İp bağlama büyüsü nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba kızlar, geçen gün eşimin cüzdanının içinde gri renkte 12 düğüm atılmış bir ip buldum. Kaynanamın yaptırdığını düşünüyorum. Eşime ne diye verdi bilmiyorum ama cüzdanında ipi saklıyor. İp gri renkte 12 düğüm var bunun anlamı nedir bilen var mı ? Ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var
Sorsana eşine ne diye.Büyücülerin iṣi gucu ip zaten hep dügün atarlar ip büyülerin olmazsa olmaz bir parçası.
Ama büyü bu kadar basit şey degil göz önünde sadece ip birakilmaz bence daha karmaṣık olur geçek büyüler.Sora bilirsiniz hocalara iciniz rahat degilse.

Ben boyle bir seyi gorsem bileklik diye dusunurum :) belki adam koleksiyon yapiyordur :) her yil renkleri degisiyormus.
Bende 🥹 tespih şeysi falan diyede düsünebilirim. Ki erkekler sever böyle şeyleri boncukları düştüyse belkıde farkında olmadan şey etmiştir aman. Benim cüzdanımda maydanoz lastiği var nolmus. Saçımı örersem takarım 🫠

Kime büyü yaptırdın diye cırlayın. Tipinden ve hareketlerinden bir dolaplar çevirip çevirmediğini anlarsınız hatta o an çaktırmadan videoya alırsanız mikro mimikleri okumaya da çalışırsınız.

Böyle iplere hep düğüm atarım ben elime ip geçse sıralı düğümler yaparım şimdi farkettim 🤣 eşiniz de kendi yapmış olmasın , huy yani saçla oynamak gibi ipe düğüm atmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X