INTRALIPID SERUM TEDAVİSİ TUP BEBEK YAPACAKLAR VE YAPTIRANLAR

12.gun tahlil verdim.
1 .gun eve geldigim de cok kotu bas agrim vardi ilaclari ictim igneleri vuruldum yarim saat sonra mide bulantisi basladi o gün geceye kadar istifra ettim hastaneyi aradim durumu anlatim ilaclar yan etki yapmis olabilir dedi hemen acile gidip boş serum versinler dedi. Korktum bisey olur diye gitmedim. Saolsun esim cok destek cikti atesim varmi hemen banyoya soktu ilik dus aldırdı. Ve ardindan süt isitip getirdi onu icip yattim mide bulantim kesildi cok sukur
2.gun daha iyiydim hic kalkmadım
3.gun de oyle
4.gun sol tarafim agriyodu hep solum hissettim sanki
5.gün hep basim agridi
6.gun oyle yine bas agrisi
7.gun sanki adet olacakmis gibi sanci hissettim
8.ve 9. Gun de oyle bidaha sanci girdi adet olacakmisim cok korktum
10.ve 11.gun devam etti hep adet olacakmis gibi hissettim
12.gun kan vermeye gittigim de nasil diye sorduklarin da karnim agriyo biraz dedim hatta belki de psikolojiktir dedim hayirlisi olur dedi ve kanimi verdim ve ciktim
Cok şükür Allah yuzumu guldurdu bugun Hayirlisiyla cumartesi gunu tekrar jan verecegim degerim inşallah katlanir doktorum deger katlanirsa ultrason gunu verecegini soyledi Hayirlisiyla dua edin arkadaslar

İlk başlardaki onca curcunaya rağmen Allah ol dedimi olmuş işte. Çok şükür sana bu güzelliği yaşatan Allaha.bence 12.gün için değerin harika.katlanacağına hiç şüpem yok Allahımın izniyle.burdan paylaş mutlaka artan değerini.umut oldun bana.
2 transferin olmuş.bakalım 2 katmı 4 katmı artıcak değerlerin :KK66:

12.gun tahlil verdim.
1 .gun eve geldigim de cok kotu bas agrim vardi ilaclari ictim igneleri vuruldum yarim saat sonra mide bulantisi basladi o gün geceye kadar istifra ettim hastaneyi aradim durumu anlatim ilaclar yan etki yapmis olabilir dedi hemen acile gidip boş serum versinler dedi. Korktum bisey olur diye gitmedim. Saolsun esim cok destek cikti atesim varmi hemen banyoya soktu ilik dus aldırdı. Ve ardindan süt isitip getirdi onu icip yattim mide bulantim kesildi cok sukur
2.gun daha iyiydim hic kalkmadım
3.gun de oyle
4.gun sol tarafim agriyodu hep solum hissettim sanki
5.gün hep basim agridi
6.gun oyle yine bas agrisi
7.gun sanki adet olacakmis gibi sanci hissettim
8.ve 9. Gun de oyle bidaha sanci girdi adet olacakmisim cok korktum
10.ve 11.gun devam etti hep adet olacakmis gibi hissettim
12.gun kan vermeye gittigim de nasil diye sorduklarin da karnim agriyo biraz dedim hatta belki de psikolojiktir dedim hayirlisi olur dedi ve kanimi verdim ve ciktim
Cok şükür Allah yuzumu guldurdu bugun Hayirlisiyla cumartesi gunu tekrar jan verecegim degerim inşallah katlanir doktorum deger katlanirsa ultrason gunu verecegini soyledi Hayirlisiyla dua edin arkadaslar
tebrikler arkadaşım, inşallah sağlıklı ve huzurlu bir bebişin olur, rahat bir hamileliğin olur :KK200:

Bugun tup bebekte 9.günüm çok heyecanliyim ve karma karisik duygular icerisindeyim persembe gunu 12.gun kan tahlili verecegim. Allah in izniyle inşallah tutmuştur.
Bende serum kullandim 4.denememde rabbime sukurler olsun kizimi kucagima aldim 14 aylik olduk bile.darisi sizlerin basina ins...
sen nerede yaptırdın cnaım? istanbulda mı?

Merhaba arkadaslar oncelikle hamileliginiz hayirli olsun Allah kucagina almayi nasip etsin. .benim de 3 tup bebek denemem olumsuz dr serum tedavisi onerdi fakat oncesinde cd56 testi yapicam dedi serum tedavisi almadan once size de boyle bir test yapildi mi? Bir de bu serumlar cok pahali gibi konusuluyor uygun olanlarida var deniyor kafam cok karisti bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim umut olursunuz bizlerede. Malum tup bebek merkezleri ticari amac guduyorlar bu yuzden hastalar caresiz kaliyor. Bahcecide tedavi goruyorum orada bu tedaviyi alanlar varsa fikirlerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum.

Merhaba arkadaslar oncelikle hamileliginiz hayirli olsun Allah kucagina almayi nasip etsin. .benim de 3 tup bebek denemem olumsuz dr serum tedavisi onerdi fakat oncesinde cd56 testi yapicam dedi serum tedavisi almadan once size de boyle bir test yapildi mi? Bir de bu serumlar cok pahali gibi konusuluyor uygun olanlarida var deniyor kafam cok karisti bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim umut olursunuz bizlerede. Malum tup bebek merkezleri ticari amac guduyorlar bu yuzden hastalar caresiz kaliyor. Bahcecide tedavi goruyorum orada bu tedaviyi alanlar varsa fikirlerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum.
Canım bende bahçecide tedavi oluyorum.bana da cd56 testi yapıp sonuca göre seruma başladılar.bahçecide 1serum 275 tl ve evime çok uzak.ben doktoruma serumu reçeteye yazdırıp aynı marka,aynı serumu 20 tl gibi komik bir fiyata aldım.saklama koşulu da oda sıcaklığında olduğu için gayet kolay.serum 2li set.biri süt gibi şişede diğeri normal tuzlu su gibi bişey.ilk 3 serumumu bahceçide taktırdığım için enayi gibi hissediyorum.sen o hataya düşme sakın.bahçecinin çıkışında sol taraftaki eczanelerde var zaten aynı serum

Son düzenleme:
Canım bende bahçecide tedavi oluyorum.bana da cd56 testi yapıp sonuca göre seruma başladılar.bahçecide 1serum 275 tl ve evime çok uzak.ben doktoruma serumu reçeteye yazdırıp aynı marka,aynı serumu 20 tl gibi komik bir fiyata aldım.saklama koşulu da oda sıcaklığında olduğu için gayet kolay.serum 2li set.biri süt gibi şişede diğeri normal tuzlu su gibi bişey.ilk 3 serumumu bahceçide taktırdığım için enayi gibi hissediyorum.sen o hataya düşme sakın.bahçecinin çıkışında sol taraftaki eczanelerde var zaten aynı serum
Bende bahceci umut ta tedavi görüyorum. Benimde 3. Transverim olacak İnşallah. Bende serum tedavisi istiyorum. Transverden önce başladınız ilk seruma. Toplamda kaç serum veriliyor. Birde o test için ayrı bir ucret istediler mi. Çok soru sordum galiba.

Bende bahceci umut ta tedavi görüyorum. Benimde 3. Transverim olacak İnşallah. Bende serum tedavisi istiyorum. Transverden önce başladınız ilk seruma. Toplamda kaç serum veriliyor. Birde o test için ayrı bir ucret istediler mi. Çok soru sordum galiba.
Hiç çekinmeden sorabilirsin:) cd56 ićin tam net hatirlamiyorum ama 1400 lira civari bi para aldilar.narkozlu bi işlem.transferden 1 ay önce yaptilar tahlili 15 gün sonra sonuç çıktı,adet gördúkten sonra transfere hazirlik ilaclarina basladilar.transfer olmadan önce ,transfer günü ve transferden sonra toplam 3 tane aldım serumu.eğer pozitif olduğunu öğrenirsem çarşamba günü 4. Serumu taktırıcam.gebelik varsa 12. Haftaya kadar her hafta serum alıcaksın dediler.bu arada ben fulyadayım.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.

İnşallah pozitifi görürsünüz. Çok teşekkür ederim cevap in için. Hakkımızda hayirlisi. Benim için geç sanırım.10 gün sonra trasfer hazırlığına başlayacağım.

İnşallah pozitifi görürsünüz. Çok teşekkür ederim cevap in için. Hakkımızda hayirlisi. Benim için geç sanırım.10 gün sonra trasfer hazırlığına başlayacağım.
Hayırlısıyla sen de inşallah.canım belki test yapmadan da veriyolardır.sen bi doktoruna sor istersen.benim tekrarlayan düşüklerimi araştırdıkları için belki test yaptılar.tam bilemiyorum.

Cok tesekkur ederim bilgilendirme icin ben umut tup bebekteyim acaba fulya daha mi iyi bu konuda cunku benim iki kimyasal gebeligimde umutta oldu kaliteli embriyolarim ziyan edildi madem boyle bir tedavi vardi 3. De bunu bana yapmaliydilar diye dusunuyorum her sey gonlunce olur ins dualarimiz guzel haberler alman icn

Cok tesekkur ederim mutlaka dedigin gibi disaridan alip taktiracagim

Cok tesekkur ederim bilgilendirme icin ben umut tup bebekteyim acaba fulya daha mi iyi bu konuda cunku benim iki kimyasal gebeligimde umutta oldu kaliteli embriyolarim ziyan edildi madem boyle bir tedavi vardi 3. De bunu bana yapmaliydilar diye dusunuyorum her sey gonlunce olur ins dualarimiz guzel haberler alman icn
İnşallah hepimizin yüzünü güldürecek haberler alırız canım.benim bi tanidigin 2. Cocugu oldu fulyada.hem de ilk seferde oldu ikiside.bana da tavsiye edince oraya gittim ama tabi bu işler nasip işi.belli olmaz.ben doktorla ilk görüşmemde ne gerekiyosa yapın yeterki bidaha düşük yapmıyim diye her türlü araştırmalar yapılsın diye başta ısrar ettim.3. Düşüğümde hırsımdan ağlayamadım bile.şimdi bakalım.inşallah burası sebep olurda Allah bana da nasip eder.ben de duacınızım kızlar.inşallah hamileyim haberleri bereketlenir de nüfus patlaması yaşatırız

Evet kizlar sonucum cikti cok sukur yine degerim artmis pazartesi hastaneye cagirdilar serum verecekler beta hcg 1192 cikmis oleyyyyyyyyyyuyyyyy
O ne güzel sayıymış öyle ya maşallah.tam yanaklarından sıkmalık hahaha.şimdiden sevdim ben bu bal suratlıyı.alsın uslu uslu serumunu.annesinin sözünden çıkmasın.

X