İp askı yöntemi ile vajina daraltma

PINAR D

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
6
1
41
Normal doğum sonrası oluşan vajina genişlemesine karşı Dr. Nejla Gültekin'den instagram sayesinde duymuş olduğum İp Askı yöntemi var. Kendisi bunun ameliyat olmadığını, kolay bir uygulama olduğunu iyileşme sürecinin hızlı olduğunu belirtiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Sonuçları nasıl oluyor?

>Normal de yüz gerdirme için kullanılıyormuş. Vajina için yeni kullanılmaya başlanan bir uygulama olduğunu duydum.

Normal doğum ve iri bebek sonrası rahim ve idrar torbası sarkması sonucunda yapılan birşey bende daha 2 gün önce gittim idrar kaçırma şikayetiyle baktı ve ameliyatla toplayıp askıya almamız lazım dedi youtubeda videosu var bakabilirsiniz çok zor değil ama sağ kasık ve sol kasıktan iki delik açılıyor ben korktum sanki

Normal doğum ve iri bebek sonrası rahim ve idrar torbası sarkması sonucunda yapılan birşey bende daha 2 gün önce gittim idrar kaçırma şikayetiyle baktı ve ameliyatla toplayıp askıya almamız lazım dedi youtubeda videosu var bakabilirsiniz çok zor değil ama sağ kasık ve sol kasıktan iki delik açılıyor ben korktum sanki
Nejla Hoca ya mı gittiniz?

Hayır Ben gaziantepteyim ve bi kurumun doktoruna gittim ben yöntemden bahsettim dediginiz kişiyi tanımıyorum
Ben daha önce idrar kaçırma için ip askı yaptırdım. Ondan korkmanıza gerek yok.
Ama vajina daraltmayı ameliyat ile yapıyorlar. Ben onu da ip askı ile yaptırmayı tercih ederim.

Normal doğum sonrası oluşan vajina genişlemesine karşı Dr. Nejla Gültekin'den instagram sayesinde duymuş olduğum İp Askı yöntemi var. Kendisi bunun ameliyat olmadığını, kolay bir uygulama olduğunu iyileşme sürecinin hızlı olduğunu belirtiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Sonuçları nasıl oluyor?
Kesin
kesinlikle yalan ben km’lerce öteden gittim aaaa şöyle güzel olacak aaa böyle güzel olacak anlattı 1 ay ilişki yasağı koydu 1 ay sonra hiç mi fark olmaz sonra aradım 3 ayda etkisini gösteirr dedi yine olmadı 3 ay sonra aradım gelin Bi basınçlı ölçelim dedi sen ilk benim basıncımı ölçmedinki şimdi yoo gayet normal diip başından atacaksın aşırı estetik meraklısı biriyim fakat yaptırıp memnun kalmadığım tek işlem

Kendisi bu konuda çok güzel yalan söylüyor

X