ip askı ışık dolgusu yaptiricam dr yalçın gürsoy

Melisam2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
22
8
43
Arkadaşar ip aski ışık dolgusu yaptiricam dr yalçin gürsoya sizin tecrübeniz varsa bu doktorla ilgili vede yaptirdiysaniz sonuçdan ne kadar süre memnun kaldiniz çok acılı zahmetlimi önericeginiz başka estetik doktoru varmidir istanbulda oturuyorum

Arkadaşar ip aski ışık dolgusu yaptiricam dr yalçin gürsoya sizin tecrübeniz varsa bu doktorla ilgili vede yaptirdiysaniz sonuçdan ne kadar süre memnun kaldiniz çok acılı zahmetlimi önericeginiz başka estetik doktoru varmidir istanbulda oturuyorum
Dr beye arkadaşım ip askı yaptırdı şimdilik çok memnun. 3 ay oldu. Hesaplı yaptırdığını söylemişti

Dudak dolgusu ip askı botox yaptırdım dr yalçın gürsoy kadıköy miral estetik 3 ay geçti sonuçları paylaşıyım sizinle tam bir hüsran dudaklarım da hiç bir dolgu yok ilk bir kaç gün geçince hafif şişlikler indi sinek ısırıkları gibi yağ bezelerim güldükçe yara çıkacakmış gibi şişlikler kaldı harici kendi dudak yapım botox tutmadı aynı kaşımı gözümü 360 derece heryere oynatabiliyorum düşünün artık ip askı acısı hariç bir etkisi olmadı ip askı güzel bir uygulama yapabilenin elinde tabiyki bu süreçde yıprandım üzüldüm hayal kırıklığı 10 bin lira kredi çekmiştim yaşım 38 hiç yaptrmamayı tercih ederdim berbat bir durumda yüzüm asla tavsiye etmiyorum yalçın gürsoy estetik doktoru merdiven altı tabiri varya öyle imiş

Son düzenleme:
ben de aynı yerde yaptırmayı düşünüyordum çok şaşırdım. kliniğe durumu bildirdiniz mi ne dediler

Dudak dolgusu ip askı botox yaptırdım dr yalçın gürsoy kadıköy miral estetik 3 ay geçti sonuçları paylaşıyım sizinle tam bir hüsran dudaklarım da hiç bir dolgu yok ilk bir kaç gün geçince hafif şişlikler indi sinek ısırıkları gibi yağ bezelerim güldükçe yara çıkacakmış gibi şişlikler kaldı harici kendi dudak yapım botox tutmadı aynı kaşımı gözümü 360 derece heryere oynatabiliyorum düşünün artık ip askı acısı hariç bir etkisi olmadı ip askı güzel bir uygulama yapabilenin elinde tabiyki bu süreçde yıprandım üzüldüm hayal kırıklığı 10 bin lira kredi çekmiştim yaşım 38 hiç yaptrmamayı tercih ederdim berbat bir durumda yüzüm asla tavsiye etmiyorum yalçın gürsoy estetik doktoru merdiven altı tabiri varya öyle imiş
merhaba, geçmiş olsun çok üzüldüm.
bende ip askı düşünüyorum, instagramda ip askı yapılan yüzler o kadar başarılı görünüyor ki.
cem payaslı seda sayana yaptıgı uygulama mesela mucize gibi.

Yaşadığınız deneyime çok üzüldüm. Umarım paranızı geri verip yüzünüzdek işlemleri düzeltmişlerdir. Kayınvalidem Ümraniye'de Dr Fırat Sungar'a gitti baya memnun kaldı. Gıdısı gitti bulldog görünümü de kayboldu baya gençleşti kadın :KK70: Benim hep gittiğim bir klinik olduğu için fiyatı da uygun olarak yaptı açıkçası

Geçmiş olsun, dolgu ve botoxs'un yarattığı hasarlar geçer diye biliyorum ( emin değilim kalıcı işlemler olmadığı için böyle umut ediyorum)

Yaşadığınız deneyime çok üzüldüm. Umarım paranızı geri verip yüzünüzdek işlemleri düzeltmişlerdir. Kayınvalidem Ümraniye'de Dr Fırat Sungar'a gitti baya memnun kaldı. Gıdısı gitti bulldog görünümü de kayboldu baya gençleşti kadın :KK70: Benim hep gittiğim bir klinik olduğu için fiyatı da uygun olarak yaptı açıkçası
Ya yapmayın şunu artk. Daha dün üye olmuşsunz Fırat Sungar Fırat Sungar bu nedir böyle ya insanları kandırmaya utanmıyor musunuz?

Ya yapmayın şunu artk. Daha dün üye olmuşsunz Fırat Sungar Fırat Sungar bu nedir böyle ya insanları kandırmaya utanmıyor musunuz?
Yen üye oldum çünkü eski üyelik hesabıma ulaşamadım malesef. Kimseyi kandıracak bir durum yok ben kişisel deneyimlerimi paylaştım. Sizin hoşunuza gitmemiş olabilir, doğru bulmuyor olabilirsiniz bu da sizin yorumunuz olur. Burası bir forum olduğu için paylaşımlardan rahatsız olmanız ilginç geldi. Mecranın amacı bu değil mi zaten?

Yen üye oldum çünkü eski üyelik hesabıma ulaşamadım malesef. Kimseyi kandıracak bir durum yok ben kişisel deneyimlerimi paylaştım. Sizin hoşunuza gitmemiş olabilir, doğru bulmuyor olabilirsiniz bu da sizin yorumunuz olur. Burası bir forum olduğu için paylaşımlardan rahatsız olmanız ilginç geldi. Mecranın amacı bu değil mi zaten?
Paylaşımlardan rahatsız oldum evet çünkü hepsinde bir doktorun adı geçiyor ve kimse size sormamış her konuya atlayıp bir doktoru övmekle sınırlı bir sürü yorum yapmışsınız. Ve bu forumun amacı insanları ısrarla bir yere yönlendirmeye çalışmak değil... Ha fotoğraf vs paylaşırsınız herkes beğenir sorar ama size kimse sormamış ki hadi bazı konularda sormuşlar diyelim ama siz genel olarak kendi kendinize gelin güvey olup bir sürü konuya atlayıp aynı içerikli bir sürü yorum yapmışsınız...

Ben yalcin beye yaptirdim.kendisi zen polikilinigine gecti atasehire sorun varsa sorabilirisn

Ben yaptirdim ne alaka yalcin bey isini gayet guzel yapan bir dr bn kefilim ip aski yaptim ne sislik nede farkli bisey oldu su anda para biriktirip ona yaptircam .kendisi atasehire gecti cok beyefendi cok sasirdim

Ben yaptirdim ne alaka yalcin bey isini gayet guzel yapan bir dr bn kefilim ip aski yaptim ne sislik nede farkli bisey oldu su anda para biriktirip ona yaptircam .kendisi atasehire gecti cok beyefendi cok sasirdim
Siz sabahtan aksama kadar yalcin beyin yaninda misiniz? Nerden biliyorsunuz kime nasil islem yaptığını kimin memnun kalip kalmadığını? Yalcin beyin asistanlari yine is başında 🤦🏻‍♀️

Ahahah keske asistani olaydim ben kimse hakkinda net konusmam konusmaktan korkarim tum yorumlarimi okursaniz ip askimi sadece yalcin bey yapti dolgu yada botix nasil yaptigimdan haberim yok ama yaptirmam orasi ayri ,ip aski istanbulda yapan dr larin enbasinda ona eminim ama pahalli orasi ayri eger hale asitani yandasi oldugumi dusunuyorsan ad soyad tc numarami verim ispatlarsan sevinirim acik acik ta veririm sorun yok burdan bazen okadar dr dolasirsinjKi bazi dr yaptigi is okadar profosyenel olmuslardirki anlarsaniz 2 inci ip askimi daha uygun bieyere yaptircam nedeni dr yalcin bey su anda hala pahalli birde ipler 6 ay duruyor en fazla 2 yil flan yalan

X