internetten alışveriş yapanlar bakabilir mi

blueswan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2012
184
5
slm kızlar aranızda enmodadan alışveriş yapanlara bir sorum olacaktı.Ben ne zaman buraya girsem beğendiğim şeyin bedeni kalmıyor:KK5: her gün mü takip etmek lazım öyleyse hangi saatlerde yeni ürünler gelir?Bu genel olarak internetten alışverişte bir sorun haline geldi benim için:KK14:.Bununla ilgili tavsiye verirseniz çok sevinirim.Çabuk tükenen ürünlerle ilgili ne yapmam lazım:KK19:

Canım selam enmoda dan alışveriş yapmadım hiç ama genelde bu tarz sitelerde ürünler dediğin gibi kalmıyor özellikle de çok talep gören ve fiyatı yarıya düşen ürünler Sitelerden reklam mailleri geliyor şu günlerde şu saatte kampanyamız başlayacktır gibilerinden limango/morhipo/markafoni bunu yapıyor Bu sitelerde de genelde sabah saat 7 de yeni ürünler vitrine geliyor öyle ki saat öğlen 1 gibi ürün tamamen tükenmiş bile olabiliyor Dediğin ürünler 1-2 saate bile bitebiliyor Bence siteye üye olup mailleri takip etmek lazım başka türlü hüsran :KK16: Bir de girip tükenmiş olduklarını görmek daha kötü :KK37:

Sabahın köründe göz atmak lazım çok sevdiğim bi marka o kadar indiirmdeydiy ki yoğunluktan kaçırmışım 10 givi hiç biii kalmamıştı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X