İp askı yöntemiyle badem göz deneyimi

maniks

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2021
8
2
48
Arkadaşlar selam dönem dönem kendime yaptığım estetiklerimde memnun kaldığım yada kalmdığım işlemleri burada sizlerle paylaşmak istedim
İple badem gözü 3 sene önce yaptırdım 43 yaşındaydım
Hemde dünyaca ünlü bir dr yaptı kendisi yurtdışından türkiyeye workshop için geldi yani bu konunun piri
Öncelikle yaptıkları uyuşturucu iğneyle kafanızı kesse anlamazsınjz:KK66: gerçekten
İşlem 20 dk sürdü sürmedi nolduğunu anlamadan adam bitti dedi
İlk aynaya baktım gözlerime inanamadım çünkü eyelinerla çekikleştirmeye çalıştığım gözlerim sıfır makyajla efsane duruyodu bu arada yanlardan çektiği için kaz ayakları da ortadan kalkıyor bu da işin bonusu yani
Bu arada uyuşturucu erkisi gidince ağrı hemen hemen hiç yoktu antibiyotik verdiler ama kullanmadım
Ancaaaak 2 gün sonra şakaklarımda dalgalanmalar oluştu sanki damarlarım dışarı çıkmış gb sürekli saçlarımı ortadan ikiye ayırıp şakaklarımı kapattım ve bu durum 1 aya yakın sürdü çünkü orası ince deri
1 ay sonra birgün kahkaha atarken çaaaat diye bir ses geldi😳😳inanın dışardan duyuldu sandım dr o gün kendi ülkesine gittiği için arama sorma yok Botoks yaptırdığım Doktorumu aradım ona sordum dedi ki ip koptu 🙈 Göz eski haline geldi arkadaşlar diğer gözüde ben bile isteye kahkaha atarak kopmasını sağladım
Yani demem o ki hiçbir işe yaramıyor ben Allahtan para vermedim ve hayatta da vermem sizde sakın bu işleme para ödemeyin

Ben de dolgu yaptırdığım doktora yapmasını istemiştim, max. 3 ay gidiyor ve cilt altı dokuyu bozup yapışkanlık oluşturuyor, kolajenleri de bitiriyor. Kesinlikle parana ve yüzüne yazık edersin dedi ve vazgeçtim. İnanılmaz yaptırmak istiyorum ama maalesef acı gerçek bu 🥺

İp askı bomboş bir işlem yaptırırsanız da dikkat etmeniz gereken bir sürü şey var ilk aylar saçınızı tararken bile kibar taramanız lazım ilk 3-5 ay falan çok iyi tamam ama ne çektiğiniz acıya ne verdiğiniz paraya değmez

ip askı yaptırıcaktım son anda vazgeçmiştim bir arakadaşım söylemişti bir işe yaramaz diye. ya da bşilemiyorum belki onda pek iyi olmadı ama kullanışsız ve ömrü kısaymış. yine de iyice araştırmak lazım

Merhabalar , dün bende yaptırdım herşeyi sordum sorun yok öyle kahkaha atınca kopmaz dediler ipi gösterdiler ikna oldum ama şuan şiş içinde korkuyorum bugün yapan doktora ulaşacağım normal bir süreç mi bilmiyorum ama buraya yazarım . İsteyene görsel atarım

Merhabalar , dün bende yaptırdım herşeyi sordum sorun yok öyle kahkaha atınca kopmaz dediler ipi gösterdiler ikna oldum ama şuan şiş içinde korkuyorum bugün yapan doktora ulaşacağım normal bir süreç mi bilmiyorum ama buraya yazarım . İsteyene görsel atarım
Bana atar misin, yanakları da topluyor mu, kaça yapti

Bana atar misin, yanakları da topluyor mu, kaça yapti
Kusura bakma geç gördüm hemen atacağım , ödem ile uğraşıyorum vee bana dünden beri yaşadığım şok aglayamiyorum bir gözümden yaş akmıyor cildiricam . Her gune bir foto çektim 6000 TL ödedim kampanya dediler . işlem icin sizi kötü etkilemek istemem ama durum bu

Kusura bakma geç gördüm hemen atacağım , ödem ile uğraşıyorum vee bana dünden beri yaşadığım şok aglayamiyorum bir gözümden yaş akmıyor cildiricam . Her gune bir foto çektim 6000 TL ödedim kampanya dediler . işlem icin sizi kötü etkilemek istemem ama durum bu
Merhaba iyileşme süreciniz nasıl geçti,şiş olan yerler ne kadar sürede iyileşti?işlemden memnun kaldınız mı?

X