İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

N11
Trendyol
Hepsiburada
Ne zaman gittigidiyor dan alışveriş yapsam hep sorun yaşıyorum aldığım üründe. Ya bozuk oluyor ya sorunlu oluyor yada stokta olmuyor. Bu kadarda denk gelmezki. Bu yüzden mecbur olmadıkça uzak duruyorum.

En çok hepsiburada trendyol ve dermoeczanemi kullanıyorum, problem yaşadığım oldu ama mağdur etmeden çözdüler sorunumu

Trendyoldan sürekli alışveriş yapıyorum hiç sorun yasamadim

Hepsiburada için şöyle iddialar var; ilave edeyim dedim:

Onlardan biri de benim. çiçek tohumu ve saksi toprak sparisi verdim.gelen tohum güya 100 adet olacaktı,gelen tohum 20 tane yok birde saksı bı çay bardagi kadar, toprak 200 gram anca var.sitedekiyle alakası yok.

Trendyol idölüm :)
Gitti gidiyor da iyi...
Evmanyadan uzak dur
Japonyadan gonderiyolar urunleri sanirsin o kadar ki kargoyu erteleyip duruyolar...
Yakın arkadaşımın Trendyol hesabını biri ele geçirmiş. 10000tlye yakın bı harcama yapmış karttan.kiz
Trendyol favorim ama hepsini karıştırırim , trendyol, n11 , gitti gidiyor hic sorun yasamadim
Yakın zamanda arkadaşımın Trendyol hesabi çalındı ve çalıntı bir kartla 10.000tl ye yakın bir harcama yapıldı.. şuan çalıntı kartla harcama yapmış gibi gözüküyor.. o yüzden artık trendyola güvenemiyorum 🙄

Bence açık ara trentyol

Hepsiburada ve trendyol. N11 den bir kere almıştım ürün kalitesiz fotograftakinden farklı geldi bir daha da ordan alışveriş yapmadım.

Yakın arkadaşımın Trendyol hesabını biri ele geçirmiş. 10000tlye yakın bı harcama yapmış karttan.kiz

Yakın zamanda arkadaşımın Trendyol hesabi çalındı ve çalıntı bir kartla 10.000tl ye yakın bir harcama yapıldı.. şuan çalıntı kartla harcama yapmış gibi gözüküyor.. o yüzden artık trendyola güvenemiyorum 🙄

Kart kaydetmemek lazım kesinlikle off çok kötü bi durum 😔 genelde sanal kartla alışveriş yapıyorum bende, içim daha rahat.

n11 değildir tabii ki , her ürüne kargo ücreti alan başka bir site görmedim.
Trendyolun da kargo işlerini isteyen mahalleliye vermişler ,apartman zilimize basıp diafondan , trendyoldan kargonuz var diyorlar.Aşağı iniyorum hemen , 1 dakikada beni beklemeden kapıya ürünü bırakıp gitmiş oluyorlar.Böyle rezillik görmedim.Belki ben doğru kişi değilim kargo için.Ürünü elden almadım anlayacağınız, kaç kez başıma geldi.
Bence Trendyol dan uzak durmalı.
Hepsiburada daha iyi hizmet sunuyor .
N11'de her ürüne kargo ücreti alınmaz, alınmıyor zaten, satıcının kargo firmaları ile anlaşmasına bağlı, kimisi 50 tl üzeri ücretsiz yapıyor, kimisi 200. Ürünü aratın bir zahmet, farklı satıcılardan ücretsiz kargolu bir seçenek illa çıkar.

Trendyol'un kargosu "isteyen mahalleli"ye değil, şartları var, kişi söylemedikçe de kapıya, komşuya asla bırakmıyorlar, üstlerine zimmetli çünkü. Kargo için aşağıya inen de bir siz varsınız sanırım, nasıl bir yerde oturuyorsunuz, şartlar mı farkı bilemedim ama standart olan kuryenin kapıya gelmesidir.

Ürünü beğenmeden alışverişi tamamla butonuna basmayın, ondan sonra iade ya da iptal etmek zorlaşıyor çünkü. Kargo nedeniyle ürün gecikirse muhakkak haber verin, belli günden sonra alışveriş otomatik olarak tamamlanıyor çünkü ve satıcıya ücret aktarılıyor. Müşteri hizmetleri ile görüşürseniz ek süre veriliyor, verilmese de en azından kargonun geciktiğine dair kaydınız oluşmuş oluyor ve aksilik çıkar iptal etmek isterseniz de "siparişi ben tamamlamadım, sistem otomatik tamamladı, ancak ürünü beğenmedim (ya da elime geçmedi) iptal işlemi istiyorum" dediğinizde kanıtınız olmuş oluyor.

Ürünler arkadaşınızı adına mı geldi, onun adresine mi geldi? İnsan neden alışveriş sitesi hesabı çalsın? İsim uydurmak zor değil ki? Adres vermek zorunda bile değiller, teslimat noktasından al derler. Arkadaşınızın kartı çalınsa anlarım da geri kalan saçmalık ötesi.

Hepsiburada favorim :KK200:
Trendyol a yorumlar için bakıyor alacağımı hepsiburada dan alıyorum üç beş daha ucuz oluyor genelde:KK53::confused:
Bende hepsi burada dan memnumum çeyizimin bir bölümünü oradan sipariş ettim hiç bir problem yaşanmadı ama n11 de güzel fiyat farklılıkları oluyo favorim hepsi burada 🥰

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Trendyol ve tabi ki çiçek sepetiii idolüm 💁‍♀️💐

Hepsi burada ..diger sitelerde daha ucuz bile olsa yine hepsi buradan 3 fazla verip alirim hersey ama hersey.. ev esyasi ,giyim ,oyuncak, bebekbezi akliniza ne gelirse banyo gideri kapagi bile aldim hic sorun yasamadim simdiye kadar

trendyol ve hepsiburada favorim. diğer tüm sitelerde kargo ile ilgili sorun yaşadım

Ürünler arkadaşınızı adına mı geldi, onun adresine mi geldi? İnsan neden alışveriş sitesi hesabı çalsın? İsim uydurmak zor değil ki? Adres vermek zorunda bile değiller, teslimat noktasından al derler. Arkadaşınızın kartı çalınsa anlarım da geri kalan saçmalık ötesi.
Ürün satın almamış, pubg oyunu var biliyor musunuz bilmiyorum. Pubg UC si satın almış,oyunda yükselebilmek için. O tarz şeyler de direk oyun sistemine yükleniyor,eve vs gelmiyor,o yüzden amacına ulaşmış hırsız..

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Trendyol

X