INTRALIPID SERUM TEDAVİSİ TUP BEBEK YAPACAKLAR VE YAPTIRANLAR

O ne güzel sayıymış öyle ya maşallah.tam yanaklarından sıkmalık hahaha.şimdiden sevdim ben bu bal suratlıyı.alsın uslu uslu serumunu.annesinin sözünden çıkmasın.

Saol canim benim Hayirlisiyla Rabbim senin de ve ugurda ugrasanlarin yuzunu guldursün inşallah aminnnnn

İnşallah hepimizin yüzünü güldürecek haberler alırız canım.benim bi tanidigin 2. Cocugu oldu fulyada.hem de ilk seferde oldu ikiside.bana da tavsiye edince oraya gittim ama tabi bu işler nasip işi.belli olmaz.ben doktorla ilk görüşmemde ne gerekiyosa yapın yeterki bidaha düşük yapmıyim diye her türlü araştırmalar yapılsın diye başta ısrar ettim.3. Düşüğümde hırsımdan ağlayamadım bile.şimdi bakalım.inşallah burası sebep olurda Allah bana da nasip eder.ben de duacınızım kızlar.inşallah hamileyim haberleri bereketlenir de nüfus patlaması yaşatırız
Guzel haberlerini duayla bekliyoruz fulya da dr un kim ben de ilk gittigimde her seyi yapin dedim Histereskopi array chg ve bir cok sey yapildi ama sonuc kimyasal cok yoruldum ve bana daha yeni boyle bir tedavi onerdiler mustafa bahceci ile gorusup tedaviyi ona yaptirabilir miyiz fulya da

Evet kizlar sonucum cikti cok sukur yine degerim artmis pazartesi hastaneye cagirdilar serum verecekler beta hcg 1192 cikmis oleyyyyyyyyyyuyyyyy
Hayrli olsn Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm bişey sorucam bende ikinci dondurulms tüp bebek tedavisine başladm ben doktra böyle bi serum varmış diye sorduğumda bna öyle bişey olsa yapardk fln dedi uludağ ünv gidiyorum eğer bu sferde olmazsa özele gitmeye düşünüyorm nerde yaptrdn ve ne kadr tuttu cnm

Hayrli olsn Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm bişey sorucam bende ikinci dondurulms tüp bebek tedavisine başladm ben doktra böyle bi serum varmış diye sorduğumda bna öyle bişey olsa yapardk fln dedi uludağ ünv gidiyorum eğer bu sferde olmazsa özele gitmeye düşünüyorm nerde yaptrdn ve ne

Hayrli olsn Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm bişey sorucam bende ikinci dondurulms tüp bebek tedavisine başladm ben doktra böyle bi serum varmış diye sorduğumda bna öyle bişey olsa yapardk fln dedi uludağ ünv gidiyorum eğer bu sferde olmazsa özele gitmeye düşünüyorm nerde yaptrdn ve ne kadr tuttu cnm

Bursa Eurofertil tup bebek merkezin de yaptirdim bu benim 3.tup bebek denenem ilk tup bebek tedavimi de burda yatirdim kimyasal gebelikle sonuclandi 2.de üniversite de yaptirdim ben ben de sordugum da bilmediklerini soylediler anlattim onlara boyle biseyin oldugunu, sonra dedi ki daha henuz böyle bisey yururluge girmedini soyledi. Cok sasirdim koskoca üniversite de ki doktorlarin hicbirseyden haberi yok. Ozel hastanedeki doktorum yurtdisindan getirdiklerini soylemisti gecen sene bana. Ben de iyice düşünüp ve yaptirdim iyi ki yaptirmisim canim. Ayrica guzel dileklerin icin de tesekkur ederim canim rabbim senin de yuzunu güldürsün inşallah aminnn

Bursa Eurofertil tup bebek merkezin de yaptirdim bu benim 3.tup bebek denenem ilk tup bebek tedavimi de burda yatirdim kimyasal gebelikle sonuclandi 2.de üniversite de yaptirdim ben ben de sordugum da bilmediklerini soylediler anlattim onlara boyle biseyin oldugunu, sonra dedi ki daha henuz böyle bisey yururluge girmedini soyledi. Cok sasirdim koskoca üniversite de ki doktorlarin hicbirseyden haberi yok. Ozel hastanedeki doktorum yurtdisindan getirdiklerini soylemisti gecen sene bana. Ben de iyice düşünüp ve yaptirdim iyi ki yaptirmisim canim. Ayrica guzel dileklerin icin de tesekkur ederim canim rabbim senin de yuzunu güldürsün inşallah aminnn
Amiin:dua: haklısn cnm üniversite hala bilmiyor herkese aynı tedaviyı uyguluyor araştırma yapmiyolar :KK12: şuan dondurulmuşum var orda oyuzden devam ediyorm bu sferde olmazsa (inşallah olur ) bnde dediğin yere gidip görüşücem bi kaç yerle dha görüsürüm hangisi uyarsa oraya giderm artk Rabbim yardımcımız olsn inşallah zamanı gelmiştir benmde bu sfer olur:dua:

Amiin:dua: haklısn cnm üniversite hala bilmiyor herkese aynı tedaviyı uyguluyor araştırma yapmiyolar :KK12: şuan dondurulmuşum var orda oyuzden devam ediyorm bu sferde olmazsa (inşallah olur ) bnde dediğin yere gidip görüşücem bi kaç yerle dha görüsürüm hangisi uyarsa oraya giderm artk Rabbim yardımcımız olsn inşallah zamanı gelmiştir benmde bu sfer olur:dua:
Amin inşallah

Arkadasim dondurulmuslarin var diye ayni yere gitmek zorunda degilsin dondurulmuslarini diledigin merkeze naklettirebiliyorsun bunu bir sor istersen

Arkadasim dondurulmuslarin var diye ayni yere gitmek zorunda degilsin dondurulmuslarini diledigin merkeze naklettirebiliyorsun bunu bir sor istersen
Biliyorm da benm gittim hastane vermez ztn raporu bile dışarı vermiyolar kolye kolye bide smdi başladm tedaviye olmazsa bidahakine giderm diye düşünüyorum

Biliyorm da benm gittim hastane vermez ztn raporu bile dışarı vermiyolar kolye kolye bide smdi başladm tedaviye olmazsa bidahakine giderm diye düşünüyorum

Canım ben bahçecide aldım ilk 3 serumumu ama 275 liraydı.sonra eşim araştırdı ikili serum 20 liraya aynı markadan eczaneden aldık.eğer sonucum pozitif olursa çarşamba 4. Serumumu evde taktırıcam.eve gelip 50 liraya takıyolar.serumlar toplamda 3 saat kadar sürdüğü için hastanelerde perişan olmamış olucam.

merhaba Gupse_02 sizin eczaneden aldığınız serumun ismi neydı acaba? eve gelip takma olayı için ne yapmak gerekiyor eczanedenmi talep ediceğiz çok kısa anlatabilir misiniz?

Bende bahceci umut ta tedavi görüyorum. Benimde 3. Transverim olacak İnşallah. Bende serum tedavisi istiyorum. Transverden önce başladınız ilk seruma. Toplamda kaç serum veriliyor. Birde o test için ayrı bir ucret istediler mi. Çok soru sordum galiba.
Doktorunuz kim size neden onerdiler serumu

merhaba Gupse_02 sizin eczaneden aldığınız serumun ismi neydı acaba? eve gelip takma olayı için ne yapmak gerekiyor eczanedenmi talep ediceğiz çok kısa anlatabilir misiniz?
Tabiki anlatırım.SMOFlipid 200mg serum ve yanında normal tuzlu su serum.tuzlusu olan serumun adını hatırlayamadım ama ikisi bir arada satılıyo zaten 20 liraya.doktoruma surumu receteye yazdırdım,eczaneden aldım.evde takma işine gelince ben hergün kalçadan progestan ve göbekten clexan igne olmam gerektiği için internetten evime yakın evlere giden bir klinik araştırdım.mesela ben "beylikdüzü evde enjeksiyon" yazdım google ve ilk gördüğüm kliniği aradım.15 lira iğne için alıyo.serum için 50 lira alıcakmış.sordun hemşireye peki serum bitince nasıl çıkarıcam diye.o da;serumu taktıktan sonra içindeki iğneyi çıkarıyorum,sadece bi plastik kalıyo damarın içinde.serum bitince bantı çektiğinde plastik kendisi damardan çıkıcak zaten dedi.çarşamba günü evde almayı ilk kez deneyimlicem.farklı bisey olursa burdan yazarım mutlaka.

X