alışverişimi yaptım bugün gelecek bakayım nasıl olacak

şansıma da artık alıcıdan da haziran ayı itibariyle hizmet bedeli alınmaya başlanmış bu da beni üzdü dolap hem alıcıdan hem de satıcıdan iyi para kırıyor ne demişler kasa hep kazanır

pazaryerleri güvenilir olsada orda satıcılar var pazaryeri bünyesinde açıkçası kimseye güvenmiyorum :) Lcw hepsinden iyi sitesi 120 gün iade hakkın var en güzelide internettende alsan herhangi bir mağzadan iade edebiliyorsun

ben trendyoldan baska bir yerden yapamıyorum ama sahte mi orijinal mi emin olamıyorum bazı ürünlerde, mesela cilt bakımı ürünlerini internetten almaya cekiniyorum, tecrübesi olan var mı bu konuda

Trenyol,Hepsi burada,aynen bilhassa parfüm gibi ürünlere bende güvenmiyorum bikaçkere iade ettim.

En çok N11 olmak üzere,Gitti Gidiyor,Trendyol,Hepsi Burada,Morhipo,Amazon hepsinden alışveriş yapıyorum ve hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar.En güvenilir bulduğum ise Amazon🙂.

ben trendyoldan baska bir yerden yapamıyorum ama sahte mi orijinal mi emin olamıyorum bazı ürünlerde, mesela cilt bakımı ürünlerini internetten almaya cekiniyorum, tecrübesi olan var mı bu konuda
Sahtesi oluyor evet fiyatı piyasadan çok uygunsa maalesef orjinal olmuyor benimde bir gün zayifligima geldi aldım birebir aynı parfüm kutusu şişesi ama parfüm su ile seyretilmis gibi hafif orjinal olmadığı ayan beyan ortadaydı

Trendyol Pasaklı Giyim, tek geçerim. Takip edince ekstra indirim yapıyor ürünler süper

N11 de birkaç üründe ciddi dolandırıldım, kalitesiz ürünler, hatta ütü kullanılmış geldi. O dönem iade edemedim. El elimde kaldı. Asla siteye girmiyorum bile

Amazondan alışveriş yapmaya başladığımdan beri trendyoldan soğudum. ayakkabı aldım 3 gundur kargo express subesınde beklıyor. desteğe bağlanıyoruz 3 günden önce birşey yapamayız deniyor. ilgi sıfır .ne olacağı belli değil. kargolama da hiçte yeterince hızlı değil dağıtımda özensiz. buraya hızlı diyenler amazonu görmemiş net.

Trendyol en çok alışveriş yaptığım site. Bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım...
Hepsiburada da yaşadım.. kargolar geç geldi.
Birde Lc Waikiki den yaptım mobil uygulamasından çok memnun kaldım.

Trendyol kadar rezil bir site olamaz. Komisyonunu alip kenara cekiliyor. Satici ve alıcı arasindaki surtusmede asla musterinin yaninda durmuyor. Bunu bilerek alisveris yapin bence

X